7-may efirga uzatiladigan television darslar jadvali

Onlayn maktab, Televizion darslar jadvali
Telegramda o'qish

1-11 sinf o’quvchilari uchun 2020 yil 7 may payshanba kuni efirga uzatiladigan televizion darslar jadvali bilan tanishing

Eslatib o’taman, mazkur onlayn darslar jadvali Xalq ta’limi vazirligining Telegramdagi sahifasidan keltirilmoqda.

1-sinf (Davlat tili)
8:30 ― Matematika
8:45 ― O’qish
9:00 ― Ona tili

1-klass (Rus tili)
9:15 ― Matematika
9:30 ― CHtenie
9:45 ― Russkiy yazyk

2-sinf (Davlat tili)
10:00 ― Ingliz tili
10:15 ― Matematika
10:30 ― O’qish

2-klass (Rus tili)
10:45 ― Angliyskiy yazyk
11:00 ― Matematika
11:15 ― CHtenie

3-sinf (Davlat tili)
11:30 ― Ona tili
11:45 ― Matematika
12:00 ― O’qish

3-klass (Rus tili)
12:15 ― Russkiy yazyk
12:30 ― Matematika
12:45 ― CHtenie

4-sinf (Davlat tili)
13:00 ― Matematika
13:15 ― Ona tili
13:30 ― O’qish

4-klass (Rus tili)
13:45 ― Matematika
14:00 ― Russkiy yazyk
14:15 ― CHtenie

Mahorat darsi
Jamalova Dildora Abduvahabovna (O’zbekistonda xizmat ko’rsatgan madaniyat xodimi)

5-sinf (Davlat tili)
8:30 ― Tarix
8:45 ― Ona tili
9:00 ― Matematika
9:15 ― Geografiya

5-klass (Rus tili)
9:30 ― Istoriya
9:45 ― Russkiy yazyk
10:00 ― Matematika
10:15 ― Geografiya

6-sinf (Davlat tili)
10:30 ― Matematika
10:45 ― Geografiya
11:00 ― Tarix
11:15 ― Ingliz tili

6-klass (Rus tili)
11:30 ― Matematika
11:45 ― Geografiya
12:00 ― Istoriya
12:15 ― Angliyskiy yazyk

7-sinf (Davlat tili)
12:30 ― Geometriya
12:45 ― Fizika
13:00 ― Ingliz tili
13:15 ― Geografiya

7-klass (Rus tili)
13:30 ― Geometriya
13:45 ― Fizika
14:00 ― Angliyskiy yazyk
14:15 ― Geografiya

8-sinf (Davlat tili)
14:30 ― Ona tili
14:45 ― Geometriya
15:00 ― Ingliz tili
15:15 ― Geografiya

8-klass (Rus tili)
15:30 ― Russkiy yazyk
15:45 ― Geometriya
16:00 ― Angliyskiy yazyk
16:15 ― Geografiya

9-sinf (Davlat tili)
8:30 ― Ona tili
8:45 ― Geometriya
9:00 ― Informatika
9:15 ― Rus tili

9-klass (Rus tili)
9:30 ― Russkiy yazyk
9:45 ― Geometriya
10:00 ― Informatika
10:15 ― Uzbekskiy yazyk

10-sinf (Davlat tili)
10:30 ― O’zbekiston tarixi
10:45 ― Ona tili
11:00 ― Informatika
11:15 ― Adabiyot

10-klass (Rus tili)
11:30 ― Istoriya Uzbekistana
11:45 ― Uzbekskiy yazyk
12:00 ― Informatika
12:15 ― Literatura

11-sinf (Davlat tili)
12:30 ― Ona tili
12:45 ― Fizika
13:00 ― Geometriya
13:15 ― Ingliz tili

11-klass (Rus tili)
13:30 ― Uzbekskiy yazyk
13:45 ― Fizika
14:00 ― Geometriya
14:15 ― Angliyskiy yazyk


Ознакомьтесь с расписанием телеуроков для учащихся 1-11 классов, которое выйдет в эфир в четверг, 7 мая 2020 года.

Напомню, что это расписание онлайн-курсов доступно на сайте Минобрнауки в Telegram.

1 класс (Государственный язык)
8:30 — Математика
8:45 — Чтение
9:00 — Родной язык

1 класс (русский)
9:15 — Математика
9:30 — Чтение
9:45 — Русский язык

2 класс (Государственный язык)
10:00 — Английский
10:15 — Математика
10:30 — Чтение

2 класс (русский)
10:45 — английский язык
11:00 — Математика
11:15 — Чтение

3 класс (Государственный язык)
11:30 — Родной язык
11:45 — Математика
12:00 — Чтение

3 класс (русский)
12:15 — Русский язык
12:30 — Математика
12:45 — Чтение

4 класс (Государственный язык)
13:00 — Математика
13:15 — Родной язык
13:30 — Чтение

4 класс (русский)
13:45 — Математика
14:00 — Русский язык
14:15 — Чтение

Мастер класс
Джамалова Дилдора Абдувахабовна (Заслуженный работник культуры Узбекистана)

5 класс (Государственный язык)
8:30 — Свидание
8:45 — Родной язык
9:00 — Математика
9:15 — География

5 класс (русский)
9:30 — История
9:45 — Русский язык
10:00 — Математика
10:15 — География

6 класс (Государственный язык)
10:30 — Математика
10:45 — География
11:00 — Дата
11:15 — Английский

6 класс (русский)
11:30 — Математика
11:45 — География
12:00 — История
12:15 — английский язык

7 класс (Государственный язык)
12:30 — Геометрия
12:45 — Физика
13:00 — Английский
13:15 — География

7 класс (русский)
13:30 — Геометрия
13:45 — Физика
14:00 — английский язык
14:15 — География

8 класс (Государственный язык)
14:30 — Родной язык
14:45 — Геометрия
15:00 — Английский
15:15 — География

8 класс (русский)
15:30 — Русский язык
15:45 — Геометрия
16:00 — английский язык
16:15 — География

9 класс (Государственный язык)
8:30 — Родной язык
8:45 — Геометрия
9:00 — Информатика
9:15 — русский

9 класс (русский)
9:30 — Русский язык
9:45 — Геометрия
10:00 — Информатика
10:15 — Узбекский язык

10 класс (гос.язык)
10:30 – История Узбекистана
10:45 — Родной язык
11:00 — Информатика
11:15 — Литература

10 класс (русский)
11:30 – История Узбекистана
11:45 – узбекский язык
12:00 — Информатика
12:15 — Литература

11 класс (гос.язык)
12:30 — Родной язык
12:45 — Физика
13:00 — Геометрия
13:15 — Английский

11 класс (русский язык)
13:30 – узбекский язык
13:45 — Физика
14:00 — Геометрия
14:15 — английский язык

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
BAXTIYOR.UZ
Fikr bildirish

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: