23-aprel efirga uzatiladigan television darslar jadvali

Onlayn maktab, Televizion darslar jadvali
Telegramda o'qish

1-11 sinf o’quvchilari uchun 2020 yil 23 aprel payshanba kuni efirga uzatiladigan televizion darslar jadvali bilan tanishing

1-sinf (Davlat tili)
8:30 ― Ona tili
8:45 ― Matematika
9:00 ― Ingliz tili

1-klass (Rus tili)
9:15 ― CHtenie
9:30 ― Matematika
9:45 ― Angliyskiy yazyk

2-sinf (Davlat tili)
10:00 ― O’qish
10:15 ― Ona tili
10:30 ― Matematika

2-klass (Rus tili)
10:45 ― CHtenie
11:00 ― Russkiy yazyk
11:15 ― Matematika

3-sinf (Davlat tili)
11:30 ― Ona tili
11:45 ― Ingliz tili
12:00 ― Matematika
12:15 ― O’qish

3-klass (Rus tili)
11:30 ― Russkiy yazyk
12:45 ― Angliyskiy yazyk
13:00 ― Matematika
13:15 ― CHtenie

4-sinf (Davlat tili)
13:30 ― Ona tili
13:45 ― O’qish
14:00 ― Matematika
14:15 ― Ingliz tili

4-klass (Rus tili)
14:30 ― Russkiy yazyk
14:45 ― CHtenie
15:00 ― Matematika
15:15 ― Angliyskiy yazyk

Mahorat darsi
Ranglar spektori 1-dars. (Dilshodjon Hayitmetov – Kamoliddin Behzod nomidagi Milliy rassomlik va dizayn instituti dosenti)

5-sinf (Davlat tili)
8:30 ― Rus tili
8:45 ― Ona tili
9:00 ― Ingliz tili
9:15 ― Adabiyot

5-klass (Rus tili)
9:30 ― Uzbekskiy yazyk
9:45 ― Russkiy yazyk
10:00 ― Angliyskiy yazyk
10:15 ― Literatura

6-sinf (Davlat tili)
10:30 ― Tarix
10:45 ― Ona tili
11:00 ― Adabiyot
11:15 ― Ingliz tili

6-klass (Rus tili)
11:30 ― Istoriya
11:45 ― Russkiy yazyk
12:00 ― Literatura
12:15 ― Angliyskiy yazyk

7-sinf (Davlat tili)
12:30 ― Geometriya
12:45 ― Rus tili
13:00 ― Informatika
13:15 ― Adabiyot

7-klass (Rus tili)
13:30 ― Geometriya
13:45 ― Uzbekskiy yazyk
14:00 ― Informatika
14:15 ― Literatura

8-sinf (Davlat tili)
14:30 ― Adabiyot
14:45 ― Jahon tarixi
15:00 ― Ingliz tili
15:15 ― Rus tili

8-klass (Rus tili)
15:30 ― Literatura
15:45 ― Vsemirnaya istoriya
16:00 ― Angliyskiy yazyk
16:15 ― Uzbekskiy yazyk

9-sinf (Davlat tili)
8:30 ― Ona tili
8:45 ― Geometriya
9:00 ― O’zbekiston tarixi
9:15 ― Ingliz tili

9-klass (Rus tili)
9:30 ― Russkiy yazyk
9:45 ― Geometriya
10:00 ― Istoriya Uzbekistana
10:15 ― Angliyskiy yazyk

10-sinf (Davlat tili)
10:30 ― Algebra
10:45 ― Ona tili
11:00 ― Ingliz tili
11:15 ― Adabiyot

10-klass (Rus tili)
11:30 ― Algebra
11:45 ― Uzbekskiy yazyk
12:00 ― Angliyskiy yazyk
12:15 ― Literatura

11-sinf (Davlat tili)
12:30 ― Jahon tarixi
12:45 ― Kimyo
13:00 ― Geometriya
13:15 ― Informatika

11-klass (Rus tili)
13:30 ― Vsemirnaya istoriya
13:45 ― Ximiya
14:00 ― Geometriya
14:15 ― Informatika


Ознакомьтесь с расписанием телеуроков для учащихся 1-11 классов, которое выйдет в эфир в четверг, 23 апреля 2020 года.

1 класс (Государственный язык)
8:30 — Родной язык
8:45 — Математика
9:00 — Английский

1 класс (русский)
9:15 — Чтение
9:30 — Математика
9:45 — английский язык

2 класс (Государственный язык)
10:00 — Чтение
10:15 — Родной язык
10:30 — Математика

2 класс (русский)
10:45 — Чтение
11:00 — Русский язык
11:15 — Математика

3 класс (Государственный язык)
11:30 — Родной язык
11:45 — Английский
12:00 — Математика
12:15 — Чтение

3 класс (русский)
11:30 — Русский язык
12:45 — английский язык
13:00 — Математика
13:15 — Чтение

4 класс (Государственный язык)
13:30 — Родной язык
13:45 — Чтение
14:00 — Математика
14:15 — Английский

4 класс (русский)
14:30 — Русский язык
14:45 — Чтение
15:00 — Математика
15:15 — английский язык

Мастер класс
Цветовой спектр Глава 1. (Дилшоджон Хайитметов – доцент Национального института искусства и дизайна им. Камолиддина Бехзода)

5 класс (Государственный язык)
8:30 — русский
8:45 — Родной язык
9:00 — Английский
9:15 — Литература

5 класс (русский)
9:30 – узбекский язык
9:45 — Русский язык
10:00 — английский язык
10:15 — Литература

6 класс (Государственный язык)
10:30 — История
10:45 — Родной язык
11:00 — Литература
11:15 — Английский

6 класс (русский)
11:30 — История
11:45 — Русский язык
12:00 — Литература
12:15 — английский язык

7 класс (Государственный язык)
12:30 — Геометрия
12:45 — русский
13:00 — Информатика
13:15 — Литература

7 класс (русский)
13:30 — Геометрия
13:45 – узбекский язык
14:00 — Информатика
14:15 — Литература

8 класс (Государственный язык)
14:30 — Литература
14:45 — Всемирная история
15:00 — Английский
15:15 — русский

8 класс (русский)
15:30 — Литература
15:45 — Всемирная история
16:00 — английский язык
16:15 – узбекский язык

9 класс (Государственный язык)
8:30 — Родной язык
8:45 — Геометрия
9:00 – История Узбекистана
9:15 — Английский

9 класс (русский)
9:30 — Русский язык
9:45 — Геометрия
10:00 – История Узбекистана
10:15 — английский язык

10 класс (гос.язык)
10:30 — Алгебра
10:45 — Родной язык
11:00 — Английский
11:15 — Литература

10 класс (русский)
11:30 — Алгебра
11:45 – узбекский язык
12:00 — английский язык
12:15 — Литература

11 класс (гос.язык)
12:30 – Всемирная история
12:45 — Химия
13:00 — Геометрия
13:15 — Информатика

11 класс (русский язык)
13:30 — Всемирная история
13:45 — Химия
14:00 — Геометрия
14:15 — Информатика

OTM uchun onlayn hujjat topshirish yo'riqnomasi bilan tanishing
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
BAXTIYOR.UZ

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: