18-may efirga uzatiladigan television darslar jadvali

Onlayn maktab, Televizion darslar jadvali
Telegramda o'qish

1-11 sinf o’quvchilari uchun 2020 yil 18 may dushanba kuni efirga uzatiladigan televizion darslar jadvali bilan tanishing

Eslatib o’taman, mazkur onlayn darslar jadvali Xalq ta’limi vazirligining Telegramdagi sahifasidan keltirilmoqda

1-sinf (Davlat tili)
8:30 ? Matematika
8:45 ? O’qish
9:00 ? Jismoniy tarbiya

1-klass (Rus tili)
9:15 ? Matematika
9:30 ? Chtenie
9:45 ? Fizicheskoe vospitanie

2-sinf (Davlat tili)
10:00 ? Ona tili
10:15 ? Matematika
10:30 ? O’qish

2-klass (Rus tili)
10:45 ? Russkiy yazik
11:00 ? Matematika
11:15 ? Chtenie

3-sinf (Davlat tili)
11:30 ? Ona tili
11:45 ? Musiqa
12:00 ? Matematika

3-klass (Rus tili)
12:15 ? Russkiy yazik
12:30 ? Muzika
12:45 ? Matematika

4-sinf (Davlat tili)
13:00 ? Matematika
13:15 ? Ona tili
13:30 ? O’qish

4-klass (Rus tili)
13:45 ? Matematika
14:00 ? Russkiy yazik
14:15 ? Chtenie

5-sinf (Davlat tili)
8:30 ? Matematika
8:45 ? Ona tili
9:00 ? Ingliz tili
9:15 ? Biologiya

5-klass (Rus tili)
9:30 ? Matematika
9:45 ? Russkiy yazik
10:00 ? Angliyskiy yazik
10:15 ? Biologiya

6-sinf (Davlat tili)
10:30 ? Ona tili
10:45 ? Matematika
11:00 ? Ingliz tili
11:15 ? Tarix

6-klass (Rus tili)
11:30 ? Russkiy yazik
11:45 ? Matematika
12:00 ? Angliyskiy yazik
12:15 ? Istoriya

7-sinf (Davlat tili)
12:30 ? Ona tili
12:45 ? Algebra
13:00 ? O’zbekiston tarixi
13:15 ? Kimyo
13:30 ? Fizika

7-klass (Rus tili)
13:45 ? Russkiy yazik
14:00 ? Algebra
14:15 ? Istoriya Uzbekistana
14:30 ? Ximiya
14:45 ? Biologiya

8-sinf (Davlat tili)
15:00 ? Algebra
15:15 ? O’zbekiston tarixi
15:30 ? Ingliz tili
15:45 ? Fizika
16:00 ? Jahon tarixi

8-klass (Rus tili)
16:15 ? Algebra
16:30 ? Istoriya Uzbekistana
16:45 ? Angliyskiy yazik
17:00 ? Fizika
17:15 ? Geometriya

9-sinf (Davlat tili)
8:30 ? Ona tili
8:45 ? Geometriya
9:00 ? Biologiya
9:15 ? Ingliz tili

9-klass (Rus tili)
9:30 ? Russkiy yazik
9:45 ? Geometriya
10:00 ? Biologiya
10:15 ? Angliyskiy yazik

10-sinf (Davlat tili)
10:30 ? Ona tili
10:45 ? Algebra
11:00 ? Biologiya
11:15 ? Ingliz tili

10-klass (Rus tili)
11:30 ? Russkiy yazik
11:45 ? Algebra
12:00 ? Biologiya
12:15 ? Angliyskiy yazik

11-sinf (Davlat tili)
12:30 ? Ona tili
12:45 ? Biologiya
13:00 ? Geometriya
13:15 ? Ingliz tili

11-klass (Rus tili)
13:30 ? Russkiy yazik
13:45 ? Biologiya
14:00 ? Geometriya
14:15 ? Angliyskiy yazik


Ознакомьтесь с расписанием телеуроков для учащихся 1-11 классов, которое выйдет в эфир в понедельник, 18 мая 2020 года.

Напомню, что это расписание онлайн-курсов доступно на сайте Минобрнауки в Telegram.

1 класс (Государственный язык)
8:30? Математика
8:45? Чтение
9:00? Физическая культура

1 класс (русский)
9:15? Математика
9:30? Чтение
9:45? Физическое воспитание

2 класс (Государственный язык)
10:00? родной язык
10:15? Математика
10:30? Чтение

2 класс (русский)
10:45? Русский язык
11:00? Математика
11:15? Чтение

3 класс (Государственный язык)
11:30? родной язык
11:45? Музыка
12:00? Математика

3 класс (русский)
12:15? Русский язык
12:30? Музыка
12:45? Математика

4 класс (Государственный язык)
13:00? Математика
13:15? родной язык
13:30? Чтение

4 класс (русский)
13:45? Математика
14:00? Русский язык
14:15? Чтение

5 класс (Государственный язык)
8:30? Математика
8:45? родной язык
9:00? английский язык
9:15? Биология

5 класс (русский)
9:30? Математика
9:45? Русский язык
10:00? Английский текст
10:15? Биология

6 класс (Государственный язык)
10:30? родной язык
10:45? Математика
11:00? английский язык
11:15? История

6 класс (русский)
11:30? Русский язык
11:45? Математика
12:00? Английский текст
12:15? История

7 класс (Государственный язык)
12:30? родной язык
12:45? алгебра
13:00? История Узбекистана
13:15? Химия
13:30? Физика

7 класс (русский)
13:45? Русский язык
14:00? алгебра
14:15? История Узбекистана
14:30? Химия
14:45? Биология

8 класс (Государственный язык)
15:00? алгебра
15:15? История Узбекистана
15:30? английский язык
15:45? Физика
16:00? Всемирная история

8 класс (русский)
16:15? алгебра
16:30? История Узбекистана
16:45? Английский текст
17:00? Физика
17:15? Геометрия

9 класс (Государственный язык)
8:30? родной язык
8:45? Геометрия
9:00? Биология
9:15? английский язык

9 класс (русский)
9:30? Русский язык
9:45? Геометрия
10:00? Биология
10:15? Английский текст

10 класс (гос.язык)
10:30? родной язык
10:45? алгебра
11:00? Биология
11:15? английский язык

10 класс (русский)
11:30? Русский язык
11:45? алгебра
12:00? Биология
12:15? Английский текст

11 класс (гос.язык)
12:30? родной язык
12:45? Биология
13:00? Геометрия
13:15? английский язык

11 класс (русский язык)
13:30? Русский язык
13:45? Биология
14:00? Геометрия
14:15? Английский текст

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
BAXTIYOR.UZ
Fikr bildirish

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: