22-aprel efirga uzatiladigan television darslar jadvali

Onlayn maktab, Televizion darslar jadvali

1-11 sinf o’quvchilari uchun 2020 yil 22 aprel chorshanba kuni efirga uzatiladigan televizion darslar jadvali bilan tanishing

1-sinf (Davlat tili)
8:30 ― Ona tili
8:45 ― Matematika
9:00 ― O’qish

1-klass (Rus tili)
9:15 ― Russkiy yazyk
9:30 ― Texnologiya
9:45 ― Muzyka

2-sinf (Davlat tili)
10:00 ― Matematika
10:15 ― Odobnoma
10:30 ― Texnologiya
10:45 ― Musiqa

2-klass (Rus tili)
11:00 ― Matematika
11:15 ― Etika
11:30 ― Russkiy yazyk
11:45 ― CHtenie

3-sinf (Davlat tili)
12:00 ― Ona tili
12:15 ― Rus tili
12:30 ― Tasviriy san’at
12:45 ― Texnologiya

3-klass (Rus tili)
13:00 ― CHtenie
13:15 ― Uzbekskiy yazyk
13:30 ― IZO
13:45 ― Texnologiya

4-sinf (Davlat tili)
14:00 ― Matematika
14:15 ― Ona tili
14:30 ― O’qish
14:45 ― Tabiatshunoslik

4-klass (Rus tili)
15:00 ― Matematika
15:15 ― Russkiy yazyk
15:30 ― CHtenie
15:45 ― Prirodovedenie

5-sinf (Davlat tili)
8:30 ― Ona tili
8:45 ― Matematika
9:00 ― Tarix
9:15 ― Rus tili

5-klass (Rus tili)
9:30 ― Russkiy yazyk
9:45 ― Matematika
10:00 ― Istoriya
10:15 ― Uzbekskiy yazyk

6-sinf (Davlat tili)
10:30 ― Matematika
10:45 ― Ona tili
11:00 ― Fizika
11:15 ― Biologiya

6-klass (Rus tili)
11:30 ― Matematika
11:45 ― Russkiy yazyk
12:00 ― Fizika
12:15 ― Biologiya

7-sinf (Davlat tili)
12:30 ― Rus tili
12:45 ― Algebra
13:00 ― Kimyo
13:15 ― Ingliz tili

7-klass (Rus tili)
13:30 ― Uzbekskiy yazyk
13:45 ― Algebra
14:00 ― Ximiya
14:15 ― Angliyskiy yazyk

8-sinf (Davlat tili)
14:30 ― Algebra
14:45 ― Rus tili
15:00 ― Biologiya
15:15 ― Fizika

8-klass (Rus tili)
15:30 ― Algebra
15:45 ― Uzbekskiy yazyk
16:00 ― Biologiya
16:15 ― Fizika

9-sinf (Davlat tili)
8:30 ― Algebra
8:45 ― Biologiya
9:00 ― Informatika
9:15 ― Rus tili

9-klass (Rus tili)
9:30 ― Algebra
9:45 ― Biologiya
10:00 ― Informatika
10:15 ― Uzbekskiy yazyk

10-sinf (Davlat tili)
10:30 ― Algebra
10:45 ― Fizika
11:00 ― Biologiya
11:15 ― Informatika

10-klass (Rus tili)
11:30 ― Algebra
11:45 ― Fizika
12:00 ― Biologiya
12:15 ― Informatika

11-sinf (Davlat tili)
12:30 ― Algebra
12:45 ― Fizika
13:00 ― Informatika
13:15 ― Rus tili

11-klass (Rus tili)
13:30 ― Algebra
13:45 ― Fizika
14:00 ― Informatika
14:15 ― Uzbekskiy yazyk


Ознакомьтесь с расписанием телеуроков для учащихся 1-11 классов, которое выйдет в эфир в среду, 22 апреля 2020 года.

1 класс (Государственный язык)
8:30 — Родной язык
8:45 — Математика
9:00 — Чтение

1 класс (русский)
9:15 — Русский язык
9:30 — Технология
9:45 — Музыка

2 класс (Государственный язык)
10:00 — Математика
10:15 — Однома
10:30 — Технология
10:45 — Музыка

2 класс (русский)
11:00 — Математика
11:15 — Этика
11:30 — Русский язык
11:45 — Чтение

3 класс (Государственный язык)
12:00 — Родной язык
12:15 — русский
12:30 — Изобразительное искусство
12:45 — Технология

3 класс (русский)
13:00 — Чтение
13:15 – узбекский язык
13:30 — ИЗО
13:45 — Технология

4 класс (Государственный язык)
14:00 — Математика
14:15 — Родной язык
14:30 — Чтение
14:45 — Естествознание

4 класс (русский)
15:00 — Математика
15:15 — Русский язык
15:30 — Чтение
15:45 — Введение

5 класс (Государственный язык)
8:30 — Родной язык
8:45 — Математика
9:00 — Дата
9:15 — русский

5 класс (русский)
9:30 — Русский язык
9:45 — Математика
10:00 — История
10:15 — Узбекский язык

6 класс (Государственный язык)
10:30 — Математика
10:45 — Родной язык
11:00 — Физика
11:15 — Биология

6 класс (русский)
11:30 — Математика
11:45 — Русский язык
12:00 — Физика
12:15 — Биология

7 класс (Государственный язык)
12:30 — русский
12:45 — Алгебра
13:00 — Химия
13:15 — Английский

7 класс (русский)
13:30 – узбекский язык
13:45 — Алгебра
14:00 — Химия
14:15 — английский язык

8 класс (Государственный язык)
14:30 — Алгебра
14:45 — русский
15:00 — Биология
15:15 — Физика

8 класс (русский)
15:30 — Алгебра
15:45 – узбекский язык
16:00 — Биология
16:15 — Физика

9 класс (Государственный язык)
8:30 — Алгебра
8:45 — Биология
9:00 — Информатика
9:15 — русский

9 класс (русский)
9:30 — Алгебра
9:45 — Биология
10:00 — Информатика
10:15 — Узбекский язык

10 класс (гос.язык)
10:30 — Алгебра
10:45 — Физика
11:00 — Биология
11:15 — Информатика

10 класс (русский)
11:30 — Алгебра
11:45 — Физика
12:00 — Биология
12:15 — Информатика

11 класс (гос.язык)
12:30 — Алгебра
12:45 — Физика
13:00 — Информатика
13:15 — русский

11 класс (русский язык)
13:30 — Алгебра
13:45 — Физика
14:00 — Информатика
14:15 — Узбекский язык

Telegramda o'qish

OTM uchun onlayn hujjat topshirish yo'riqnomasi bilan tanishing
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
BAXTIYOR.UZ

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: