21-may efirga uzatiladigan television darslar jadvali

Onlayn maktab, Televizion darslar jadvali
Telegramda o'qish

1-11 sinf o’quvchilari uchun 2020 yil 21 may payshanba kuni efirga uzatiladigan televizion darslar jadvali bilan tanishing

Eslatib o’taman, mazkur onlayn darslar jadvali Xalq ta’limi vazirligining Telegramdagi sahifasidan keltirilmoqda.

1-sinf (Davlat tili)
8:30 ? Ona tili
8:45 ? Matematika
9:00 ? O’qish

1-klass (Rus tili)
9:15 ? Russkiy yazik
9:30 ? Matematika
9:45 ? Chtenie

2-sinf (Davlat tili)
10:00 ? Matematika
10:15 ? O’qish
10:30 ? Ona tili

2-klass (Rus tili)
10:45 ? Matematika
11:00 ? Chtenie
11:15 ? Russkiy yazik

3-sinf (Davlat tili)
11:30 ? Ona tili
11:45 ? Tabiatshunoslik
12:00 ? Ingliz tili

3-klass (Rus tili)
12:15 ? Russkiy yazik
12:30 ? Prirodovedenie
12:45 ? Angliyskiy yazik

4-sinf (Davlat tili)
13:00 ? Matematika
13:15 ? Ona tili
13:30 ? O’qish

4-klass (Rus tili)
13:45 ? Matematika
14:00 ? Russkiy yazik
14:15 ? Chtenie

5-sinf (Davlat tili)
8:30 ? Ona tili
8:45 ? Matematika
9:00 ? Ingliz tili
9:15 ? Tarix

5-klass (Rus tili)
9:30 ? Russkiy yazik
9:45 ? Matematika
10:00 ? Angliyskiy yazik
10:15 ? Istoriya

6-sinf (Davlat tili)
10:30 ? Matematika
10:45 ? Adabiyot
11:00 ? Tarix
11:15 ? Ingliz tili

6-klass (Rus tili)
11:30 ? Matematika
11:45 ? Literatura
12:00 ? Istoriya
12:15 ? Angliyskiy yazik

7-sinf (Davlat tili)
12:30 ? Geometriya
12:45 ? Fizika
13:00 ? Ingliz tili
13:15 ? Geografiya
13:30 ? Ona tili

7-klass (Rus tili)
13:45 ? Geometriya
14:00 ? Fizika
14:15 ? Angliyskiy yazik
14:30 ? Geografiya
14:45 ? Algebra

8-sinf (Davlat tili)
15:00 ? Ona tili
15:15 ? Geometriya
15:30 ? Ingliz tili
15:45 ? Geografiya

8-klass (Rus tili)
16:00 ? Russkiy yazik
16:15 ? Geometriya
16:30 ? Angliyskiy yazik
16:45 ? Geografiya

9-sinf (Davlat tili)
8:30 ? Ona tili
8:45 ? Geometriya
9:00 ? Geografiya
9:15 ? Rus tili

9-klass (Rus tili)
9:30 ? Russkiy yazik
9:45 ? Geometriya
10:00 ? Geografiya
10:15 ? Uzbekskiy yazik

10-sinf (Davlat tili)
10:30 ? O’zbekiston tarixi
10:45 ? Ona tili
11:00 ? Fizika
11:15 ? Informatika

10-klass (Rus tili)
11:30 ? Istoriya Uzbekistana
11:45 ? Russkiy yazik
12:00 ? Fizika
12:15 ? Informatika

11-sinf (Davlat tili)
12:30 ? Ona tili
12:45 ? Fizika
13:00 ? Geometriya
13:15 ? Ingliz tili

11-klass (Rus tili)
13:30 ? Russkiy yazik
13:45 ? Fizika
14:00 ? Geometriya
14:15 ? Angliyskiy yazik


Ознакомьтесь с расписанием телеуроков для учащихся 1-11 классов, которое выйдет в эфир в четверг, 21 мая 2020 года.

Напомню, что это расписание онлайн-курсов доступно на сайте Минобрнауки в Telegram.

1 класс (Государственный язык)
8:30? родной язык
8:45? Математика
9:00? Чтение

1 класс (русский)
9:15? Русский язык
9:30? Математика
9:45? Чтение

2 класс (Государственный язык)
10:00? Математика
10:15? Чтение
10:30? родной язык

2 класс (русский)
10:45? Математика
11:00? Чтение
11:15? Русский язык

3 класс (Государственный язык)
11:30? родной язык
11:45? Естественные науки
12:00? английский язык

3 класс (русский)
12:15? Русский язык
12:30? Прородоведение
12:45? Английский текст

4 класс (Государственный язык)
13:00? Математика
13:15? родной язык
13:30? Чтение

4 класс (русский)
13:45? Математика
14:00? Русский язык
14:15? Чтение

5 класс (Государственный язык)
8:30? родной язык
8:45? Математика
9:00? английский язык
9:15? История

5 класс (русский)
9:30? Русский язык
9:45? Математика
10:00? Английский текст
10:15? История

6 класс (Государственный язык)
10:30? Математика
10:45? Литература
11:00? История
11:15? английский язык

6 класс (русский)
11:30? Математика
11:45? Литература
12:00? История
12:15? Английский текст

7 класс (Государственный язык)
12:30? Геометрия
12:45? Физика
13:00? английский язык
13:15? География
13:30? родной язык

7 класс (русский)
13:45? Геометрия
14:00? Физика
14:15? Английский текст
14:30? География
14:45? алгебра

8 класс (Государственный язык)
15:00? родной язык
15:15? Геометрия
15:30? английский язык
15:45? География

8 класс (русский)
16:00? Русский язык
16:15? Геометрия
16:30? Английский текст
16:45? География

9 класс (Государственный язык)
8:30? родной язык
8:45? Геометрия
9:00? География
9:15? русский

9 класс (русский)
9:30? Русский язык
9:45? Геометрия
10:00? География
10:15? узбекский язык

10 класс (гос.язык)
10:30? История Узбекистана
10:45? родной язык
11:00? Физика
11:15? информатика

10 класс (русский)
11:30? История Узбекистана
11:45? Русский язык
12:00? Физика
12:15? информатика

11 класс (гос.язык)
12:30? родной язык
12:45? Физика
13:00? Геометрия
13:15? английский язык

11 класс (русский язык)
13:30? Русский язык
13:45? Физика
14:00? Геометрия
14:15? Английский текст

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
BAXTIYOR.UZ
Fikr bildirish

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: