16-may efirga uzatiladigan television darslar jadvali

Onlayn maktab, Televizion darslar jadvali
Telegramda o'qish

1-11 sinf o’quvchilari uchun 2020 yil 16 may shanba kuni efirga uzatiladigan televizion darslar jadvali bilan tanishing

Eslatib o’taman, mazkur onlayn darslar jadvali Xalq ta’limi vazirligining Telegramdagi sahifasidan keltirilmoqda.

1-sinf (Davlat tili)
8:30 ? Ingliz tili
8:45 ? Atrofimizdagi olam
9:00 ? Musiqa

1-klass (Rus tili)
9:15 ? Angliyskiy yazik
9:30 ? Okrujayushiy nas mir
9:45 ? Muzika

2-sinf (Davlat tili)
10:00 ? Musiqa
10:15 ? Ingliz tili
10:30 ? Jismoniy tarbiya

2-klass (Rus tili)
10:45 ? Muzika
11:00 ? Angliyskiy yazik
11:15 ? Fizicheskoe vospitanie

3-sinf (Davlat tili)
11:30 ? Ona tili
11:45 ? O’qish
12:00 ? Ingliz tili

3-klass (Rus tili)
12:15 ? Russkiy yazik
12:30 ? Chtenie
12:45 ? Angliyskiy yazik

4-sinf (Davlat tili)
13:00 ? O’qish
13:15 ? Odobnoma
13:30 ? Musiqa

4-klass (Rus tili)
13:45 ? Chtenie
14:00 ? Etika
14:15 ? Muzika

Mahorat darsi
2-qism ? Jumaniyozov Shixnazar Raximberganovich (Kamoliddin Behzod nomidagi Milliy rassomlik
va dizayn instituti dottsenti)

5-sinf (Davlat tili)
8:30 ? Ona tili
8:45 ? Texnologiya
9:00 ? Musiqa
9:15 ? Jismoniy tarbiya

5-klass (Rus tili)
9:30 ? Russkiy yazik
9:45 ? Texnologiya
10:00 ? Muzika
10:15 ? Fizicheskoe vospitanie

6-sinf (Davlat tili)
10:30 ? Musiqa
10:45 ? Tasviriy san’at
11:00 ? Texnologiya
11:15 ? Jismoniy tarbiya

6-klass (Rus tili)
11:30 ? Muzika
11:45 ? IZO
12:00 ? Texnologiya
12:15 ? Fizicheskoe vospitanie

7-sinf (Davlat tili)
12:30 ? Geografiya
12:45 ? Musiqa
13:00 ? Texnologiya
13:15 ? Jismoniy tarbiya

7-klass (Rus tili)
13:30 ? Geografiya
13:45 ? Muzika
14:00 ? Texnologiya
14:15 ? Fizicheskoe vospitanie

8-sinf (Davlat tili)
14:30 ? Geografiya
14:45 ? Texnologiya
15:00 ? O’zbekiston tarixi
15:15 ? Jismoniy tarbiya

8-klass (Rus tili)
15:30 ? Geografiya
15:45 ? Cherchenie
16:00 ? Istoriya Uzbekistana
16:15 ? Fizicheskoe vospitanie

9-sinf (Davlat tili)
8:30 ? Algebra
8:45 ? Ingliz tili
9:00 ? Geografiya
9:15 ? Jismoniy tarbiya

9-klass (Rus tili)
9:30 ? Algebra
9:45 ? Angliyskiy yazik
10:00 ? Geografiya
10:15 ? Fizicheskoe vospitanie

10-sinf (Davlat tili)
10:30 ? Informatika
10:45 ? Adabiyot
11:00 ? Geografiya
11:15 ? Jismoniy tarbiya

10-klass (Rus tili)
11:30 ? Informatika
11:45 ? Literatura
12:00 ? Geografiya
12:15 ? Fizicheskoe vospitanie

11-sinf (Davlat tili)
12:30 ? Kimyo
12:45 ? Ingliz tili
13:00 ? Adabiyot
13:15 ? Informatika

11-klass (Rus tili)
13:30 ? Ximiya
13:45 ? Angliyskiy yazik
14:00 ? Literatura
14:15 ? Informatika

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Baxtiyor.uz
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: