9 aprel efirga uzatiladigan televizion darslar jadvali

Onlayn maktab, Televizion darslar jadvali
Telegramda o'qish

1-11 sinf o’quvchilari uchun 2020-yil 9-aprel kuni efirga uzatiladigan television darslar jadvali bilan tanishing.

1-sinf (Davlat tili)
8:30 ― Ona tili
8:45 ― Matematika
9:00 ― Ingliz tili
9:15 ― O’qish

1-klass (Rus tili)
9:30 ― Russkiy yazyk
9:45 ― Matematika
10:00 ― Angliyskiy yazyk
10:15 ― CHtenie

2-sinf (Davlat tili)
10:30 ― O’qish
10:45 ― Ona tili
11:00 ― Rus tili
11:15 ― Matematika

2-klass (Rus tili)
11:30 ― CHtenie
11:45 ― Russkiy yazyk
12:00 ― Uzbekskiy yazyk
12:15 ― Matematika

3-sinf (Davlat tili)
12:30 ― Ona tili
12:45 ― Ingliz tili
13:00 ― Matematika
13:15 ― O’qish

3-klass (Rus tili)
13:30 ― Russkiy yazyk
13:45 ― Angliyskiy yazyk
14:00 ― Matematika
14:15 ― CHtenie

4-sinf (Davlat tili)
14:30 ― Ona tili
14:45 ― O’qish
15:00 ― Matematika
15:15 ― Ingliz tili

4-klass (Rus tili)
15:30 ― Russkiy yazyk
15:45 ― CHtenie
16:00 ― Matematika
16:15 ― Angliyskiy yazyk

5-sinf (Davlat tili)
8:30 ― Matematika
8:45 ― Ona tili
9:00 ― Ingliz tili
9:15 ― Adabiyot

5-klass (Rus tili)
9:30 ― Matematika
9:45 ― Russkiy yazyk
10:00 ― Angliyskiy yazyk
10:15 ― Uzbekskiy yazyk

6-sinf (Davlat tili)
10:30 ― Fizika
10:45 ― Matematika
11:00 ― Tarix
11:15 ― Rus tili

6-klass (Rus tili)
11:30 ― Fizika
11:45 ― Matematika
12:00 ― Istoriya
12:15 ― Uzbekskiy yazyk

7-sinf (Davlat tili)
12:30 ― Fizika
12:45 ― Geometriya
13:00 ― Jahon tarixi
13:15 ― Adabiyot

7-klass (Rus tili)
13:30 ― Fizika
13:45 ― Biologiya
14:00 ― Vsemirnaya istoriya
14:15 ― Literatura

8-sinf (Davlat tili)
14:30 ― Adabiyot
14:45 ― Geometriya
15:00 ― Biologiya
15:15 ― Rus tili

8-klass (Rus tili)
15:30 ― Literatura
15:45 ― Geometriya
16:00 ― Biologiya
16:15 ― Uzbekskiy yazyk

9-sinf (Davlat tili)
8:30 ― Ona tili
8:45 ― Geometriya
9:00 ― Rus tili
9:15 ― Fizika

9-klass (Davlat tili)
9:30 ― Russkiy yazyk
9:45 ― Geometriya
10:00 ― Uzbekskiy yazyk
10:15 ― Fizika

10-sinf (Davlat tili)
10:30 ― Algebra
10:45 ― Adabiyot
11:00 ― Fizika
11:15 ― Informatika

10-klass (Rus tili)
11:30 ― Algebra
11:45 ― Literatura
12:00 ― Fizika
12:15 ― Informatika

11-sinf (Davlat tili)
12:30 ― Ona tili
12:45 ― Rus tili
13:00 ― Geometriya
13:15 ― Ingliz tili

11-klass (Rus tili)
13:30 ― Literatura
13:45 ― Uzbekskiy yazyk
14:00 ― Geometriya
14:15 ― Angliyskiy yazyk

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Baxtiyor.uz
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: