8-may efirga uzatiladigan television darslar jadvali

Onlayn maktab, Televizion darslar jadvali
Telegramda o'qish

1-11 sinf o’quvchilari uchun 2020 yil 8 may juma kuni efirga uzatiladigan televizion darslar jadvali bilan tanishing

Eslatib o’taman, mazkur onlayn darslar jadvali Xalq ta’limi vazirligining Telegramdagi sahifasidan keltirilmoqda

‘1-sinf (Davlat tili)
8:30 ― Matematika
8:45 ― Odobnoma
9:00 ― Ingliz tili

‘1-klass (Rus tili)
9:15 ― Matematika
9:30 ― Etika
9:45 ― Angliyskiy yazyk

‘2-sinf (Davlat tili)
10:00 ― Ona tili
10:15 ― Matematika
10:30 ― Odobnoma
10:45 ― Ingliz tili

‘ 2-klass (Rus tili)
11:00 ― Russkiy yazyk
11:15 ― Matematika
11:30 ― Etika
11:45 ― Angliyskiy yazyk

‘ 3-sinf (Davlat tili)
12:00 ― Ona tili
12:15 ― Matematika
12:30 ― O’qish

‘ 3-klass (Rus tili)
12:45 ― Russkiy yazyk
13:00 ― Matematika
13:15 ― CHtenie

‘4-sinf (Davlat tili)
13:30 ― Ingliz tili
13:45 ― Matematika
14:00 ― O’qish

‘4-klass (Rus tili)
14:15 ― Angliyskiy yazyk
14:30 ― Matematika
14:45 ― CHtenie

‘Mahorat darsi
1-qism ― Do’smatov Beknazar (O’zbekiston Xalq xofizi, O’zbekiston davlat san’at va madaniyat instituti professori)

‘ 5-sinf (Davlat tili)
8:30 ― Ona tili
8:45 ― Matematika
9:00 ― Musiqa
9:15 ― Jismoniy tarbiya

‘ 5-klass (Rus tili)
9:30 ― Russkiy yazyk
9:45 ― Matematika
10:00 ― Muzyka
10:15 ― Fizicheskoe vospitanie

‘6-sinf (Davlat tili)
10:30 ― Musiqa
10:45 ― Matematika
11:00 ― Fizika
11:15 ― Biologiya

‘6-klass (Rus tili)
11:30 ― Muzyka
11:45 ― Matematika
12:00 ― Fizika
12:15 ― Biologiya

‘ 7-sinf (Davlat tili)
12:30 ― Algebra
12:45 ― Musiqa
13:00 ― Informatika
13:15 ― Geografiya

‘7-klass (Rus tili)
13:30 ― Algebra
13:45 ― Muzyka
14:00 ― Informatika
14:15 ― Geografiya

‘8-sinf (Davlat tili)
14:30 ― Algebra
14:45 ― Ingliz tili
15:00 ― Kimyo
15:15 ― Texnologiya

‘ 8-klass (Rus tili)
15:30 ― Algebra
15:45 ― Angliyskiy yazyk
16:00 ― Ximiya
16:15 ― CHerchenie

‘9-sinf (Davlat tili)
8:30 ― O’zbekiston tarixi
8:45 ― Kimyo
9:00 ― Fizika
9:15 ― Adabiyot

‘ 9-klass (Rus tili)
9:30 ― Istoriya Uzbekistana
9:45 ― Ximiya
10:00 ― Fizika
10:15 ― Literatura

‘10-sinf (Davlat tili)
10:30 ― Algebra
10:45 ― Ingliz tili
11:00 ― Kimyo
11:15 ― Rus tili

‘ 10-klass (Rus tili)
11:30 ― Algebra
11:45 ― Angliyskiy yazyk
12:00 ― Ximiya
12:15 ― Uzbekskiy yazyk

‘11-sinf (Davlat tili)
12:30 ― O’zbekiston tarixi
12:45 ― Algebra
13:00 ― Rus tili
13:15 ― Adabiyot

‘ 11-klass (Rus tili)
13:30 ― Istoriya Uzbekistana
13:45 ― Algebra
14:00 ― Uzbekskiy yazyk
14:15 ― Literatura

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Baxtiyor.uz
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: