2-may efirga uzatiladigan television darslar jadvali

Onlayn maktab, Televizion darslar jadvali
Telegramda o'qish

1-11 sinf o’quvchilari uchun 2020 yil 2 may shanba kuni efirga uzatiladigan televizion darslar jadvali bilan tanishing

Eslatib o’taman, mazkur onlayn darslar Xalq ta’limi vazirligining Telegramdagi sahifasidan keltirilmoqda.

1-sinf (Davlat tili)
8:30 ― Ingliz tili
8:45 ― Atrofimizdagi olam
9:00 ― Musiqa

1-klass (Rus tili)
9:15 ― Angliyskiy yazyk
9:30 ― Okrujayushiy nas mir
9:45 ― Muzyka

2-sinf (Davlat tili)
10:00 ― Musiqa
10:15 ― Ingliz tili
10:30 ― Jismoniy tarbiya

2-klass (Rus tili)
10:45 ― Muzyka
11:00 ― Angliyskiy yazyk
11:15 ― Fizicheskoe vospitanie

3-sinf (Davlat tili)
11:30 ― Ona tili
11:45 ― O’qish
12:00 ― Ingliz tili

3-klass (Rus tili)
12:15 ― Russkiy yazyk
12:30 ― CHtenie
12:45 ― Angliyskiy yazyk

4-sinf (Davlat tili)
13:00 ― O’qish
13:15 ― Odobnoma
13:30 ― Tabiatshunoslik

4-klass (Rus tili)
13:45 ― CHtenie
14:00 ― Etika
14:15 ― Prirodovedenie

Mahorat darsi
1-qism ― Toir Qo’ziev (O’zbekiston xalq artisti)

5-sinf (Davlat tili)
8:30 ― Texnologiya (qizlar uchun)
8:45 ― Geografiya
9:00 ― Tarix
9:15 ― Jismoniy tarbiya

5-klass (Rus tili)
9:30 ― Texnologiya (dlya devochek)
9:45 ― Geografiya
10:00 ― Istoriya
10:15 ― Fizicheskoe vospitanie

6-sinf (Davlat tili)
10:30 ― Geografiya
10:45 ― Informatika
11:00 ― Texnologiya (qizlar uchun)
11:15 ― Jismoniy tarbiya

6-klass (Rus tili)
11:30 ― Geografiya
11:45 ― Informatika
12:00 ― Texnologiya (dlya devochek)
12:15 ― Fizicheskoe vospitanie

7-sinf (Davlat tili)
12:30 ― Biologiya
12:45 ― Geografiya
13:00 ― Musiqa
13:15 ― Jismoniy tarbiya

7-klass (Rus tili)
13:30 ― Biologiya
13:45 ― Geografiya
14:00 ― Muzyka
14:15 ― Fizicheskoe vospitanie

8-sinf (Davlat tili)
14:30 ― Geografiya
14:45 ― Jahon tarixi
15:00 ― Texnologiya (qizlar uchun)
15:15 ― Jismoniy tarbiya

8-klass (Rus tili)
15:30 ― Geografiya
15:45 ― Vsemirnaya istoriya
16:00 ― Texnologiya (dlya devochek)
16:15 ― Fizicheskoe vospitanie

9-sinf (Davlat tili)
8:30 ― Algebra
8:45 ― Informatika
9:00 ― Geografiya
9:15 ― Jismoniy tarbiya

9-klass (Rus tili)
9:30 ― Algebra
9:45 ― Informatika
10:00 ― Geografiya
10:15 ― Fizicheskoe vospitanie

10-sinf (Davlat tili)
10:30 ― Rus tili
10:45 ― Adabiyot
11:00 ― Geografiya
11:15 ― Jismoniy tarbiya

10-klass (Rus tili)
11:30 ― Uzbekskiy yazyk
11:45 ― Literatura
12:00 ― Geografiya
12:15 ― Fizicheskoe vospitanie

11-sinf (Davlat tili)
12:30 ― Ona tili
12:45 ― Biologiya
13:00 ― Rus tili
13:15 ― Kimyo

11-klass (Rus tili)
13:30 ― Russkiy yazyk
13:45 ― Biologiya
14:00 ― Uzbekskiy yazyk
14:15 ― Ximiya


Ознакомьтесь с расписанием телеуроков для учащихся 1-11 классов, которое выйдет в эфир в субботу, 2 мая 2020 года.
Напомню, что эти онлайн-уроки доступны на странице Минобрнауки в Telegram.
1 класс (Государственный язык)
8:30 — Английский
8:45 — Мир вокруг нас
9:00 — Музыка
1 класс (русский)
9:15 — английский язык
9:30 — Окружающий нас мир
9:45 — Музыка
2 класс (Государственный язык)
10:00 — Музыка
10:15 — Английский
10:30 — Физкультура
2 класс (русский)
10:45 — Музыка
11:00 — английский язык
11:15 — Физическое воспитание
3 класс (Государственный язык)
11:30 — Родной язык
11:45 — Чтение
12:00 — Английский
3 класс (русский)
12:15 — Русский язык
12:30 — Чтение
12:45 — английский язык
4 класс (Государственный язык)
13:00 — Чтение
13:15 — Однома
13:30 — Естествознание
4 класс (русский)
13:45 — Чтение
14:00 — Этика
14:15 — Продиродоведение
Мастер класс
Часть 1 — Тоир Козиев (Народный артист Узбекистана)
5 класс (Государственный язык)
8:30 — Технология (для девушек)
8:45 — География
9:00 — Дата
9:15 — Физкультура
5 класс (русский)
9:30 — Технология (для девушек)
9:45 — География
10:00 — История
10:15 — Физическое воспитание
6 класс (Государственный язык)
10:30 — География
10:45 — Информатика
11:00 — Технология (для девушек)
11:15 — Физкультура
6 класс (русский)
11:30 — География
11:45 — Информатика
12:00 — Технология (для девушек)
12:15 — Физическое воспитание
7 класс (Государственный язык)
12:30 — Биология
12:45 — География
13:00 — Музыка
13:15 — Физкультура
7 класс (русский)
13:30 — Биология
13:45 — География
14:00 — Музыка
14:15 — Физическое воспитание
8 класс (Государственный язык)
14:30 — География
14:45 — Всемирная история
15:00 — Технология (для девушек)
15:15 — Физкультура
8 класс (русский)
15:30 — География
15:45 — Всемирная история
16:00 — Технология (для девушек)
16:15 — Физическое воспитание
9 класс (Государственный язык)
8:30 — Алгебра
8:45 — Информатика
9:00 — География
9:15 — Физкультура
9 класс (русский)
9:30 — Алгебра
9:45 — Информатика
10:00 — География
10:15 — Физическое воспитание
10 класс (гос.язык)
10:30 — русский язык
10:45 — Литература
11:00 — География
11:15 — Физкультура
10 класс (русский)
11:30 – узбекский язык
11:45 — Литература
12:00 — География
12:15 — Физическое воспитание
11 класс (гос.язык)
12:30 — Родной язык
12:45 — Биология
13:00 — русский язык
13:15 — Химия
11 класс (русский язык)
13:30 — Русский язык
13:45 — Биология
14:00 – узбекский язык
14:15 — Химия

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
BAXTIYOR.UZ
Fikr bildirish

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: