20-aprel efirga uzatiladigan televizion darslar jadvali

Onlayn maktab, Televizion darslar jadvali
Telegramda o'qish

1-11 sinf o’quvchilari uchun 2020 yil 20 aprel dushanba kuni efirga uzatiladigan televizion darslar jadvali bilan tanishing

1-sinf (Davlat tili)
8:30 ― Ona tili
8:45 ― O’qish
9:00 ― Matematika

1-klass (Rus tili)
9:15 ― Russkiy yazyk
9:30 ― CHtenie
9:45 ― Matematika

2-sinf (Davlat tili)
10:00 ― Ona tili
10:15 ― Matematika
10:30 ― O’qish

2-klass (Rus tili)
10:45 ― Russkiy yazyk
11:00 ― Matematika
11:15 ― CHtenie

3-sinf (Davlat tili)
11:30 ― Ona tili
11:45 ― Matematika
12:00 ― O’qish

3-klass (Rus tili)
12:15 ― Russkiy yazyk
12:30 ― Matematika
12:45 ― CHtenie

4-sinf (Davlat tili)
13:00 ― Ona tili
13:15 ― Matematika
13:30 ― Ingliz tili
13:45 ― O’qish

4-klass (Rus tili)
14:00 ― Russkiy yazyk
14:15 ― Matematika
14:30 ― Angliyskiy yazyk
14:45 ― CHtenie

5-sinf (Davlat tili)
8:30 ― Ona tili
8:45 ― Matematika
9:00 ― Ingliz tili
9:15 ― Biologiya

5-klass (Rus tili)
9:30 ― Russkiy yazyk
9:45 ― Matematika
10:00 ― Angliyskiy yazyk
10:15 ― Biologiya

6-sinf (Davlat tili)
10:30 ― Ona tili
10:45 ― Matematika
11:00 ― Ingliz tili
11:15 ― Tarix

6-klass (Rus tili)
11:30 ― Russkiy yazyk
11:45 ― Matematika
12:00 ― Angliyskiy yazyk
12:15 ― Istoriya

7-sinf (Davlat tili)
12:30 ― Ona tili
12:45 ― Algebra
13:00 ― Ingliz tili
13:15 ― Kimyo

7-klass (Rus tili)
13:30 ― Russkiy yazyk
13:45 ― Algebra
14:00 ― Angliyskiy yazyk
14:15 ― Ximiya

8-sinf (Davlat tili)
14:30 ― Algebra
14:45 ― O’zbekiston tarixi
15:00 ― Ingliz tili
15:15 ― Fizika

8-klass (Rus tili)
15:30 ― Algebra
15:45 ― Istoriya Uzbekistana
16:00 ― Angliyskiy yazyk
16:15 ― Fizika

9-sinf (Davlat tili)
8:30 ― Ona tili
8:45 ― Geometriya
9:00 ― Biologiya
9:15 ― Ingliz tili

9-klass (Rus tili)
9:30 ― Russkiy yazyk
9:45 ― Geometriya
10:00 ― Biologiya
10:15 ― Angliyskiy yazyk

10-sinf (Davlat tili)
10:30 ― Ona tili
10:45 ― Algebra
11:00 ― Biologiya
11:15 ― Ingliz tili

10-klass (Rus tili)
11:30 ― Russkiy yazyk
11:45 ― Algebra
12:00 ― Biologiya
12:15 ― Angliyskiy yazyk

11-sinf (Davlat tili)
12:30 ― Ona tili
12:45 ― Biologiya
13:00 ― Geometriya
13:15 ― Ingliz tili

11-klass (Rus tili)
13:30 ― Russkiy yazyk
13:45 ― Biologiya
14:00 ― Geometriya
14:15 ― Angliyskiy yazyk


Ознакомьтесь с расписанием телеуроков для учащихся 1-11 классов, которое выйдет в эфир в понедельник, 20 апреля 2020 года.

1 класс (Государственный язык)
8:30 — Родной язык
8:45 — Чтение
9:00 — Математика

1 класс (русский)
9:15 — Русский язык
9:30 — Чтение
9:45 — Математика

2 класс (Государственный язык)
10:00 — Родной язык
10:15 — Математика
10:30 — Чтение

2 класс (русский)
10:45 — Русский язык
11:00 — Математика
11:15 — Чтение

3 класс (Государственный язык)
11:30 — Родной язык
11:45 — Математика
12:00 — Чтение

3 класс (русский)
12:15 — Русский язык
12:30 — Математика
12:45 — Чтение

4 класс (Государственный язык)
13:00 — Родной язык
13:15 — Математика
13:30 — Английский
13:45 — Чтение

4 класс (русский)
14:00 — Русский язык
14:15 — Математика
14:30 — английский язык
14:45 — Чтение

5 класс (Государственный язык)
8:30 — Родной язык
8:45 — Математика
9:00 — Английский
9:15 — Биология

5 класс (русский)
9:30 — Русский язык
9:45 — Математика
10:00 — английский язык
10:15 — Биология

6 класс (Государственный язык)
10:30 — Родной язык
10:45 — Математика
11:00 — Английский
11:15 — История

6 класс (русский)
11:30 — Русский язык
11:45 — Математика
12:00 — английский язык
12:15 — История

7 класс (Государственный язык)
12:30 — Родной язык
12:45 — Алгебра
13:00 — Английский
13:15 — Химия

7 класс (русский)
13:30 — Русский язык
13:45 — Алгебра
14:00 — английский язык
14:15 — Химия

8 класс (Государственный язык)
14:30 — Алгебра
14:45 — История Узбекистана
15:00 — Английский
15:15 — Физика

8 класс (русский)
15:30 — Алгебра
15:45 — История Узбекистана
16:00 — английский язык
16:15 — Физика

9 класс (Государственный язык)
8:30 — Родной язык
8:45 — Геометрия
9:00 — Биология
9:15 — Английский

9 класс (русский)
9:30 — Русский язык
9:45 — Геометрия
10:00 — Биология
10:15 — английский язык

10 класс (гос.язык)
10:30 — Родной язык
10:45 — Алгебра
11:00 — Биология
11:15 — Английский

10 класс (русский)
11:30 — Русский язык
11:45 — Алгебра
12:00 — Биология
12:15 — английский язык

11 класс (гос.язык)
12:30 — Родной язык
12:45 — Биология
13:00 — Геометрия
13:15 — Английский

11 класс (русский язык)
13:30 — Русский язык
13:45 — Биология
14:00 — Геометрия
14:15 — английский язык

OTM uchun onlayn hujjat topshirish yo'riqnomasi bilan tanishing
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
BAXTIYOR.UZ
Комментарии: 1
  1. Shaxlo

    Anisa

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: