1-may efirga uzatiladigan television darslar jadvali

Onlayn maktab, Televizion darslar jadvali

1-11 sinf o’quvchilari uchun 2020 yil 1 may juma kuni efirga uzatiladigan televizion darslar jadvali bilan tanishing

Eslatib o’taman, mazkur onlayn darslar jadvali Xalq ta’limi vazzirligining Telegramdagi sahifasidan keltirilmoqda

1-sinf (Davlat tili)
8:30 ― Matematika
8:45 ― Ingliz tili
9:00 ― Odobnoma

1-klass (Rus tili)
9:15 ― Matematika
9:30 ― Angliyskiy yazyk
9:45 ― Etika

2-sinf (Davlat tili)
10:00 ― Matematika
10:15 ― Ingliz tili
10:30 ― Atrofimizdagi olam

2-klass (Rus tili)
10:45 ― Matematika
11:00 ― Angliyskiy yazyk
11:15 ― Okrujayushiy nas mir

3-sinf (Davlat tili)
11:30 ― Matematika
11:45 ― O’qish
12:00 ― Musiqa
12:15 ― Rus tili

3-klass (Rus tili)
12:30 ― Matematika
12:45 ― CHtenie
13:00 ― Muzyka
13:15 ― Uzbekskiy yazyk

4-sinf (Davlat tili)
13:30 ― Matematika
13:45 ― Ona tili
14:00 ― Ingliz tili

4-klass (Rus tili)
14:15 ― Matematika
14:30 ― Russkiy yazyk
14:30 ― Angliyskiy yazyk

Mahorat darsi
2-qism ― Ataxanova Feruza Zixirovna (Kamoliddin Behzod nomidagi Milliy rassomlik va dizayn instituti dosenti)

5-sinf (Davlat tili)
8:30 ― Ona tili
8:45 ― Matematika
9:00 ― Informatika
9:15 ― Musiqa

5-klass (Rus tili)
9:30 ― Russkiy yazyk
9:45 ― Matematika
10:00 ― Informatika
10:15 ― Muzyka

6-sinf (Davlat tili)
10:30 ― Musiqa
10:45 ― Matematika
11:00 ― Fizika
11:15 ― Biologiya

6-klass (Rus tili)
11:30 ― Muzyka
11:45 ― Matematika
12:00 ― Fizika
12:15 ― Biologiya

7-sinf (Davlat tili)
12:30 ― Ingliz tili
12:45 ― Algebra
13:00 ― Informatika
13:15 ― Geografiya

7-klass (Rus tili)
13:30 ― Angliyskiy yazyk
13:45 ― Algebra
14:00 ― Informatika
14:15 ― Geografiya

8-sinf (Davlat tili)
14:30 ― Ona tili
14:45 ― Algebra
15:00 ― Kimyo
15:15 ― Ingliz tili

8-klass (Rus tili)
15:30 ― Russkiy yazyk
15:45 ― Algebra
16:00 ― Ximiya
16:15 ― Angliyskiy yazyk

9-sinf (Davlat tili)
8:30 ― Kimyo
8:45 ― Ingliz tili
9:00 ― Geografiya
9:15 ― Fizika

9-klass (Rus tili)
9:30 ― Ximiya
9:45 ― Angliyskiy yazyk
10:00 ― Geografiya
10:15 ― Fizika

10-sinf (Davlat tili)
10:30 ― Rus tili
10:45 ― Informatika
11:00 ― Kimyo
11:15 ― Ingliz tili

10-klass (Rus tili)
11:30 ― Uzbekskiy yazyk
11:45 ― Informatika
12:00 ― Ximiya
12:15 ― Angliyskiy yazyk

11-sinf (Davlat tili)
12:30 ― Algebra
12:45 ― Ingliz tili
13:00 ― Rus tili
13:15 ― Adabiyot

11-klass (Rus tili)
13:30 ― Algebra
13:45 ― Angliyskiy yazyk
14:00 ― Uzbekskiy yazyk
14:15 ― Literatura


Ознакомьтесь с расписанием телеуроков для учащихся 1-11 классов, которое выйдет в эфир в пятницу, 1 мая 2020 года.

Напомню, что это расписание онлайн-курсов доступно на странице Минобрнауки в Telegram.

1 класс (Государственный язык)
8:30 — Математика
8:45 — Английский
9:00 — Одобнома

1 класс (русский)
9:15 — Математика
9:30 — английский язык
9:45 — Этика

2 класс (Государственный язык)
10:00 — Математика
10:15 — Английский
10:30 — Мир вокруг нас

2 класс (русский)
10:45 — Математика
11:00 — английский язык
11:15 — Окружающий нас мир

3 класс (Государственный язык)
11:30 — Математика
11:45 — Чтение
12:00 — Музыка
12:15 — русский

3 класс (русский)
12:30 — Математика
12:45 — Чтение
13:00 — Музыка
13:15 – узбекский язык

4 класс (Государственный язык)
13:30 — Математика
13:45 — Родной язык
14:00 — Английский

4 класс (русский)
14:15 — Математика
14:30 — Русский язык
14:30 — английский язык

Мастер класс
Часть 2 — Атаксанова Феруза Зикировна (доцент Национального института искусства и дизайна имени Камолиддина Бехзода)

5 класс (Государственный язык)
8:30 — Родной язык
8:45 — Математика
9:00 — Информатика
9:15 — Музыка

5 класс (русский)
9:30 — Русский язык
9:45 — Математика
10:00 — Информатика
10:15 — Музыка

6 класс (Государственный язык)
10:30 — Музыка
10:45 — Математика
11:00 — Физика
11:15 — Биология

6 класс (русский)
11:30 — Музыка
11:45 — Математика
12:00 — Физика
12:15 — Биология

7 класс (Государственный язык)
12:30 — Английский
12:45 — Алгебра
13:00 — Информатика
13:15 — География

7 класс (русский)
13:30 — английский язык
13:45 — Алгебра
14:00 — Информатика
14:15 — География

8 класс (Государственный язык)
14:30 — Родной язык
14:45 — Алгебра
15:00 — Химия
15:15 — Английский

8 класс (русский)
15:30 — Русский язык
15:45 — Алгебра
16:00 — Химия
16:15 — английский язык

9 класс (Государственный язык)
8:30 — Химия
8:45 — Английский
9:00 — География
9:15 — Физика

9 класс (русский)
9:30 — Химия
9:45 — английский язык
10:00 — География
10:15 — Физика

10 класс (гос.язык)
10:30 — русский язык
10:45 — Информатика
11:00 — Химия
11:15 — Английский

10 класс (русский)
11:30 – узбекский язык
11:45 — Информатика
12:00 — Химия
12:15 — английский язык

11 класс (гос.язык)
12:30 — Алгебра
12:45 — Английский
13:00 — русский язык
13:15 — Литература

11 класс (русский язык)
13:30 — Алгебра
13:45 — английский язык
14:00 – узбекский язык
14:15 — Литература

Telegramda o'qish

OTM uchun onlayn hujjat topshirish yo'riqnomasi bilan tanishing
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
BAXTIYOR.UZ

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: