16-may efirga uzatiladigan television darslar jadvali

Onlayn maktab, Televizion darslar jadvali
Telegramda o'qish

1-11 sinf o’quvchilari uchun 2020 yil 16 may shanba kuni efirga uzatiladigan televizion darslar jadvali bilan tanishing

Eslatib o’taman, mazkur onlayn darslar jadvali Xalq ta’limi vazirligining Telegramdagi sahifasidan keltirilmoqda.

1-sinf (Davlat tili)
8:30 ? Ingliz tili
8:45 ? Atrofimizdagi olam
9:00 ? Musiqa

1-klass (Rus tili)
9:15 ? Angliyskiy yazik
9:30 ? Okrujayushiy nas mir
9:45 ? Muzika

2-sinf (Davlat tili)
10:00 ? Musiqa
10:15 ? Ingliz tili
10:30 ? Jismoniy tarbiya

2-klass (Rus tili)
10:45 ? Muzika
11:00 ? Angliyskiy yazik
11:15 ? Fizicheskoe vospitanie

3-sinf (Davlat tili)
11:30 ? Ona tili
11:45 ? O’qish
12:00 ? Ingliz tili

3-klass (Rus tili)
12:15 ? Russkiy yazik
12:30 ? Chtenie
12:45 ? Angliyskiy yazik

4-sinf (Davlat tili)
13:00 ? O’qish
13:15 ? Odobnoma
13:30 ? Musiqa

4-klass (Rus tili)
13:45 ? Chtenie
14:00 ? Etika
14:15 ? Muzika

Mahorat darsi
2-qism ? Jumaniyozov Shixnazar Raximberganovich (Kamoliddin Behzod nomidagi Milliy rassomlik
va dizayn instituti dottsenti)

5-sinf (Davlat tili)
8:30 ? Ona tili
8:45 ? Texnologiya
9:00 ? Musiqa
9:15 ? Jismoniy tarbiya

5-klass (Rus tili)
9:30 ? Russkiy yazik
9:45 ? Texnologiya
10:00 ? Muzika
10:15 ? Fizicheskoe vospitanie

6-sinf (Davlat tili)
10:30 ? Musiqa
10:45 ? Tasviriy san’at
11:00 ? Texnologiya
11:15 ? Jismoniy tarbiya

6-klass (Rus tili)
11:30 ? Muzika
11:45 ? IZO
12:00 ? Texnologiya
12:15 ? Fizicheskoe vospitanie

7-sinf (Davlat tili)
12:30 ? Geografiya
12:45 ? Musiqa
13:00 ? Texnologiya
13:15 ? Jismoniy tarbiya

7-klass (Rus tili)
13:30 ? Geografiya
13:45 ? Muzika
14:00 ? Texnologiya
14:15 ? Fizicheskoe vospitanie

8-sinf (Davlat tili)
14:30 ? Geografiya
14:45 ? Texnologiya
15:00 ? O’zbekiston tarixi
15:15 ? Jismoniy tarbiya

8-klass (Rus tili)
15:30 ? Geografiya
15:45 ? Cherchenie
16:00 ? Istoriya Uzbekistana
16:15 ? Fizicheskoe vospitanie

9-sinf (Davlat tili)
8:30 ? Algebra
8:45 ? Ingliz tili
9:00 ? Geografiya
9:15 ? Jismoniy tarbiya

9-klass (Rus tili)
9:30 ? Algebra
9:45 ? Angliyskiy yazik
10:00 ? Geografiya
10:15 ? Fizicheskoe vospitanie

10-sinf (Davlat tili)
10:30 ? Informatika
10:45 ? Adabiyot
11:00 ? Geografiya
11:15 ? Jismoniy tarbiya

10-klass (Rus tili)
11:30 ? Informatika
11:45 ? Literatura
12:00 ? Geografiya
12:15 ? Fizicheskoe vospitanie

11-sinf (Davlat tili)
12:30 ? Kimyo
12:45 ? Ingliz tili
13:00 ? Adabiyot
13:15 ? Informatika

11-klass (Rus tili)
13:30 ? Ximiya
13:45 ? Angliyskiy yazik
14:00 ? Literatura
14:15 ? Informatika


Ознакомьтесь с расписанием телеуроков для учащихся 1-11 классов, которое выйдет в эфир в субботу, 16 мая 2020 года.

Напомню, что это расписание онлайн-курсов доступно на сайте Минобрнауки в Telegram.

1 класс (Государственный язык)
8:30? английский язык
8:45? Мир вокруг нас
9:00? Музыка

1 класс (русский)
9:15? Английский текст
9:30? Окружающий нас мир
9:45? Музыка

2 класс (Государственный язык)
10:00? Музыка
10:15? английский язык
10:30? Физическая культура

2 класс (русский)
10:45? Музыка
11:00? Английский текст
11:15? Физическое воспитание

3 класс (Государственный язык)
11:30? родной язык
11:45? Чтение
12:00? английский язык

3 класс (русский)
12:15? Русский язык
12:30? Чтение
12:45? Английский текст

4 класс (Государственный язык)
13:00? Чтение
13:15? Одобнома
13:30? Музыка

4 класс (русский)
13:45? Чтение
14:00? Этика
14:15? Музыка

Мастер класс
Часть 2? Джуманийозов Шихназар Рахимберганович (Народный артист имени Камолиддина Бехзода)
и доцент проектного института)

5 класс (Государственный язык)
8:30? родной язык
8:45? Технологии
9:00? Музыка
9:15? Физическая культура

5 класс (русский)
9:30? Русский язык
9:45? Технологии
10:00? Музыка
10:15? Физическое воспитание

6 класс (Государственный язык)
10:30? Музыка
10:45? Изобразительное искусство
11:00? Технологии
11:15? Физическая культура

6 класс (русский)
11:30? Музыка
11:45? ИЗО
12:00? Технологии
12:15? Физическое воспитание

7 класс (Государственный язык)
12:30? География
12:45? Музыка
13:00? Технологии
13:15? Физическая культура

7 класс (русский)
13:30? География
13:45? Музыка
14:00? Технологии
14:15? Физическое воспитание

8 класс (Государственный язык)
14:30? География
14:45? Технологии
15:00? История Узбекистана
15:15? Физическая культура

8 класс (русский)
15:30? География
15:45? Черчение
16:00? История Узбекистана
16:15? Физическое воспитание

9 класс (Государственный язык)
8:30? алгебра
8:45? английский язык
9:00? География
9:15? Физическая культура

9 класс (русский)
9:30? алгебра
9:45? Английский текст
10:00? География
10:15? Физическое воспитание

10 класс (гос.язык)
10:30? информатика
10:45? Литература
11:00? География
11:15? Физическая культура

10 класс (русский)
11:30? информатика
11:45? Литература
12:00? География
12:15? Физическое воспитание

11 класс (гос.язык)
12:30? Химия
12:45? английский язык
13:00? Литература
13:15? информатика

11 класс (русский язык)
13:30? Химия
13:45? Английский текст
14:00? Литература
14:15? информатика

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
BAXTIYOR.UZ
Fikr bildirish

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: