15-may efirga uzatiladigan television darslar jadvali

Onlayn maktab, Televizion darslar jadvali
Telegramda o'qish

1-11 sinf o’quvchilari uchun 2020 yil 15 may juma kuni efirga uzatiladigan televizion darslar jadvali bilan tanishing

Eslatib o’taman, mazkur onlayn darslar jadvali Xalq ta’limi vazirligining Telegramdagi sahifasidan keltirilmoqda.

1-sinf (Davlat tili)
8:30 ? Matematika
8:45 ? Ingliz tili
9:00 ? Odobnoma

1-klass (Rus tili)
9:15 ? Matematika
9:30 ? Angliyskiy yazik
9:45 ? Etika

2-sinf (Davlat tili)
10:00 ? Matematika
10:15 ? Ingliz tili
10:30 ? Atrofimizdagi olam

2-klass (Rus tili)
10:45 ? Matematika
11:00 ? Angliyskiy yazik
11:15 ? Okrujayushiy nas mir

3-sinf (Davlat tili)
11:30 ? Matematika
11:45 ? O’qish
12:00 ? Ona tili

3-klass (Rus tili)
12:15 ? Matematika
12:30 ? Chtenie
12:45 ? Russkiy yazik

4-sinf (Davlat tili)
13:00 ? Matematika
13:15 ? Ona tili
13:30 ? Ingliz tili

4-klass (Rus tili)
13:45 ? Matematika
14:00 ? Russkiy yazik
14:15 ? Angliyskiy yazik

Mahorat darsi
1-qism ? Jumaniyozov Shixnazar Rahimberganovich (Kamoliddin Behzod nomidagi Milliy rassomlik
va dizayn instituti dotsenti)

5-sinf (Davlat tili)
8:30 ? Ona tili
8:45 ? Matematika
9:00 ? Tarix
9:15 ? Informatika

5-klass (Rus tili)
9:30 ? Russkiy yazik
9:45 ? Matematika
10:00 ? Istoriya
10:15 ? Informatika

6-sinf (Davlat tili)
10:30 ? Informatika
10:45 ? Matematika
11:00 ? Fizika
11:15 ? Biologiya

6-klass (Rus tili)
11:30 ? Informatika
11:45 ? Matematika
12:00 ? Fizika
12:15 ? Biologiya

7-sinf (Davlat tili)
12:30 ? Algebra
12:45 ? Adabiyot
13:00 ? Informatika
13:15 ? Biologiya

7-klass (Rus tili)
13:30 ? Algebra
13:45 ? Literatura
14:00 ? Informatika
14:15 ? Biologiya

8-sinf (Davlat tili)
14:30 ? Algebra
14:45 ? Ingliz tili
15:00 ? Kimyo
15:15 ? Jahon tarixi

8-klass (Rus tili)
15:30 ? Algebra
15:45 ? Angliyskiy yazik
16:00 ? Ximiya
16:15 ? Vsemirnaya istoriya

9-sinf (Davlat tili)
8:30 ? O’zbekiston tarixi
8:45 ? Kimyo
9:00 ? Fizika
9:15 ? Adabiyot

9-klass (Rus tili)
9:30 ? Istoriya Uzbekistana
9:45 ? Ximiya
10:00 ? Fizika
10:15 ? Literatura

10-sinf (Davlat tili)
10:30 ? Algebra
10:45 ? Ingliz tili
11:00 ? Kimyo
11:15 ? Rus tili

10-klass (Rus tili)
11:30 ? Algebra
11:45 ? Angliyskiy yazik
12:00 ? Ximiya
12:15 ? Uzbekskiy yazik

11-sinf (Davlat tili)
12:30 ? O’zbekiston tarixi
12:45 ? Algebra
13:00 ? Rus tili
13:15 ? Informatika

11-klass (Rus tili)
13:30 ? Istoriya Uzbekistana
13:45 ? Algebra
14:00 ? Uzbekskiy yazik
14:15 ? Informatika


Ознакомьтесь с расписанием телеуроков для учащихся 1-11 классов, которое выйдет в эфир в пятницу, 15 мая 2020 года.

Напомню, что это расписание онлайн-курсов доступно на сайте Минобрнауки в Telegram.

1 класс (Государственный язык)
8:30? Математика
8:45? английский язык
9:00? Одобнома

1 класс (русский)
9:15? Математика
9:30? Английский текст
9:45? Этика

2 класс (Государственный язык)
10:00? Математика
10:15? английский язык
10:30? Мир вокруг нас

2 класс (русский)
10:45? Математика
11:00? Английский текст
11:15? Окружающий нас мир

3 класс (Государственный язык)
11:30? Математика
11:45? Чтение
12:00? родной язык

3 класс (русский)
12:15? Математика
12:30? Чтение
12:45? Русский язык

4 класс (Государственный язык)
13:00? Математика
13:15? родной язык
13:30? английский язык

4 класс (русский)
13:45? Математика
14:00? Русский язык
14:15? Английский текст

Мастер класс
Часть 1? Джуманийозов Шихназар Рахимберганович (Народный артист имени Камолиддина Бехзода
и доцент проектного института)

5 класс (Государственный язык)
8:30? родной язык
8:45? Математика
9:00? История
9:15? информатика

5 класс (русский)
9:30? Русский язык
9:45? Математика
10:00? История
10:15? информатика

6 класс (Государственный язык)
10:30? информатика
10:45? Математика
11:00? Физика
11:15? Биология

6 класс (русский)
11:30? информатика
11:45? Математика
12:00? Физика
12:15? Биология

7 класс (Государственный язык)
12:30? алгебра
12:45? Литература
13:00? информатика
13:15? Биология

7 класс (русский)
13:30? алгебра
13:45? Литература
14:00? информатика
14:15? Биология

8 класс (Государственный язык)
14:30? алгебра
14:45? английский язык
15:00? Химия
15:15? Всемирная история

8 класс (русский)
15:30? алгебра
15:45? Английский текст
16:00? Химия
16:15? Всемирная история

9 класс (Государственный язык)
8:30? История Узбекистана
8:45? Химия
9:00? Физика
9:15? Литература

9 класс (русский)
9:30? История Узбекистана
9:45? Химия
10:00? Физика
10:15? Литература

10 класс (гос.язык)
10:30? алгебра
10:45? английский язык
11:00? Химия
11:15? русский

10 класс (русский)
11:30? алгебра
11:45? Английский текст
12:00? Химия
12:15? узбекский язык

11 класс (гос.язык)
12:30? История Узбекистана
12:45? алгебра
13:00? русский
13:15? информатика

11 класс (русский язык)
13:30? История Узбекистана
13:45? алгебра
14:00? узбекский язык
14:15? информатика

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
BAXTIYOR.UZ
Fikr bildirish

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: