8-may efirga uzatiladigan television darslar jadvali

Onlayn maktab, Televizion darslar jadvali
Telegramda o'qish

1-11 sinf o’quvchilari uchun 2020 yil 8 may juma kuni efirga uzatiladigan televizion darslar jadvali bilan tanishing

Eslatib o’taman, mazkur onlayn darslar jadvali Xalq ta’limi vazirligining Telegramdagi sahifasidan keltirilmoqda

‘1-sinf (Davlat tili)
8:30 ― Matematika
8:45 ― Odobnoma
9:00 ― Ingliz tili

‘1-klass (Rus tili)
9:15 ― Matematika
9:30 ― Etika
9:45 ― Angliyskiy yazyk

‘2-sinf (Davlat tili)
10:00 ― Ona tili
10:15 ― Matematika
10:30 ― Odobnoma
10:45 ― Ingliz tili

‘ 2-klass (Rus tili)
11:00 ― Russkiy yazyk
11:15 ― Matematika
11:30 ― Etika
11:45 ― Angliyskiy yazyk

‘ 3-sinf (Davlat tili)
12:00 ― Ona tili
12:15 ― Matematika
12:30 ― O’qish

‘ 3-klass (Rus tili)
12:45 ― Russkiy yazyk
13:00 ― Matematika
13:15 ― CHtenie

‘4-sinf (Davlat tili)
13:30 ― Ingliz tili
13:45 ― Matematika
14:00 ― O’qish

‘4-klass (Rus tili)
14:15 ― Angliyskiy yazyk
14:30 ― Matematika
14:45 ― CHtenie

‘Mahorat darsi
1-qism ― Do’smatov Beknazar (O’zbekiston Xalq xofizi, O’zbekiston davlat san’at va madaniyat instituti professori)

‘ 5-sinf (Davlat tili)
8:30 ― Ona tili
8:45 ― Matematika
9:00 ― Musiqa
9:15 ― Jismoniy tarbiya

‘ 5-klass (Rus tili)
9:30 ― Russkiy yazyk
9:45 ― Matematika
10:00 ― Muzyka
10:15 ― Fizicheskoe vospitanie

‘6-sinf (Davlat tili)
10:30 ― Musiqa
10:45 ― Matematika
11:00 ― Fizika
11:15 ― Biologiya

‘6-klass (Rus tili)
11:30 ― Muzyka
11:45 ― Matematika
12:00 ― Fizika
12:15 ― Biologiya

‘ 7-sinf (Davlat tili)
12:30 ― Algebra
12:45 ― Musiqa
13:00 ― Informatika
13:15 ― Geografiya

‘7-klass (Rus tili)
13:30 ― Algebra
13:45 ― Muzyka
14:00 ― Informatika
14:15 ― Geografiya

‘8-sinf (Davlat tili)
14:30 ― Algebra
14:45 ― Ingliz tili
15:00 ― Kimyo
15:15 ― Texnologiya

‘ 8-klass (Rus tili)
15:30 ― Algebra
15:45 ― Angliyskiy yazyk
16:00 ― Ximiya
16:15 ― CHerchenie

‘9-sinf (Davlat tili)
8:30 ― O’zbekiston tarixi
8:45 ― Kimyo
9:00 ― Fizika
9:15 ― Adabiyot

‘ 9-klass (Rus tili)
9:30 ― Istoriya Uzbekistana
9:45 ― Ximiya
10:00 ― Fizika
10:15 ― Literatura

‘10-sinf (Davlat tili)
10:30 ― Algebra
10:45 ― Ingliz tili
11:00 ― Kimyo
11:15 ― Rus tili

‘ 10-klass (Rus tili)
11:30 ― Algebra
11:45 ― Angliyskiy yazyk
12:00 ― Ximiya
12:15 ― Uzbekskiy yazyk

‘11-sinf (Davlat tili)
12:30 ― O’zbekiston tarixi
12:45 ― Algebra
13:00 ― Rus tili
13:15 ― Adabiyot

‘ 11-klass (Rus tili)
13:30 ― Istoriya Uzbekistana
13:45 ― Algebra
14:00 ― Uzbekskiy yazyk
14:15 ― Literatura


Ознакомьтесь с расписанием телеуроков для учащихся 1-11 классов, которое выйдет в эфир в пятницу, 8 мая 2020 года.

Напомню, что это расписание онлайн-курсов доступно на сайте Минобрнауки в Telegram.

«1 класс (государственный язык)
8:30 — Математика
8:45 — Одобнома
9:00 — Английский

‘Класс 1 (русский)
9:15 — Математика
9:30 — Этика
9:45 — английский язык

«2 класс (государственный язык)
10:00 — Родной язык
10:15 — Математика
10:30 — Однома
10:45 — Английский

‘Класс 2 (русский)
11:00 — Русский язык
11:15 — Математика
11:30 — Этика
11:45 — английский язык

«3 класс (государственный язык)
12:00 — Родной язык
12:15 — Математика
12:30 — Чтение

‘3 класс (русский язык)
12:45 — Русский язык
13:00 — Математика
13:15 — Чтение

«4 класс (государственный язык)
13:30 — Английский
13:45 — Математика
14:00 — Чтение

4 класс (русский)
14:15 — английский язык
14:30 — Математика
14:45 — Чтение

‘Мастер класс
Часть 1 — Досматов Бекназар (Народная гвардия Узбекистана, профессор Узбекского государственного института искусств и культуры)

«5 класс (государственный язык)
8:30 — Родной язык
8:45 — Математика
9:00 — Музыка
9:15 — Физкультура

‘5 класс (русский язык)
9:30 — Русский язык
9:45 — Математика
10:00 — Музыка
10:15 — Физическое воспитание

«6 класс (гос.язык)
10:30 — Музыка
10:45 — Математика
11:00 — Физика
11:15 — Биология

‘6 класс (русский язык)
11:30 — Музыка
11:45 — Математика
12:00 — Физика
12:15 — Биология

«7 класс (государственный язык)
12:30 — Алгебра
12:45 — Музыка
13:00 — Информатика
13:15 — География

‘7 класс (русский язык)
13:30 — Алгебра
13:45 — Музыка
14:00 — Информатика
14:15 — География

«8 класс (гос.язык)
14:30 — Алгебра
14:45 — Английский
15:00 — Химия
15:15 — Технология

‘8 класс (русский язык)
15:30 — Алгебра
15:45 — английский язык
16:00 — Химия
16:15 — Черчение

«9 класс (гос.язык)
8:30 – История Узбекистана
8:45 — Химия
9:00 — Физика
9:15 — Литература

‘9 класс (русский язык)
9:30 – История Узбекистана
9:45 — Химия
10:00 — Физика
10:15 — Литература

‘10 класс (Государственный язык)
10:30 — Алгебра
10:45 — Английский
11:00 — Химия
11:15 — русский

‘10 класс (русский язык)
11:30 — Алгебра
11:45 — английский язык
12:00 — Химия
12:15 – узбекский язык

11 класс (Государственный язык)
12:30 – История Узбекистана
12:45 — Алгебра
13:00 — русский язык
13:15 — Литература

11 класс (русский язык)
13:30 – История Узбекистана
13:45 — Алгебра
14:00 – узбекский язык
14:15 — Литература

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
BAXTIYOR.UZ
Fikr bildirish

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: