29-aprel efirga uzatiladigan television darslar jadvali

Onlayn maktab, Televizion darslar jadvali
Telegramda o'qish

1-11 sinf o’quvchilari uchun 2020 yil 29 aprel chorshanba kuni efirga uzatiladigan televizion darslar jadvali bilan tanishing

Eslatib o’taman, mazkur onlayn darslar jadvali Xalq ta’limi vazirligining Telegramdagi sahifasidan keltirilmoqda.

1-sinf (Davlat tili)
8:30 ― Ona tili
8:45 ― Matematika
9:00 ― O’qish

1-klass (Rus tili)
9:15 ― Russkiy yazyk
9:30 ― Matematika
9:45 ― CHtenie

2-sinf (Davlat tili)
10:00 ― Ona tili
10:15 ― Matematika
10:30 ― O’qish

2-klass (Rus tili)
10:45 ― Russkiy yazyk
11:00 ― Matematika
11:15 ― CHtenie

3-sinf (Davlat tili)
11:30 ― Ona tili
11:45 ― Tabiatshunoslik
12:00 ― Matematika

3-klass (Rus tili)
12:15 ― Russkiy yazyk
12:30 ― Prirodovedenie
12:45 ― Matematika

4-sinf (Davlat tili)
13:00 ― Matematika
13:15 ― Ona tili
13:30 ― O’qish
13:45 ― Ingliz tili

4-klass (Rus tili)
14:00 ― Matematika
14:15 ― Russkiy yazyk
14:30 ― CHtenie
14:45 ― Angliyskiy yazyk

Mahorat darsi
2-qism ― Abduhoshim Ismoilov (O’zbekiston xalq artisti)

5-sinf (Davlat tili)
8:30 ― Ona tili
8:45 ― Matematika
9:00 ― Tarix
9:15 ― Rus tili

5-klass (Rus tili)
9:30 ― Russkiy yazyk
9:45 ― Matematika
10:00 ― Istoriya
10:15 ― Uzbekskiy yazyk

6-sinf (Davlat tili)
10:30 ― Matematika
10:45 ― Ona tili
11:00 ― Fizika
11:15 ― Adabiyot

6-klass (Rus tili)
11:30 ― Matematika
11:45 ― Russkiy yazyk
12:00 ― Fizika
12:15 ― Literatura

7-sinf (Davlat tili)
12:30 ― Rus tili
12:45 ― Algebra
13:00 ― Kimyo
13:15 ― Ingliz tili

7-klass (Rus tili)
13:30 ― Uzbekskiy yazyk
13:45 ― Algebra
14:00 ― Ximiya
14:15 ― Angliyskiy yazyk

8-sinf (Davlat tili)
14:30 ― Algebra
14:45 ― Geografiya
15:00 ― Kimyo
15:15 ― Fizika

8-klass (Rus tili)
15:30 ― Algebra
15:45 ― Geografiya
16:00 ― Ximiya
16:15 ― Fizika

9-sinf (Davlat tili)
8:30 ― Algebra
8:45 ― Biologiya
9:00 ― Informatika
9:15 ― Ingliz tili

9-klass (Rus tili)
9:30 ― Algebra
9:45 ― Biologiya
10:00 ― Informatika
10:15 ― Angliyskiy yazyk

10-sinf (Davlat tili)
10:30 ― Algebra
10:45 ― Fizika
11:00 ― Biologiya
11:15 ― Informatika

10-klass (Rus tili)
11:30 ― Algebra
11:45 ― Fizika
12:00 ― Biologiya
12:15 ― Informatika

11-sinf (Davlat tili)
12:30 ― Adabiyot
12:45 ― Algebra
13:00 ― Fizika
13:15 ― Informatika

11-klass (Rus tili)
13:30 ― Literatura
13:45 ― Algebra
14:00 ― Fizika
14:15 ― Informatika


Ознакомьтесь с расписанием телеуроков для учащихся 1-11 классов, которое выйдет в эфир в среду, 29 апреля 2020 года.

Напомню, что это расписание онлайн-курсов доступно на сайте Минобрнауки в Telegram.

1 класс (Государственный язык)
8:30 — Родной язык
8:45 — Математика
9:00 — Чтение

1 класс (русский)
9:15 — Русский язык
9:30 — Математика
9:45 — Чтение

2 класс (Государственный язык)
10:00 — Родной язык
10:15 — Математика
10:30 — Чтение

2 класс (русский)
10:45 — Русский язык
11:00 — Математика
11:15 — Чтение

3 класс (Государственный язык)
11:30 — Родной язык
11:45 — Естествознание
12:00 — Математика

3 класс (русский)
12:15 — Русский язык
12:30 — Введение
12:45 — Математика

4 класс (Государственный язык)
13:00 — Математика
13:15 — Родной язык
13:30 — Чтение
13:45 — Английский

4 класс (русский)
14:00 — Математика
14:15 — Русский язык
14:30 — Чтение
14:45 — английский язык

Мастер класс
Часть 2 — Абдухошим Исмоилов (Народный артист Узбекистана)

5 класс (Государственный язык)
8:30 — Родной язык
8:45 — Математика
9:00 — Дата
9:15 — русский

5 класс (русский)
9:30 — Русский язык
9:45 — Математика
10:00 — История
10:15 — Узбекский язык

6 класс (Государственный язык)
10:30 — Математика
10:45 — Родной язык
11:00 — Физика
11:15 — Литература

6 класс (русский)
11:30 — Математика
11:45 — Русский язык
12:00 — Физика
12:15 — Литература

7 класс (Государственный язык)
12:30 — русский
12:45 — Алгебра
13:00 — Химия
13:15 — Английский

7 класс (русский)
13:30 – узбекский язык
13:45 — Алгебра
14:00 — Химия
14:15 — английский язык

8 класс (Государственный язык)
14:30 — Алгебра
14:45 — География
15:00 — Химия
15:15 — Физика

8 класс (русский)
15:30 — Алгебра
15:45 — География
16:00 — Химия
16:15 — Физика

9 класс (Государственный язык)
8:30 — Алгебра
8:45 — Биология
9:00 — Информатика
9:15 — Английский

9 класс (русский)
9:30 — Алгебра
9:45 — Биология
10:00 — Информатика
10:15 — английский язык

10 класс (гос.язык)
10:30 — Алгебра
10:45 — Физика
11:00 — Биология
11:15 — Информатика

10 класс (русский)
11:30 — Алгебра
11:45 — Физика
12:00 — Биология
12:15 — Информатика

11 класс (гос.язык)
12:30 — Литература
12:45 — Алгебра
13:00 — Физика
13:15 — Информатика

11 класс (русский язык)
13:30 — Литература
13:45 — Алгебра
14:00 — Физика
14:15 — Информатика

+

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
BAXTIYOR.UZ
Fikr bildirish

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: