30-aprel efirga uzatiladigan television darslar jadvali

Onlayn maktab, Televizion darslar jadvali
Telegramda o'qish

1-11 sinf o’quvchilari uchun 2020 yil 30 aprel payshanba kuni efirga uzatiladigan televizion darslar jadvali bilan tanishing

Eslatib o’taman, mazkur onlayn darslar jadvali Xalq ta’limi vazirligining Telegramdagi sahifasidan keltirilmoqda.

1-sinf (Davlat tili)
8:30 ― Ona tili
8:45 ― Matematika
9:00 ― O’qish

1-klass (Rus tili)
9:15 ― Russkiy yazyk
9:30 ― Matematika
9:45 ― CHtenie

2-sinf (Davlat tili)
10:00 ― Matematika
10:15 ― O’qish
10:30 ― Ona tili

2-klass (Rus tili)
10:45 ― Matematika
11:00 ― CHtenie
11:15 ― Russkiy yazyk

3-sinf (Davlat tili)
11:30 ― Matematika
11:45 ― O’qish
12:00 ― Odobnoma
12:15 ― Ingliz tili

3-klass (Rus tili)
12:30 ― Matematika
12:45 ― CHtenie
13:00 ― Etika
13:15 ― Angliyskiy yazyk

4-sinf (Davlat tili)
13:30 ― Matematika
13:45 ― Ona tili
14:00 ― O’qish

4-klass (Rus tili)
14:15 ― Matematika
14:30 ― Russkiy yazyk
14:30 ― CHtenie

Mahorat darsi
1-qism ― Ataxanova Feruza Zixirovna (Kamoliddin Behzod nomidagi Milliy rassomlik va dizayn instituti dosenti)

5-sinf (Davlat tili)
8:30 ― Rus tili
8:45 ― Ona tili
9:00 ― Matematika
9:15 ― Adabiyot

5-klass (Rus tili)
9:30 ― Uzbekskiy yazyk
9:45 ― Russkiy yazyk
10:00 ― Matematika
10:15 ― Literatura

6-sinf (Davlat tili)
10:30 ― Matematika
10:45 ― Tarix
11:00 ― Adabiyot
11:15 ― Ingliz tili

6-klass (Rus tili)
11:30 ― Matematika
11:45 ― Istoriya
12:00 ― Literatura
12:15 ― Angliyskiy yazyk

7-sinf (Davlat tili)
12:30 ― Geometriya
12:45 ― Rus tili
13:00 ― Fizika
13:15 ― Adabiyot

7-klass (Rus tili)
13:30 ― Geometriya
13:45 ― Uzbekskiy yazyk
14:00 ― Fizika
14:15 ― Literatura

8-sinf (Davlat tili)
14:30 ― Adabiyot
14:45 ― Geometriya
15:00 ― Ingliz tili
15:15 ― Biologiya

8-klass (Rus tili)
15:30 ― Literatura
15:45 ― Geometriya
16:00 ― Angliyskiy yazyk
16:15 ― Biologiya

9-sinf (Davlat tili)
8:30 ― Ona tili
8:45 ― Geometriya
9:00 ― O’zbekiston tarixi
9:15 ― Ingliz tili

9-klass (Rus tili)
9:30 ― Russkiy yazyk
9:45 ― Geometriya
10:00 ― Istoriya Uzbekistana
10:15 ― Angliyskiy yazyk

10-sinf (Davlat tili)
10:30 ― O’zbekiston tarixi
10:45 ― Algebra
11:00 ― Ingliz tili
11:15 ― Adabiyot

10-klass (Rus tili)
11:30 ― Istoriya Uzbekistana
11:45 ― Algebra
12:00 ― Angliyskiy yazyk
12:15 ― Literatura

11-sinf (Davlat tili)
12:30 ― O’zbekiston tarixi
12:45 ― Kimyo
13:00 ― Geometriya
13:15 ― Informatika

11-klass (Rus tili)
13:30 ― Istoriya Uzbekistana
13:45 ― Ximiya
14:00 ― Geometriya
14:15 ― Informatika


Ознакомьтесь с расписанием телеуроков для учащихся 1-11 классов, которое выйдет в эфир в четверг, 30 апреля 2020 года.

Напомню, что это расписание онлайн-курсов доступно на сайте Минобрнауки в Telegram.

1 класс (Государственный язык)
8:30 — Родной язык
8:45 — Математика
9:00 — Чтение

1 класс (русский)
9:15 — Русский язык
9:30 — Математика
9:45 — Чтение

2 класс (Государственный язык)
10:00 — Математика
10:15 — Чтение
10:30 — Родной язык

2 класс (русский)
10:45 — Математика
11:00 — Чтение
11:15 — Русский язык

3 класс (Государственный язык)
11:30 — Математика
11:45 — Чтение
12:00 — Однома
12:15 — Английский

3 класс (русский)
12:30 — Математика
12:45 — Чтение
13:00 — Этика
13:15 — английский язык

4 класс (Государственный язык)
13:30 — Математика
13:45 — Родной язык
14:00 — Чтение

4 класс (русский)
14:15 — Математика
14:30 — Русский язык
14:30 — Чтение

Мастер класс
Часть 1 — Атаксанова Феруза Зикировна (доцент Национального института искусства и дизайна имени Камолиддина Бехзода)

5 класс (Государственный язык)
8:30 — русский
8:45 — Родной язык
9:00 — Математика
9:15 — Литература

5 класс (русский)
9:30 – узбекский язык
9:45 — Русский язык
10:00 — Математика
10:15 — Литература

6 класс (Государственный язык)
10:30 — Математика
10:45 — История
11:00 — Литература
11:15 — Английский

6 класс (русский)
11:30 — Математика
11:45 — История
12:00 — Литература
12:15 — английский язык

7 класс (Государственный язык)
12:30 — Геометрия
12:45 — русский
13:00 — Физика
13:15 — Литература

7 класс (русский)
13:30 — Геометрия
13:45 – узбекский язык
14:00 — Физика
14:15 — Литература

8 класс (Государственный язык)
14:30 — Литература
14:45 — Геометрия
15:00 — Английский
15:15 — Биология

8 класс (русский)
15:30 — Литература
15:45 — Геометрия
16:00 — английский язык
16:15 — Биология

9 класс (Государственный язык)
8:30 — Родной язык
8:45 — Геометрия
9:00 – История Узбекистана
9:15 — Английский

9 класс (русский)
9:30 — Русский язык
9:45 — Геометрия
10:00 – История Узбекистана
10:15 — английский язык

10 класс (гос.язык)
10:30 – История Узбекистана
10:45 — Алгебра
11:00 — Английский
11:15 — Литература

10 класс (русский)
11:30 – История Узбекистана
11:45 — Алгебра
12:00 — английский язык
12:15 — Литература

11 класс (гос.язык)
12:30 – История Узбекистана
12:45 — Химия
13:00 — Геометрия
13:15 — Информатика

11 класс (русский язык)
13:30 – История Узбекистана
13:45 — Химия
14:00 — Геометрия
14:15 — Информатика

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
BAXTIYOR.UZ
Fikr bildirish

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: