12-may efirga uzatiladigan television darslar jadvali

Onlayn maktab, Televizion darslar jadvali
Telegramda o'qish

1-11 sinf o’quvchilari uchun 2020 yil 12 may seshanba kuni efirga uzatiladigan televizion darslar jadvali bilan tanishing

jadvali

1-sinf (Davlat tili)
8:30 ? Matematika
8:45 ? O’qish
9:00 ? Ona tili

1-klass (Rus tili)
9:15 ? Matematika
9:30 ? Chtenie
9:45 ? Russkiy yazik

2-sinf (Davlat tili)
10:00 ? Ona tili
10:15 ? Matematika
10:30 ? O’qish

2-klass (Rus tili)
10:45 ? Russkiy yazik
11:00 ? Matematika
11:15 ? Chtenie

3-sinf (Davlat tili)
11:30 ? Ona tili
11:45 ? O’qish
12:00 ? Matematika
12:15 ? Ingliz tili

3-klass (Rus tili)
12:30 ? Russkiy yazik
12:45 ? Chtenie
13:00 ? Matematika
13:15 ? Angliyskiy yazik

4-sinf (Davlat tili)
13:30 ? Matematika
13:45 ? Ona tili
14:00 ? O’qish

4-klass (Rus tili)
14:15 ? Matematika
14:30 ? Russkiy yazik
14:45 ? Chtenie

Mahorat darsi
2-qism ? Kuryazov Ulug’bek To’raevich (Kamoliddin Behzod nomidagi Milliy rassomlik va dizayn
instituti dotsenti)

5-sinf (Davlat tili)
8:30 ? Ona tili
8:45 ? Matematika
9:00 ? Tarix
9:15 ? Adabiyot

5-klass (Rus tili)
9:30 ? Russkiy yazik
9:45 ? Matematika
10:00 ? Istoriya
10:15 ? Literatura

6-sinf (Davlat tili)
10:30 ? Ona tili
10:45 ? Matematika
11:00 ? Geografiya
11:15 ? Biologiya

6-klass (Rus tili)
11:30 ? Russkiy yazik
11:45 ? Matematika
12:00 ? Geografiya
12:15 ? Biologiya

7-sinf (Davlat tili)
12:30 ? Biologiya
12:45 ? Fizika
13:00 ? Geometriya
13:15 ? Ona tili

7-klass (Rus tili)
13:30 ? Biologiya
13:45 ? Fizika
14:00 ? Geometriya
14:15 ? Russkiy yazik

8-sinf (Davlat tili)
14:30 ? Ona tili
14:45 ? Geometriya
15:00 ? Biologiya
15:15 ? Informatika

8-klass (Rus tili)
15:30 ? Russkiy yazik
15:45 ? Geometriya
16:00 ? Biologiya
16:15 ? Informatika

9-sinf (Davlat tili)
8:30 ? Adabiyot
8:45 ? Algebra
9:00 ? Fizika
9:15 ? Kimyo

9-klass (Rus tili)
9:30 ? Literatura
9:45 ? Algebra
10:00 ? Fizika
10:15 ? Ximiya

10-sinf (Davlat tili)
10:30 ? Kimyo
10:45 ? Geometriya
11:00 ? Fizika
11:15 ? Rus tili

10-klass (Rus tili)
11:30 ? Ximiya
11:45 ? Geometriya
12:00 ? Fizika
12:15 ? Uzbekskiy yazik

11-sinf (Davlat tili)
12:30 ? Fizika
12:45 ? Algebra
13:00 ? Adabiyot
13:15 ? Kimyo

11-klass (Rus tili)
13:30 ? Fizika
13:45 ? Algebra
14:00 ? Literatura
14:15 ? Ximiya


Ознакомьтесь с расписанием телеуроков для учащихся 1-11 классов, которое выйдет в эфир во вторник, 12 мая 2020 года.

расписание

1 класс (Государственный язык)
8:30? Математика
8:45? Чтение
9:00? родной язык

1 класс (русский)
9:15? Математика
9:30? Чтение
9:45? Русский язык

2 класс (Государственный язык)
10:00? родной язык
10:15? Математика
10:30? Чтение

2 класс (русский)
10:45? Русский язык
11:00? Математика
11:15? Чтение

3 класс (Государственный язык)
11:30? родной язык
11:45? Чтение
12:00? Математика
12:15? английский язык

3 класс (русский)
12:30? Русский язык
12:45? Чтение
13:00? Математика
13:15? Английский текст

4 класс (Государственный язык)
13:30? Математика
13:45? родной язык
14:00? Чтение

4 класс (русский)
14:15? Математика
14:30? Русский язык
14:45? Чтение

Мастер класс
Часть 2? Курязов Улугбек Тураевич (Камолиддин Бехзод Национальный художественный и дизайнерский
доцент институтов)

5 класс (Государственный язык)
8:30? родной язык
8:45? Математика
9:00? История
9:15? Литература

5 класс (русский)
9:30? Русский язык
9:45? Математика
10:00? История
10:15? Литература

6 класс (Государственный язык)
10:30? родной язык
10:45? Математика
11:00? География
11:15? Биология

6 класс (русский)
11:30? Русский язык
11:45? Математика
12:00? География
12:15? Биология

7 класс (Государственный язык)
12:30? Биология
12:45? Физика
13:00? Геометрия
13:15? родной язык

7 класс (русский)
13:30? Биология
13:45? Физика
14:00? Геометрия
14:15? Русский язык

8 класс (Государственный язык)
14:30? родной язык
14:45? Геометрия
15:00? Биология
15:15? информатика

8 класс (русский)
15:30? Русский язык
15:45? Геометрия
16:00? Биология
16:15? информатика

9 класс (Государственный язык)
8:30? Литература
8:45? алгебра
9:00? Физика
9:15? Химия

9 класс (русский)
9:30? Литература
9:45? алгебра
10:00? Физика
10:15? Химия

10 класс (гос.язык)
10:30? Химия
10:45? Геометрия
11:00? Физика
11:15? русский

10 класс (русский)
11:30? Химия
11:45? Геометрия
12:00? Физика
12:15? узбекский язык

11 класс (гос.язык)
12:30? Физика
12:45? алгебра
13:00? Литература
13:15? Химия

11 класс (русский язык)
13:30? Физика
13:45? алгебра
14:00? Литература
14:15? Химия

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
BAXTIYOR.UZ
Fikr bildirish

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: