23-may efirga uzatiladigan television darslar jadvali

Onlayn maktab, Televizion darslar jadvali

1-11 sinf o’quvchilari uchun 2020 yil 23 may shanba kuni efirga uzatiladigan televizion darslar jadvali bilan tanishing

Eslatib o’taman, mazkur onlayn darslar jadvali Xalq ta’limi vazirligining Telegramdagi sahifasidan keltirilmoqda.

1-sinf (Davlat tili)
8:30 ? Atrofimizdagi olam
8:45 ? Musiqa
9:00 ? Jismoniy tarbiya

1-klass (Rus tili)
9:15 ? Okrujayushiy nas mir
9:30 ? Muzika
9:45 ? Fizicheskoe vospitanie

2-sinf (Davlat tili)
10:00 ? Musiqa
10:15 ? Odobnoma
10:30 ? Jismoniy tarbiya
10:45 ? Ingliz tili

2-klass (Rus tili)
11:00 ? Muzika
11:15 ? Etika
11:30 ? Fizicheskoe vospitanie
11:45 ? Angliyskiy yazik

3-sinf (Davlat tili)
12:00 ? Matematika
12:15 ? Ingliz tili
12:30 ? Jismoniy tarbiya

3-klass (Rus tili)
12:45 ? Russkiy yazik
13:00 ? Angliyskiy yazik
13:15 ? Fizicheskoe vospitanie

4-sinf (Davlat tili)
13:30 ? Ingliz tili
13:45 ? Jismoniy tarbiya
14:00 ? Musiqa

4-klass (Rus tili)
14:15 ? Angliyskiy yazik
14:30 ? Fizicheskoe vospitanie
14:45 ? Muzika

5-sinf (Davlat tili)
8:30 ? Musiqa
8:45 ? Ona tili
9:00 ? Texnologiya
9:15 ? Jismoniy tarbiya

5-klass (Rus tili)
9:30 ? Muzika
9:45 ? Russkiy yazik
10:00 ? IZO
10:15 ? Fizicheskoe vospitanie

6-sinf (Davlat tili)
10:30 ? Musiqa
10:45 ? Texnologiya
11:00 ? Geografiya
11:15 ? Jismoniy tarbiya

6-klass (Rus tili)
11:30 ? Muzika
11:45 ? IZO
12:00 ? Geografiya
12:15 ? Fizicheskoe vospitanie

7-sinf (Davlat tili)
12:30 ? Geografiya
12:45 ? Musiqa
13:00 ? Texnologiya
13:15 ? Jismoniy tarbiya

7-klass (Rus tili)
13:30 ? Geografiya
13:45 ? Muzika
14:00 ? Texnologiya
14:15 ? Fizicheskoe vospitanie

8-sinf (Davlat tili)
14:30 ? Adabiyot
14:45 ? O’zbekiston tarixi
15:00 ? Kimyo
15:15 ? Jismoniy tarbiya

8-klass (Rus tili)
15:30 ? Literatura
15:45 ? Istoriya Uzbekistana
16:00 ? Ximiya
16:15 ? Fizicheskoe vospitanie

9-sinf (Davlat tili)
8:30 ? Algebra
8:45 ? Ingliz tili
9:00 ? Geografiya
9:15 ? Jismoniy tarbiya

9-klass (Rus tili)
9:30 ? Algebra
9:45 ? Angliyskiy yazik
10:00 ? Geografiya
10:15 ? Fizicheskoe vospitanie

10-sinf (Davlat tili)
10:30 ? Informatika
10:45 ? Adabiyot
11:00 ? Geografiya
11:15 ? Jismoniy tarbiya

10-klass (Rus tili)
11:30 ? Informatika
11:45 ? Literatura
12:00 ? Geografiya
12:15 ? Fizicheskoe vospitanie

11-sinf (Davlat tili)
12:30 ? Kimyo
12:45 ? Ingliz tili
13:00 ? Adabiyot
13:15 ? Jismoniy tarbiya

11-klass (Rus tili)
13:30 ? Ximiya
13:45 ? Angliyskiy yazik
14:00 ? Literatura
14:15 ? Fizicheskoe vospitanie


Ознакомьтесь с расписанием телеуроков для учащихся 1-11 классов, которое выйдет в эфир в субботу, 23 мая 2020 года.
Напомню, что это расписание онлайн-курсов доступно на сайте Минобрнауки в Telegram.
1 класс (Государственный язык)
8:30? Мир вокруг нас
8:45? Музыка
9:00? Физическая культура
1 класс (русский)
9:15? Окружающий нас мир
9:30? Музыка
9:45? Физическое воспитание
2 класс (Государственный язык)
10:00? Музыка
10:15? Одобнома
10:30? Физическая культура
10:45? английский язык
2 класс (русский)
11:00? Музыка
11:15? Этика
11:30? Физическое воспитание
11:45? Английский текст
3 класс (Государственный язык)
12:00? Математика
12:15? английский язык
12:30? Физическая культура
3 класс (русский)
12:45? Русский язык
13:00? Английский текст
13:15? Физическое воспитание
4 класс (Государственный язык)
13:30? английский язык
13:45? Физическая культура
14:00? Музыка
4 класс (русский)
14:15? Английский текст
14:30? Физическое воспитание
14:45? Музыка
5 класс (Государственный язык)
8:30? Музыка
8:45? родной язык
9:00? Технологии
9:15? Физическая культура
5 класс (русский)
9:30? Музыка
9:45? Русский язык
10:00? ИЗО
10:15? Физическое воспитание
6 класс (Государственный язык)
10:30? Музыка
10:45? Технологии
11:00? География
11:15? Физическая культура
6 класс (русский)
11:30? Музыка
11:45? ИЗО
12:00? География
12:15? Физическое воспитание
7 класс (Государственный язык)
12:30? География
12:45? Музыка
13:00? Технологии
13:15? Физическая культура
7 класс (русский)
13:30? География
13:45? Музыка
14:00? Технологии
14:15? Физическое воспитание
8 класс (Государственный язык)
14:30? Литература
14:45? История Узбекистана
15:00? Химия
15:15? Физическая культура
8 класс (русский)
15:30? Литература
15:45? История Узбекистана
16:00? Химия
16:15? Физическое воспитание
9 класс (Государственный язык)
8:30? алгебра
8:45? английский язык
9:00? География
9:15? Физическая культура
9 класс (русский)
9:30? алгебра
9:45? Английский текст
10:00? География
10:15? Физическое воспитание
10 класс (гос.язык)
10:30? информатика
10:45? Литература
11:00? География
11:15? Физическая культура
10 класс (русский)
11:30? информатика
11:45? Литература
12:00? География
12:15? Физическое воспитание
11 класс (гос.язык)
12:30? Химия
12:45? английский язык
13:00? Литература
13:15? Физическая культура
11 класс (русский язык)
13:30? Химия
13:45? Английский текст
14:00? Литература
14:15? Физическое воспитание

Telegramda o'qish

OTM uchun onlayn hujjat topshirish yo'riqnomasi bilan tanishing
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
BAXTIYOR.UZ

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: