18-aprel efirga uzatiladigan television darslar jadvali

Onlayn maktab, Televizion darslar jadvali
Telegramda o'qish

1-11 sinf o’quvchilari uchun 2020 yil 18 aprel shanba kuni efirga uzatiladigan televizion darslar jadvali bilan tanishing

1-sinf (Davlat tili)
8:30 ― O’qish
8:45 ― Musiqa
9:00 ― Ingliz tili

1-klass (Rus tili)
9:15 ― CHtenie
9:30 ― Muzyka
9:45 ― Angliyskiy yazyk

2-sinf (Davlat tili)
10:00 ― Tasviriy san’at
10:15 ― Texnologiya
10:30 ― Rus tili

2-klass (Rus tili)
10:45 ― IZO
11:00 ― Texnologiya
11:15 ― Uzbekskiy yazyk

3-sinf (Davlat tili)
11:30 ― Musiqa
11:45 ― Tasviriy san’at
12:00 ― Tabiatshunoslik

3-klass (Rus tili)
12:15 ― Muzyka
12:30 ― IZO
12:45 ― Prirodovedenie

4-sinf (Davlat tili)
13:00 ― Texnologiya
13:15 ― Jismoniy tarbiya
13:30 ― Rus tili
13:45 ― Matematika

4-klass (Rus tili)
14:00 ― Texnologiya
14:15 ― Fizicheskoe vospitanie
14:30 ― Uzbekskiy yazyk
14:45 ― Matematika

Mahorat darsi
1-qism ― Jenisbek Piyazov
(O’zbekistonda xizmat ko’rsatgan artist, Qoraqalpog’iston xalq artisti)

5-sinf (Davlat tili)
8:30 ― Geografiya
8:45 ― Musiqa
9:00 ― Tasviriy san’at
9:15 ― Jismoniy tarbiya

5-klass (Rus tili)
9:30 ― Geografiya
9:45 ― Muzyka
10:00 ― IZO
10:15 ― Fizicheskoe vospitanie

6-sinf (Davlat tili)
10:30 ― Geografiya
10:45 ― Musiqa
11:00 ― Texnologiya (qizlar uchun)
11:15 ― Texnologiya (o’g’il bolalar uchun)

6-klass (Rus tili)
11:30 ― Geografiya
11:45 ― Muzyka
12:00 ― Texnologiya (dlya devochek)
12:15 ― Texnologiya (dlya malchikov)

7-sinf (Davlat tili)
12:30 ― Geografiya
12:45 ― Musiqa
13:00 ― Texnologiya (qizlar uchun)
13:15 ― Texnologiya (o’g’il bolalar uchun)

7-klass (Rus tili)
13:30 ― Geografiya
13:45 ― Muzyka
14:00 ― Texnologiya (dlya devochek)
14:15 ― Texnologiya (dlya malchikov)

8-sinf (Davlat tili)
14:30 ― Geografiya
14:45 ― CHizmachilik
15:00 ― Iqtisodiy bilim asoslari
15:15 ― Adabiyot

8-klass (Rus tili)
15:30 ― Geografiya
15:45 ― CHerchenie
16:00 ― Osnovy ekonomicheskix znaniy
16:15 ― Literatura

9-sinf (Davlat tili)
8:30 ― Algebra
8:45 ― Adabiyot
9:00 ― Geografiya
9:15 ― Jismoniy tarbiya

9-klass (Rus tili)
9:30 ― Algebra
9:45 ― Uzbekskiy yazyk
10:00 ― Geografiya
10:15 ― Fizicheskoe vospitanie

10-sinf (Davlat tili)
10:30 ― Adabiyot
10:45 ― Ingliz tili
11:00 ― Geografiya
11:15 ― Jismoniy tarbiya

10-klass (Rus tili)
11:30 ― Literatura
11:45 ― Angliyskiy yazyk
12:00 ― Geografiya
12:15 ― Fizicheskoe vospitanie

11-sinf (Davlat tili)
12:30 ― Kimyo
12:45 ― Ingliz tili
13:00 ― Astronomiya
13:15 ― Informatika

11-klass (Rus tili)
13:30 ― Ximiya
13:45 ― Angliyskiy yazyk
14:00 ― Astronomiya
14:15 ― Informatika


Ознакомьтесь с расписанием телеуроков для учащихся 1-11 классов, которое выйдет в эфир в субботу, 18 апреля 2020 года.

1 класс (Государственный язык)
8:30 — Чтение
8:45 — Музыка
9:00 — Английский

1 класс (русский)
9:15 — Чтение
9:30 — Музыка
9:45 — английский язык

2 класс (Государственный язык)
10:00 — Изобразительное искусство
10:15 — Технология
10:30 — русский язык

2 класс (русский)
10:45 — ИЗО
11:00 — Технология
11:15 – Узбекский язык

3 класс (Государственный язык)
11:30 — Музыка
11:45 — Изобразительное искусство
12:00 — Естествознание

3 класс (русский)
12:15 — Музыка
12:30 — ИЗО
12:45 — Введение

4 класс (Государственный язык)
13:00 — Технология
13:15 — Физкультура
13:30 — русский
13:45 — Математика

4 класс (русский)
14:00 — Технология
14:15 — Физическое воспитание
14:30 – узбекский язык
14:45 — Математика

Мастер класс
Часть 1 — Женисбек Пиязов
(Заслуженный артист Узбекистана, Народный артист Каракалпакстана)

5 класс (Государственный язык)
8:30 — География
8:45 — Музыка
9:00 – Изобразительное искусство
9:15 — Физкультура

5 класс (русский)
9:30 — География
9:45 — Музыка
10:00 — ИЗО
10:15 — Физическое воспитание

6 класс (Государственный язык)
10:30 — География
10:45 — Музыка
11:00 — Технология (для девушек)
11:15 — Технология (для мальчиков)

6 класс (русский)
11:30 — География
11:45 — Музыка
12:00 — Технология (для девушек)
12:15 — Технология (для мальчиков)

7 класс (Государственный язык)
12:30 — География
12:45 — Музыка
13:00 — Технология (для девушек)
13:15 — Технология (для мальчиков)

7 класс (русский)
13:30 — География
13:45 — Музыка
14:00 — Технология (для девушек)
14:15 — Технология (для мальчиков)

8 класс (Государственный язык)
14:30 — География
14:45 — Рисование
15:00 — Основы экономических знаний
15:15 — Литература

8 класс (русский)
15:30 — География
15:45 — Черчение
16:00 — Основы экономических знаний
16:15 — Литература

9 класс (Государственный язык)
8:30 — Алгебра
8:45 — Литература
9:00 — География
9:15 — Физкультура

9 класс (русский)
9:30 — Алгебра
9:45 — Узбекский язык
10:00 — География
10:15 — Физическое воспитание

10 класс (гос.язык)
10:30 — Литература
10:45 — Английский
11:00 — География
11:15 — Физкультура

10 класс (русский)
11:30 — Литература
11:45 — английский язык
12:00 — География
12:15 — Физическое воспитание

11 класс (гос.язык)
12:30 — Химия
12:45 — Английский
13:00 — Астрономия
13:15 — Информатика

11 класс (русский язык)
13:30 — Химия
13:45 — английский язык
14:00 — Астрономия
14:15 — Информатика

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
BAXTIYOR.UZ

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: