6-may efirga uzatiladigan television darslar jadvali

Onlayn maktab, Televizion darslar jadvali
Telegramda o'qish

1-11 sinf o’quvchilari uchun 2020 yil 6 may chorshanba kuni efirga uzatiladigan televizion darslar jadvali bilan tanishing

Eslatib o’taman, mazkur onlayn darslar Xalq ta’limi vazirligining Telegramdagi sahifasidan keltirilmoqda.

1-sinf (Davlat tili)
8:30 ― Ingliz tili
8:45 ― O’qish
9:00 ― Ona tili

1-klass (Rus tili)
9:15 ― Angliyskiy yazyk
9:30 ― CHtenie
9:45 ― Russkiy yazyk

2-sinf (Davlat tili)
10:00 ― Ona tili
10:15 ― Matematika
10:30 ― O’qish

2-klass (Rus tili)
10:45 ― Russkiy yazyk
11:00 ― Matematika
11:15 ― CHtenie

3-sinf (Davlat tili)
11:30 ― Ona tili
11:45 ― Tabiatshunoslik
12:00 ― Ingliz tili

3-klass (Rus tili)
12:15 ― Russkiy yazyk
12:30 ― Prirodovedenie
12:45 ― Angliyskiy yazyk

4-sinf (Davlat tili)
13:00 ― Ingliz tili
13:15 ― Ona tili
13:30 ― O’qish

4-klass (Rus tili)
13:45 ― Angliyskiy yazyk
14:00 ― Russkiy yazyk
14:15 ― CHtenie

Mahorat darsi
2-qism ― Jenisbek Piyazov
(O’zbekistonda xizmat ko’rsatgan artist,
Qoraqalpog’iston xalq artisti)

5-sinf (Davlat tili)
8:30 ― Matematika
8:45 ― Ona tili
9:00 ― Ingliz tili
9:15 ― Rus tili

5-klass (Rus tili)
9:30 ― Matematika
9:45 ― Russkiy yazyk
10:00 ― Angliyskiy yazyk
10:15 ― Uzbekskiy yazyk

6-sinf (Davlat tili)
10:30 ― Matematika
10:45 ― Ona tili
11:00 ― Fizika
11:15 ― Adabiyot

6-klass (Rus tili)
11:30 ― Matematika
11:45 ― Russkiy yazyk
12:00 ― Fizika
12:15 ― Literatura

7-sinf (Davlat tili)
12:30 ― Rus tili
12:45 ― Algebra
13:00 ― Kimyo
13:15 ― Ingliz tili

7-klass (Rus tili)
13:30 ― Uzbekskiy yazyk
13:45 ― Algebra
14:00 ― Ximiya
14:15 ― Angliyskiy yazyk

8-sinf (Davlat tili)
14:30 ― Algebra
14:45 ― Geografiya
15:00 ― Kimyo
15:15 ― Fizika

8-klass (Rus tili)
15:30 ― Algebra
15:45 ― Geografiya
16:00 ― Ximiya
16:15 ― Fizika

9-sinf (Davlat tili)
8:30 ― Algebra
8:45 ― Biologiya
9:00 ― Informatika
9:15 ― Ingliz tili

9-klass (Rus tili)
9:30 ― Algebra
9:45 ― Biologiya
10:00 ― Informatika
10:15 ― Angliyskiy yazyk

10-sinf (Davlat tili)
10:30 ― Algebra
10:45 ― Adabiyot
11:00 ― Biologiya
11:15 ― Ingliz tili

10-klass (Rus tili)
11:30 ― Algebra
11:45 ― Literatura
12:00 ― Biologiya
12:15 ― Angliyskiy yazyk

11-sinf (Davlat tili)
12:30 ― Algebra
12:45 ― Biologiya
13:00 ― Informatika
13:15 ― Rus tili

11-klass (Rus tili)
13:30 ― Algebra
13:45 ― Biologiya
14:00 ― Informatika
14:15 ― Uzbekskiy yazyk

 


Ознакомьтесь с расписанием телеуроков для учащихся 1-11 классов, которое выйдет в эфир в среду, 6 мая 2020 года.

Напомню, что эти онлайн-уроки доступны на странице Минобрнауки в Telegram.

1 класс (Государственный язык)
8:30 — Английский
8:45 — Чтение
9:00 — Родной язык

1 класс (русский)
9:15 — английский язык
9:30 — Чтение
9:45 — Русский язык

2 класс (Государственный язык)
10:00 — Родной язык
10:15 — Математика
10:30 — Чтение

2 класс (русский)
10:45 — Русский язык
11:00 — Математика
11:15 — Чтение

3 класс (Государственный язык)
11:30 — Родной язык
11:45 — Естествознание
12:00 — Английский

3 класс (русский)
12:15 — Русский язык
12:30 — Введение
12:45 — английский язык

4 класс (Государственный язык)
13:00 — Английский
13:15 — Родной язык
13:30 — Чтение

4 класс (русский)
13:45 — английский язык
14:00 — Русский язык
14:15 — Чтение

Мастер класс
Часть 2 — Женисбек Пиязов
(Заслуженный артист Узбекистана,
Народный артист Каракалпакстана)

5 класс (Государственный язык)
8:30 — Математика
8:45 — Родной язык
9:00 — Английский
9:15 — русский

5 класс (русский)
9:30 — Математика
9:45 — Русский язык
10:00 — английский язык
10:15 — Узбекский язык

6 класс (Государственный язык)
10:30 — Математика
10:45 — Родной язык
11:00 — Физика
11:15 — Литература

6 класс (русский)
11:30 — Математика
11:45 — Русский язык
12:00 — Физика
12:15 — Литература

7 класс (Государственный язык)
12:30 — русский
12:45 — Алгебра
13:00 — Химия
13:15 — Английский

7 класс (русский)
13:30 – узбекский язык
13:45 — Алгебра
14:00 — Химия
14:15 — английский язык

8 класс (Государственный язык)
14:30 — Алгебра
14:45 — География
15:00 — Химия
15:15 — Физика

8 класс (русский)
15:30 — Алгебра
15:45 — География
16:00 — Химия
16:15 — Физика

9 класс (Государственный язык)
8:30 — Алгебра
8:45 — Биология
9:00 — Информатика
9:15 — Английский

9 класс (русский)
9:30 — Алгебра
9:45 — Биология
10:00 — Информатика
10:15 — английский язык

10 класс (гос.язык)
10:30 — Алгебра
10:45 — Литература
11:00 — Биология
11:15 — Английский

10 класс (русский)
11:30 — Алгебра
11:45 — Литература
12:00 — Биология
12:15 — английский язык

11 класс (гос.язык)
12:30 — Алгебра
12:45 — Биология
13:00 — Информатика
13:15 — русский

11 класс (русский язык)
13:30 — Алгебра
13:45 — Биология
14:00 — Информатика
14:15 — Узбекский язык

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
BAXTIYOR.UZ
Fikr bildirish

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: