10-aprel efirga uzatiladigan television darslar jadvali

Onlayn maktab, Televizion darslar jadvali
Telegramda o'qish

1-11 sinf o’quvchilari uchun 2020-yil 10-aprel juma kuni efirga uzatiladigan television darslar jadvali bilan tanishing.

1-SINF
8:30 ― Ingiliz tili
8:45 ― O’qish
9:10 ― Matematika

2-SINF
10:30 ― Ingiliz tili
10:45 ― Rus tili
11:00 ― Matematika
11:15 ― Atrofimizdagi olam

3-SINF
12:30 ― Ingiliz tili
12:45 ― Rus tilu
13:00 ― Matematika
13:15 ― Atrofimizdagi olam

4-SINF
14:30 ― Ingiliz tili
14:45 ― Rus tili
15:00 ― Matematika
15:15 ― Atrofimizdagi olam

5-SINF
8:30 ― ona tili
8:45 ― Matematika
9:00 ― Informatika
9:15 ― Biologiya

6-SINF
10:30 ― Biologiya
10:45 ― Tarix
11:00 ― Infarmatika
11:15 ― Fizika

7-SINF
12:30 ― Geografiya
12:45 ― Uzbekiston davalati va Xuquq asoslari
13:00 ― Biologiya
13:15 ― ona tili

8-SINF
14:30 ― Adabiyot
14:45 ― O’zbekiston davlati huquq asoslari
15:00 ― Biologiya
15:15 ― Ona tili

9-SINF
8:30 ― Algebra
8:45 ― Adabiyot
9:00 ― Informatika
9:15 ― Fizika
9:30 ― Ingiliz tili

10-SINF
11:00 ― Rus tili
11:15 ― Geometriya
11:30 ― Biologiya
11:45 ― Kimyo

11-SINF
11:45 ― Ona tili
12:00 ― Algebra
12:15 ― Fizika
12:30 ― Kimyo
12:45 — Infomatika


Ознакомьтесь с расписанием телеуроков для учащихся 1-11 классов, которое выйдет в эфир в пятницу, 10 апреля 2020 года.

1-СИНФ
8:30 — Английский
8:45 — Чтение
9:10 — Математика

КЛАСС 2
10:30 — Английский
10:45 — русский
11:00 — Математика
11:15 — Мир вокруг нас

3-СИНФ
12:30 — Английский
12:45 — Рус тилу
13:00 — Математика
13:15 — Мир вокруг нас

4-СИНФ
14:30 — Английский
14:45 — русский
15:00 — Математика
15:15 — Мир вокруг нас

5-СИНФ
8:30 — родной язык
8:45 — Математика
9:00 — Информатика
9:15 — Биология

6-СИНФ
10:30 — Биология
10:45 — История
11:00 — Информатика
11:15 — Физика

7-СИНФ
12:30 — География
12:45 — Государство Узбекистан и верховенство права
13:00 — Биология
13:15 — родной язык

8-СИНФ
14:30 — Литература
14:45 — Основы права государства Узбекистан
15:00 — Биология
15:15 — Родной язык

9-СИНФ
8:30 — Алгебра
8:45 — Литература
9:00 — Информатика
9:15 — Физика
9:30 — Английский

10-СИНФ
11:00 — русский язык
11:15 — Геометрия
11:30 — Биология
11:45 — Химия

11-СИНФ
11:45 — Родной язык
12:00 — Алгебра
12:15 — Физика
12:30 — Химия
12:45 — Информатика

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
BAXTIYOR.UZ
Fikr bildirish

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: