25-aprel efirga uzatiladigan television darslar jadvali

Onlayn maktab, Televizion darslar jadvali
Telegramda o'qish

1-11 sinf o’quvchilari uchun 2020 yil 25 aprel shanba kuni efirga uzatiladigan televizion darslar jadvali bilan tanishing

Eslatib o’taman, mazkur onlayn darslar jadvali Xalq ta’limi vazirligining Telegramdagi sahifasidan keltirilmoqda.

1-sinf (Davlat tili)
8:30 ― Ingliz tili
8:45 ― Atrofimizdagi olam
9:00 ― Musiqa

1-klass (Rus tili)
9:15 ― Angliyskiy yazyk
9:30 ― Russkiy yazyk
9:45 ― Muzyka

2-sinf (Davlat tili)
10:00 ― Ona tili
10:15 ― Ingliz tili
10:30 ― Texnologiya

2-klass (Rus tili)
10:45 ― Uzbekskiy yazyk
11:00 ― Angliyskiy yazyk
11:15 ― IZO

3-sinf (Davlat tili)
11:30 ― Matematika
11:45 ― O’qish
12:00 ― Musiqa

3-klass (Rus tili)
12:15 ― Matematika
12:30 ― Uzbekskiy yazyk
12:45 ― Muzyka

4-sinf (Davlat tili)
13:00 ― Odobnoma
13:15 ― Tasviriy san’at
13:30 ― Jismoniy tarbiya

4-klass (Rus tili)
13:45 ― Etika
14:00 ― IZO
14:15 ― Fizicheskoe vospitanie

Mahorat darsi
1-qism ― Alikulov Alisher Mahmudovich (Kamoliddin Behzod nomidagi Milliy rassomlik va dizayn instituti professori, O’zbekiston Respublikasi san’at arbobi)

5-sinf (Davlat tili)
8:30 ― Geografiya
8:45 ― Matematika
9:00 ― Texnologiya (qizlar uchun)
9:15 ― Jismoniy tarbiya

5-klass (Rus tili)
9:30 ― Geografiya
9:45 ― Matematika
10:00 ― Texnologiya (dlya devochek)
10:15 ― Fizicheskoe vospitanie

6-sinf (Davlat tili)
10:30 ― Geografiya
10:45 ― Jismoniy tarbiya
11:00 ― Tasviriy san’at
11:15 ― Texnologiya (qizlar uchun)

6-klass (Rus tili)
11:30 ― Geografiya
11:45 ― Fizicheskoe vospitanie
12:00 ― IZO
12:15 ― Texnologiya (dlya devochek)

7-sinf (Davlat tili)
12:30 ― Geografiya
12:45 ― Tasviriy san’at
13:00 ― Texnologiya (qizlar uchun)
13:15 ― Jismoniy tarbiya

7-klass (Rus tili)
13:30 ― Geografiya
13:45 ― IZO
14:00 ― Texnologiya (dlya devochek)
14:15 ― Fizicheskoe vospitanie

8-sinf (Davlat tili)
14:30 ― Geografiya
14:45 ― CHizmachilik
15:00 ― Jismoniy tarbiya
15:15 ― Ingliz tili

8-klass (Rus tili)
15:30 ― Geografiya
15:45 ― CHerchenie
16:00 ― Fizicheskoe vospitanie
16:15 ― Angliyskiy yazyk

9-sinf (Davlat tili)
8:30 ― Algebra
8:45 ― Informatika
9:00 ― Geografiya
9:15 ― Jismoniy tarbiya

9-klass (Rus tili)
9:30 ― Algebra
9:45 ― Informatika
10:00 ― Geografiya
10:15 ― Fizicheskoe vospitanie

10-sinf (Davlat tili)
10:30 ― Ingliz tili
10:45 ― Adabiyot
11:00 ― Geografiya

10-klass (Rus tili)
11:15 ― Angliyskiy yazyk
11:30 ― Literatura
11:45 ― Geografiya

11-sinf (Davlat tili)
12:00 ― O’zbekiston tarixi
12:15 ― Biologiya
12:30 ― Ona tili
12:45 ― Adabiyot

11-klass (Rus tili)
13:00 ― Istoriya Uzbekistana
13:15 ― Biologiya
13:30 ― Russkiy yazyk
13:45 ― Literatura


Ознакомьтесь с расписанием телеуроков для учащихся 1-11 классов, которое выйдет в эфир в субботу, 25 апреля 2020 года.

Напомню, что это расписание онлайн-курсов доступно на сайте Минобрнауки в Telegram.

1 класс (Государственный язык)
8:30 — Английский
8:45 — Мир вокруг нас
9:00 — Музыка

1 класс (русский)
9:15 — английский язык
9:30 — Русский язык
9:45 — Музыка

2 класс (Государственный язык)
10:00 — Родной язык
10:15 — Английский
10:30 — Технология

2 класс (русский)
10:45 — Узбекский язык
11:00 — английский язык
11:15 — ИЗО

3 класс (Государственный язык)
11:30 — Математика
11:45 — Чтение
12:00 — Музыка

3 класс (русский)
12:15 — Математика
12:30 – узбекский язык
12:45 — Музыка

4 класс (Государственный язык)
13:00 — Однома
13:15 — Изобразительное искусство
13:30 — Физкультура

4 класс (русский)
13:45 — Этика
14:00 — ИЗО
14:15 — Физическое воспитание

Мастер класс
Часть 1 — Аликулов Алишер Махмудович (профессор Национального института искусства и дизайна имени Камолиддина Бехзода, Художник Республики Узбекистан)

5 класс (Государственный язык)
8:30 — География
8:45 — Математика
9:00 — Технология (для девушек)
9:15 — Физкультура

5 класс (русский)
9:30 — География
9:45 — Математика
10:00 — Технология (для девушек)
10:15 — Физическое воспитание

6 класс (Государственный язык)
10:30 — География
10:45 — Физкультура
11:00 — Изобразительное искусство
11:15 — Технология (для девушек)

6 класс (русский)
11:30 — География
11:45 — Физическое воспитание
12:00 — ИЗО
12:15 — Технология (для девушек)

7 класс (Государственный язык)
12:30 — География
12:45 — Изобразительное искусство
13:00 — Технология (для девушек)
13:15 — Физкультура

7 класс (русский)
13:30 — География
13:45 — ИЗО
14:00 — Технология (для девушек)
14:15 — Физическое воспитание

8 класс (Государственный язык)
14:30 — География
14:45 — Рисование
15:00 — Физическая подготовка
15:15 — Английский

8 класс (русский)
15:30 — География
15:45 — Черчение
16:00 — Физическая подготовка
16:15 — английский язык

9 класс (Государственный язык)
8:30 — Алгебра
8:45 — Информатика
9:00 — География
9:15 — Физкультура

9 класс (русский)
9:30 — Алгебра
9:45 — Информатика
10:00 — География
10:15 — Физическое воспитание

10 класс (гос.язык)
10:30 — Английский
10:45 — Литература
11:00 — География

10 класс (русский)
11:15 — английский язык
11:30 — Литература
11:45 — География

11 класс (гос.язык)
12:00 – История Узбекистана
12:15 — Биология
12:30 — Родной язык
12:45 — Литература

11 класс (русский язык)
13:00 – История Узбекистана
13:15 — Биология
13:30 — Русский язык
13:45 — Литература

OTM uchun onlayn hujjat topshirish yo'riqnomasi bilan tanishing
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
BAXTIYOR.UZ

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: