14-may efirga uzatiladigan television darslar jadvali

Onlayn maktab, Televizion darslar jadvali
Telegramda o'qish

1-11 sinf o’quvchilari uchun 2020 yil 14 may payshanba kuni efirga uzatiladigan televizion darslar jadvali bilan tanishing

Eslatib o’taman, mazkur onlayn darslar jadvali Xalq ta’limi vazirligining Telegramdagi sahifasidan keltirilmoqda.

1-sinf (Davlat tili)
8:30 ? Ona tili
8:45 ? Matematika
9:00 ? O’qish

1-klass (Rus tili)
9:15 ? Russkiy yazik
9:30 ? Matematika
9:45 ? Chtenie

2-sinf (Davlat tili)
10:00 ? Matematika
10:15 ? O’qish
10:30 ? Ona tili
10:45 ? Odobnoma

2-klass (Rus tili)
11:00 ? Matematika
11:15 ? Chtenie
11:30 ? Russkiy yazik
11:45 ? Etika

3-sinf (Davlat tili)
12:00 ? Matematika
12:15 ? O’qish
12:30 ? Odobnoma
12:45 ? Ingliz tili

3-klass (Rus tili)
13:00 ? Matematika
13:15 ? Chtenie
13:30 ? Etika
13:45 ? Angliyskiy yazik

4-sinf (Davlat tili)
14:00 ? Matematika
14:15 ? Ona tili
14:30 ? O’qish

4-klass (Rus tili)
14:45 ? Matematika
15:00 ? Russkiy yazik
15:15 ? Chtenie

Mahorat darsi
2-qism ? Kalonov Asliddin Jo’raevich (Kamoliddin Behzod nomidagi Milliy rassomlik va dizayn
instituti professori)

5-sinf (Davlat tili)
8:30 ? Matematika
8:45 ? Ona tili
9:00 ? Adabiyot
9:15 ? Ingliz tili
9:30 ? Rus tili

5-klass (Rus tili)
9:45 ? Matematika
10:00 ? Russkiy yazik
10:15 ? Literatura
10:30 ? Angliyskiy yazik
10:45 ? Uzbekskiy yazik

6-sinf (Davlat tili)
11:00 ? Geografiya
11:15 ? Matematika
11:30 ? Tarix
11:45 ? Ingliz tili
12:00 ? Rus tili

6-klass (Rus tili)
12:15 ? Geografiya
12:30 ? Matematika
12:45 ? Istoriya
13:00 ? Angliyskiy yazik
13:15 ? Uzbekskiy yazik

7-sinf (Davlat tili)
13:30 ? Geometriya
13:45 ? Fizika
14:00 ? Kimyo
14:15 ? Geografiya

7-klass (Rus tili)
14:30 ? Geometriya
14:45 ? Fizika
15:00 ? Ximiya
15:15 ? Geografiya

8-sinf (Davlat tili)
15:30 ? Ona tili
15:45 ? Geometriya
16:00 ? Ingliz tili
16:15 ? Adabiyot
16:30 ? Rus tili

8-klass (Rus tili)
16:45 ? Russkiy yazik
17:00 ? Geometriya
17:15 ? Angliyskiy yazik
17:30 ? Literatura
17:45 ? Uzbekskiy yazik

9-sinf (Davlat tili)
8:30 ? Ona tili
8:45 ? Geometriya
9:00 ? Informatika
9:15 ? Rus tili

9-klass (Rus tili)
9:30 ? Russkiy yazik
9:45 ? Geometriya
10:00 ? Informatika
10:15 ? Uzbekskiy yazik

10-sinf (Davlat tili)
10:30 ? O’zbekiston tarixi
10:45 ? Ona tili
11:00 ? Fizika
11:15 ? Informatika

10-klass (Rus tili)
11:30 ? Istoriya Uzbekistana
11:45 ? Uzbekskiy yazik
12:00 ? Fizika
12:15 ? Informatika

11-sinf (Davlat tili)
12:30 ? Ona tili
12:45 ? Fizika
13:00 ? Geometriya
13:15 ? Ingliz tili

11-klass (Rus tili)
13:30 ? Uzbekskiy yazik
13:45 ? Fizika
14:00 ? Geometriya
14:15 ? Angliyskiy yazik


Ознакомьтесь с расписанием телеуроков для учащихся 1-11 классов, которое выйдет в эфир в четверг, 14 мая 2020 года.

Напомню, что это расписание онлайн-курсов доступно на сайте Минобрнауки в Telegram.

1 класс (Государственный язык)
8:30? родной язык
8:45? Математика
9:00? Чтение

1 класс (русский)
9:15? Русский язык
9:30? Математика
9:45? Чтение

2 класс (Государственный язык)
10:00? Математика
10:15? Чтение
10:30? родной язык
10:45? Одобнома

2 класс (русский)
11:00? Математика
11:15? Чтение
11:30? Русский язык
11:45? Этика

3 класс (Государственный язык)
12:00? Математика
12:15? Чтение
12:30? Одобнома
12:45? английский язык

3 класс (русский)
13:00? Математика
13:15? Чтение
13:30? Этика
13:45? Английский текст

4 класс (Государственный язык)
14:00? Математика
14:15? родной язык
14:30? Чтение

4 класс (русский)
14:45? Математика
15:00? Русский язык
15:15? Чтение

Мастер класс
Часть 2? Калонов Аслиддин Джураевич (Национальное художественно-промышленное учреждение им. Камолиддина Бехзода
институты профессоров)

5 класс (Государственный язык)
8:30? Математика
8:45? родной язык
9:00? Литература
9:15? английский язык
9:30? русский

5 класс (русский)
9:45? Математика
10:00? Русский язык
10:15? Литература
10:30? Английский текст
10:45? узбекский язык

6 класс (Государственный язык)
11:00? География
11:15? Математика
11:30? История
11:45? английский язык
12:00? русский

6 класс (русский)
12:15? География
12:30? Математика
12:45? История
13:00? Английский текст
13:15? узбекский язык

7 класс (Государственный язык)
13:30? Геометрия
13:45? Физика
14:00? Химия
14:15? География

7 класс (русский)
14:30? Геометрия
14:45? Физика
15:00? Химия
15:15? География

8 класс (Государственный язык)
15:30? родной язык
15:45? Геометрия
16:00? английский язык
16:15? Литература
16:30? русский

8 класс (русский)
16:45? Русский язык
17:00? Геометрия
17:15? Английский текст
17:30? Литература
17:45? узбекский язык

9 класс (Государственный язык)
8:30? родной язык
8:45? Геометрия
9:00? информатика
9:15? русский

9 класс (русский)
9:30? Русский язык
9:45? Геометрия
10:00? информатика
10:15? узбекский язык

10 класс (гос.язык)
10:30? История Узбекистана
10:45? родной язык
11:00? Физика
11:15? информатика

10 класс (русский)
11:30? История Узбекистана
11:45? узбекский язык
12:00? Физика
12:15? информатика

11 класс (гос.язык)
12:30? родной язык
12:45? Физика
13:00? Геометрия
13:15? английский язык

11 класс (русский язык)
13:30? узбекский язык
13:45? Физика
14:00? Геометрия
14:15? Английский текст

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
BAXTIYOR.UZ
Fikr bildirish

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: