11-aprel efirga uzatiladigan television darslar jadvali

Onlayn maktab, Televizion darslar jadvali

1-11 sinf o’quvchilari uchun 2020 yil 11 aprel shanba kuni efirga uzatiladigan televizion darslar jadvali bilan tanishing.

1-sinf (Davlat tili)
8:30 ― Musiqa
8:45 ― Matematika
9:00 ― O’qish

1-klass (Rus tili)
9:15 ― Muzyka
9:30 ― Matematika
9:45 ― CHtenie

2-sinf (Davlat tili)
10:00 ― Ingliz tili
10:15 ― Musiqa
10:30 ― Tasviriy san’at

2-klass (Rus tili)
10:45 ― Angliyskiy yazyk
11:00 ― Muzyka
11:15 ― IZO

3-sinf (Davlat tili)
11:30 ― Ona tili
11:45 ― O’qish
12:00 ― Musiqa

3-klass (Rus tili)
12:15 ― Russkiy yazyk
12:30 ― CHtenie
12:45 ― Muzyka

4-sinf (Davlat tili)
13:00 ― Texnologiya
13:15 ― Matematika
13:30 ― Tasviriy san’at

4-klass (Rus tili)
13:45 ― Texnologiya
14:00 ― Matematika
14:15 ― IZO

5-sinf (Davlat tili)
8:30 ― Musiqa
8:45 ― Biologiya
9:00 ― Texnologiya (qizlar uchun)

5-klass (Rus tili)
9:15 ― Muzyka
9:30 ― Biologiya
9:45 ― Texnologiya (dlya devochok)

6-sinf (Davlat tili)
10:00 ― Geografiya
10:15 ― Informatika
10:30 ― Texnologiya (o’g’il bolalar uchun)
10:45 ― Texnologiya (qizlar uchun)

6-klass (Rus tili)
11:00 ― Geografiya
11:15 ― Informatika
11:30 ― Texnologiya (dlya malchikov)
11:45 ― Texnologiya (dlya devochok)

7-sinf (Davlat tili)
12:00 ― Informatika
12:15 ― Biologiya
12:30 ― Geografiya
12:45 ― Tasviriy san’at

7-klass (Rus tili)
13:00 ― Informatika
13:15 ― Biologiya
13:30 ― Geografiya
13:45 ― IZO

8-sinf (Davlat tili)
14:00 ― Iqtisodiy bilim asoslari
14:15 ― Rus tili
14:30 ― Adabiyot
14:45 ― Ingliz tili

8-klass (Rus tili)
15:00 ― Osnovy ekonomicheskix znaniy
15:15 ― Uzbekskiy yazyk
15:30 ― Literatura
15:45 ― Angliyskiy yazyk

9-sinf (Davlat tili)
8:30 ― Algerba
8:45 ― Ingliz tili
9:00 ― Geografiya
9:15 ― CHizmachilik

9-klass (Rus tili)
9:30 ― Algebra
9:45 ― Angliyskiy yazyk
10:00 ― Geografiya
10:15 ― CHerchenie

10-sinf (Davlat tili)
10:30 ― Informatika
10:45 ― Ingliz tili
11:00 ― Geografiya
11:15 ― Jismoniy tarbiya

10-klass (Rus tili)
11:30 ― Informatika
11:45 ― Angliyskiy yazyk
12:00 ― Geografiya
12:15 ― Fizicheskoe vospitanie

11-sinf (Davlat tili)
12:30 ― Kimyo
12:45 ― Ingliz tili
13:00 ― Astranomiya
13:15 ― Informatika

11-klass (Rus tili)
13:30 ― Ximiya
13:45 ― Angliyskiy yazyk
14:00 ― Astranomiya
14:15 ― Informatika
1-11 sinf o’quvchilari uchun 2020 yil 11 aprel shanba kuni efirga uzatiladigan televizion darslar jadvali bilan tanishing.

1-sinf (Davlat tili)
8:30 ― Musiqa
8:45 ― Matematika
9:00 ― O’qish

1-klass (Rus tili)
9:15 ― Muzyka
9:30 ― Matematika
9:45 ― CHtenie

2-sinf (Davlat tili)
10:00 ― Ingliz tili
10:15 ― Musiqa
10:30 ― Tasviriy san’at

2-klass (Rus tili)
10:45 ― Angliyskiy yazyk
11:00 ― Muzyka
11:15 ― IZO

3-sinf (Davlat tili)
11:30 ― Ona tili
11:45 ― O’qish
12:00 ― Musiqa

3-klass (Rus tili)
12:15 ― Russkiy yazyk
12:30 ― CHtenie
12:45 ― Muzyka

4-sinf (Davlat tili)
13:00 ― Texnologiya
13:15 ― Matematika
13:30 ― Tasviriy san’at

4-klass (Rus tili)
13:45 ― Texnologiya
14:00 ― Matematika
14:15 ― IZO

5-sinf (Davlat tili)
8:30 ― Musiqa
8:45 ― Biologiya
9:00 ― Texnologiya (qizlar uchun)

5-klass (Rus tili)
9:15 ― Muzyka
9:30 ― Biologiya
9:45 ― Texnologiya (dlya devochok)

6-sinf (Davlat tili)
10:00 ― Geografiya
10:15 ― Informatika
10:30 ― Texnologiya (o’g’il bolalar uchun)
10:45 ― Texnologiya (qizlar uchun)

6-klass (Rus tili)
11:00 ― Geografiya
11:15 ― Informatika
11:30 ― Texnologiya (dlya malchikov)
11:45 ― Texnologiya (dlya devochok)

7-sinf (Davlat tili)
12:00 ― Informatika
12:15 ― Biologiya
12:30 ― Geografiya
12:45 ― Tasviriy san’at

7-klass (Rus tili)
13:00 ― Informatika
13:15 ― Biologiya
13:30 ― Geografiya
13:45 ― IZO

8-sinf (Davlat tili)
14:00 ― Iqtisodiy bilim asoslari
14:15 ― Rus tili
14:30 ― Adabiyot
14:45 ― Ingliz tili

8-klass (Rus tili)
15:00 ― Osnovy ekonomicheskix znaniy
15:15 ― Uzbekskiy yazyk
15:30 ― Literatura
15:45 ― Angliyskiy yazyk

9-sinf (Davlat tili)
8:30 ― Algerba
8:45 ― Ingliz tili
9:00 ― Geografiya
9:15 ― CHizmachilik

9-klass (Rus tili)
9:30 ― Algebra
9:45 ― Angliyskiy yazyk
10:00 ― Geografiya
10:15 ― CHerchenie

10-sinf (Davlat tili)
10:30 ― Informatika
10:45 ― Ingliz tili
11:00 ― Geografiya
11:15 ― Jismoniy tarbiya

10-klass (Rus tili)
11:30 ― Informatika
11:45 ― Angliyskiy yazyk
12:00 ― Geografiya
12:15 ― Fizicheskoe vospitanie

11-sinf (Davlat tili)
12:30 ― Kimyo
12:45 ― Ingliz tili
13:00 ― Astranomiya
13:15 ― Informatika

11-klass (Rus tili)
13:30 ― Ximiya
13:45 ― Angliyskiy yazyk
14:00 ― Astranomiya
14:15 ― Informatika


Ознакомьтесь с расписанием телеуроков для учащихся 1-11 классов, которое выйдет в эфир в субботу, 11 апреля 2020 года.

1 класс (Государственный язык)
8:30 — Музыка
8:45 — Математика
9:00 — Чтение

1 класс (русский)
9:15 — Музыка
9:30 — Математика
9:45 — Чтение

2 класс (Государственный язык)
10:00 — Английский
10:15 — Музыка
10:30 — Изобразительное искусство

2 класс (русский)
10:45 — английский язык
11:00 — Музыка
11:15 — ИЗО

3 класс (Государственный язык)
11:30 — Родной язык
11:45 — Чтение
12:00 — Музыка

3 класс (русский)
12:15 — Русский язык
12:30 — Чтение
12:45 — Музыка

4 класс (Государственный язык)
13:00 — Технология
13:15 — Математика
13:30 — Изобразительное искусство

4 класс (русский)
13:45 — Технология
14:00 — Математика
14:15 — ИЗО

5 класс (Государственный язык)
8:30 — Музыка
8:45 — Биология
9:00 — Технология (для девушек)

5 класс (русский)
9:15 — Музыка
9:30 — Биология
9:45 — Технология (для девушек)

6 класс (Государственный язык)
10:00 — География
10:15 — Информатика
10:30 — Технология (для мальчиков)
10:45 — Технология (для девушек)

6 класс (русский)
11:00 — География
11:15 — Информатика
11:30 — Технология (для мальчиков)
11:45 — Технология (для девушек)

7 класс (Государственный язык)
12:00 — Информатика
12:15 — Биология
12:30 — География
12:45 — Изобразительное искусство

7 класс (русский)
13:00 — Информатика
13:15 — Биология
13:30 — География
13:45 — ИЗО

8 класс (Государственный язык)
14:00 — Основы экономических знаний
14:15 — русский
14:30 — Литература
14:45 — Английский

8 класс (русский)
15:00 — Основы экономических знаний
15:15 – узбекский язык
15:30 — Литература
15:45 — английский язык

9 класс (Государственный язык)
8:30 — Альгерба
8:45 — Английский
9:00 — География
9:15 — Рисование

9 класс (русский)
9:30 — Алгебра
9:45 — английский язык
10:00 — География
10:15 — Черчение

10 класс (гос.язык)
10:30 — Информатика
10:45 — Английский
11:00 — География
11:15 — Физкультура

10 класс (русский)
11:30 — Информатика
11:45 — английский язык
12:00 — География
12:15 — Физическое воспитание

11 класс (гос.язык)
12:30 — Химия
12:45 — Английский
13:00 — Астрономия
13:15 — Информатика

11 класс (русский язык)
13:30 — Химия
13:45 — английский язык
14:00 — Астрономия
14:15 — Информатика
Ознакомьтесь с расписанием телеуроков для учащихся 1-11 классов, которое выйдет в эфир в субботу, 11 апреля 2020 года.

1 класс (Государственный язык)
8:30 — Музыка
8:45 — Математика
9:00 — Чтение

1 класс (русский)
9:15 — Музыка
9:30 — Математика
9:45 — Чтение

2 класс (Государственный язык)
10:00 — Английский
10:15 — Музыка
10:30 — Изобразительное искусство

2 класс (русский)
10:45 — английский язык
11:00 — Музыка
11:15 — ИЗО

3 класс (Государственный язык)
11:30 — Родной язык
11:45 — Чтение
12:00 — Музыка

3 класс (русский)
12:15 — Русский язык
12:30 — Чтение
12:45 — Музыка

4 класс (Государственный язык)
13:00 — Технология
13:15 — Математика
13:30 — Изобразительное искусство

4 класс (русский)
13:45 — Технология
14:00 — Математика
14:15 — ИЗО

5 класс (Государственный язык)
8:30 — Музыка
8:45 — Биология
9:00 — Технология (для девушек)

5 класс (русский)
9:15 — Музыка
9:30 — Биология
9:45 — Технология (для девушек)

6 класс (Государственный язык)
10:00 — География
10:15 — Информатика
10:30 — Технология (для мальчиков)
10:45 — Технология (для девушек)

6 класс (русский)
11:00 — География
11:15 — Информатика
11:30 — Технология (для мальчиков)
11:45 — Технология (для девушек)

7 класс (Государственный язык)
12:00 — Информатика
12:15 — Биология
12:30 — География
12:45 — Изобразительное искусство

7 класс (русский)
13:00 — Информатика
13:15 — Биология
13:30 — География
13:45 — ИЗО

8 класс (Государственный язык)
14:00 — Основы экономических знаний
14:15 — русский
14:30 — Литература
14:45 — Английский

8 класс (русский)
15:00 — Основы экономических знаний
15:15 – узбекский язык
15:30 — Литература
15:45 — английский язык

9 класс (Государственный язык)
8:30 — Альгерба
8:45 — Английский
9:00 — География
9:15 — Рисование

9 класс (русский)
9:30 — Алгебра
9:45 — английский язык
10:00 — География
10:15 — Черчение

10 класс (гос.язык)
10:30 — Информатика
10:45 — Английский
11:00 — География
11:15 — Физкультура

10 класс (русский)
11:30 — Информатика
11:45 — английский язык
12:00 — География
12:15 — Физическое воспитание

11 класс (гос.язык)
12:30 — Химия
12:45 — Английский
13:00 — Астрономия
13:15 — Информатика

11 класс (русский язык)
13:30 — Химия
13:45 — английский язык
14:00 — Астрономия
14:15 — Информатика

Telegramda o'qish

OTM uchun onlayn hujjat topshirish yo'riqnomasi bilan tanishing
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
BAXTIYOR.UZ

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: