17-aprel efirga uzatiladigan television darslar jadvali

Onlayn maktab, Televizion darslar jadvali
Telegramda o'qish

1-11 sinf o’quvchilari uchun 2020 yil 17 aprel juma kuni efirga uzatiladigan televizion darslar jadvali bilan tanishing

1-sinf (Davlat tili)
8:30 ― Ona tili
8:45 ― Matematika
9:00 ― Atrofimizdagi olam

1-klass (Rus tili)
9:15 ― Russkiy yazyk
9:30 ― Matematika
9:45 ― Okrujayushiy nas mir

2-sinf (Davlat tili)
10:00 ― Ingliz tili
10:15 ― Matematika
10:30 ― Atrofimizdagi olam

2-klass (Rus tili)
10:45 ― Angliyskiy yazyk
11:00 ― Matematika
11:15 ― Okrujayushiy nas mir

3-sinf (Davlat tili)
11:30 ― Ona tili
11:45 ― O’qish
12:00 ― Matematika
12:15 ― Rus tili

3-klass (Rus tili)
12:30 ― Russkiy yazyk
12:45 ― CHtenie
13:00 ― Matematika
13:15 ― Uzbekskiy yazyk

4-sinf (Davlat tili)
13:30 ― O’qish
13:45 ― Matematika
14:00 ― Ona tili
14:15 ― Odobnoma

4-klass (Rus tili)
14:30 ― CHtenie
14:45 ― Matematika
15:00 ― Russkiy yazyk
15:15 ― Etika

Mahorat darsi
2-qism ― Abduhoshim Ismoilov (O’zbekiston xalq artisti)

5-sinf (Davlat tili)
8:30 ― Ona tili
8:45 ― Matematika
9:00 ― Rus tili
9:15 ― Tarix

5-klass (Rus tili)
9:30 ― Russkiy yazyk
9:45 ― Matematika
10:00 ― Uzbekskiy yazyk
10:15 ― Istoriya

6-sinf (Davlat tili)
10:30 ― Matematika
10:45 ― Biologiya
11:00 ― Fizika
11:15 ― Ingliz tili

6-klass (Rus tili)
11:30 ― Matematika
11:45 ― Biologiya
12:00 ― Fizika
12:15 ― Angliyskiy yazyk

7-sinf (Davlat tili)
12:30 ― Algebra
12:45 ― Geometriya
13:00 ― Biologiya
13:15 ― Rus tili

7-klass (Rus tili)
13:30 ― Algebra
13:45 ― Geometriya
14:00 ― Biologiya
14:15 ― Uzbekskiy yazyk

8-sinf (Davlat tili)
14:30 ― Ona tili
14:45 ― Biologiya
15:00 ― Jahon tarixi
15:15 ― Algebra

8-klass (Rus tili)
15:30 ― Russkiy yazyk
15:45 ― Biologiya
16:00 ― Vsemirnaya istoriya
16:15 ― Algebra

9-sinf (Davlat tili)
8:30 ― Kimyo
8:45 ― Ingliz tili
9:00 ― Rus tili
9:15 ― Adabiyot

9-klass (Rus tili)
9:30 ― Ximiya
9:45 ― Angliyskiy yazyk
10:00 ― Uzbekskiy yazyk
10:15 ― Literatura

10-sinf (Davlat tili)
10:30 ― Adabiyot
10:45 ― Informatika
11:00 ― Kimyo
11:15 ― Rus tili

10-klass (Rus tili)
11:30 ― Literatura
11:45 ― Informatika
12:00 ― Ximiya
12:15 ― Uzbekskiy yazyk

11-sinf (Davlat tili)
12:30 ― Algebra
12:45 ― Informatika
13:00 ― Rus tili
13:15 ― Adabiyot

11-klass (Rus tili)
13:30 ― Algebra
13:45 ― Informatika
14:00 ― Uzbekskiy yazyk
14:15 ― Literatura

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Baxtiyor.uz
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: