13-may efirga uzatiladigan television darslar jadvali

Onlayn maktab, Televizion darslar jadvali
Telegramda o'qish

1-11 sinf o’quvchilari uchun 2020 yil 13 may chorshanba kuni efirga uzatiladigan televizion darslar jadvali bilan tanishing

Eslatib o’taman, mazkur onlayn darslar jadvali Xalq ta’limi vazirligining Telegramdagi sahifasidan keltirilmoqda.

1-sinf (Davlat tili)
8:30 ? Ona tili
8:45 ? Matematika
9:00 ? O’qish

1-klass (Rus tili)
9:15 ? Russkiy yazik
9:30 ? Matematika
9:45 ? Chtenie

2-sinf (Davlat tili)
10:00 ? Ona tili
10:15 ? Matematika
10:30 ? O’qish

2-klass (Rus tili)
10:45 ? Russkiy yazik
11:00 ? Matematika
11:15 ? Chtenie

3-sinf (Davlat tili)
11:30 ? Ona tili
11:45 ? Tabiatshunoslik
12:00 ? Matematika

3-klass (Rus tili)
12:15 ? Russkiy yazik
12:30 ? Prirodovedenie
12:45 ? Matematika

4-sinf (Davlat tili)
13:00 ? Matematika
13:15 ? Ona tili
13:30 ? O’qish
13:45 ? Ingliz tili

4-klass (Rus tili)
14:00 ? Matematika
14:15 ? Russkiy yazik
14:30 ? Chtenie
14:45 ? Angliyskiy yazik

Mahorat darsi
1-qism ? Kalonov Asliddin Jo’raevich (Kamoliddin Behzod nomidagi Milliy rassomlik va dizayn
instituti professori)

5-sinf (Davlat tili)
8:30 ? Matematika
8:45 ? Ona tili
9:00 ? Ingliz tili
9:15 ? Geografiya

5-klass (Rus tili)
9:30 ? Matematika
9:45 ? Russkiy yazik
10:00 ? Angliyskiy yazik
10:15 ? Geografiya

6-sinf (Davlat tili)
10:30 ? Matematika
10:45 ? Ona tili
11:00 ? Fizika
11:15 ? Adabiyot

6-klass (Rus tili)
11:30 ? Matematika
11:45 ? Russkiy yazik
12:00 ? Fizika
12:15 ? Literatura

7-sinf (Davlat tili)
12:30 ? Rus tili
12:45 ? Algebra
13:00 ? Jahon tarixi
13:15 ? Ingliz tili

7-klass (Rus tili)
13:30 ? Uzbekskiy yazik
13:45 ? Algebra
14:00 ? Vsemirnaya istoriya
14:15 ? Angliyskiy yazik

8-sinf (Davlat tili)
14:30 ? Algebra
14:45 ? Geografiya
15:00 ? Kimyo
15:15 ? Fizika

8-klass (Rus tili)
15:30 ? Algebra
15:45 ? Geografiya
16:00 ? Ximiya
16:15 ? Fizika

9-sinf (Davlat tili)
8:30 ? Algebra
8:45 ? Biologiya
9:00 ? Informatika
9:15 ? Ingliz tili

9-klass (Rus tili)
9:30 ? Algebra
9:45 ? Biologiya
10:00 ? Informatika
10:15 ? Angliyskiy yazik

10-sinf (Davlat tili)
10:30 ? Algebra
10:45 ? Adabiyot
11:00 ? Biologiya
11:15 ? Ingliz tili

10-klass (Rus tili)
11:30 ? Algebra
11:45 ? Literatura
12:00 ? Biologiya
12:15 ? Angliyskiy yazik

11-sinf (Davlat tili)
12:30 ? Algebra
12:45 ? Biologiya
13:00 ? Informatika
13:15 ? Rus tili

11-klass (Rus tili)
13:30 ? Algebra
13:45 ? Biologiya
14:00 ? Informatika
14:15 ? Uzbekskiy yazik


Ознакомьтесь с расписанием телеуроков для учащихся 1-11 классов, которое выйдет в эфир в среду, 13 мая 2020 года.

Напомню, что это расписание онлайн-курсов доступно на сайте Минобрнауки в Telegram.

1 класс (Государственный язык)
8:30? родной язык
8:45? Математика
9:00? Чтение

1 класс (русский)
9:15? Русский язык
9:30? Математика
9:45? Чтение

2 класс (Государственный язык)
10:00? родной язык
10:15? Математика
10:30? Чтение

2 класс (русский)
10:45? Русский язык
11:00? Математика
11:15? Чтение

3 класс (Государственный язык)
11:30? родной язык
11:45? Естественные науки
12:00? Математика

3 класс (русский)
12:15? Русский язык
12:30? Прородоведение
12:45? Математика

4 класс (Государственный язык)
13:00? Математика
13:15? родной язык
13:30? Чтение
13:45? английский язык

4 класс (русский)
14:00? Математика
14:15? Русский язык
14:30? Чтение
14:45? Английский текст

Мастер класс
Часть 1? Калонов Аслиддин Джураевич (Национальное художественно-промышленное учреждение им. Камолиддина Бехзода
институты профессоров)

5 класс (Государственный язык)
8:30? Математика
8:45? родной язык
9:00? английский язык
9:15? География

5 класс (русский)
9:30? Математика
9:45? Русский язык
10:00? Английский текст
10:15? География

6 класс (Государственный язык)
10:30? Математика
10:45? родной язык
11:00? Физика
11:15? Литература

6 класс (русский)
11:30? Математика
11:45? Русский язык
12:00? Физика
12:15? Литература

7 класс (Государственный язык)
12:30? русский
12:45? алгебра
13:00? Всемирная история
13:15? английский язык

7 класс (русский)
13:30? узбекский язык
13:45? алгебра
14:00? Всемирная история
14:15? Английский текст

8 класс (Государственный язык)
14:30? алгебра
14:45? География
15:00? Химия
15:15? Физика

8 класс (русский)
15:30? алгебра
15:45? География
16:00? Химия
16:15? Физика

9 класс (Государственный язык)
8:30? алгебра
8:45? Биология
9:00? информатика
9:15? английский язык

9 класс (русский)
9:30? алгебра
9:45? Биология
10:00? информатика
10:15? Английский текст

10 класс (гос.язык)
10:30? алгебра
10:45? Литература
11:00? Биология
11:15? английский язык

10 класс (русский)
11:30? алгебра
11:45? Литература
12:00? Биология
12:15? Английский текст

11 класс (гос.язык)
12:30? алгебра
12:45? Биология
13:00? информатика
13:15? русский

11 класс (русский язык)
13:30? алгебра
13:45? Биология
14:00? информатика
14:15? узбекский язык

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
BAXTIYOR.UZ
Fikr bildirish

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: