24-aprel efirga uzatiladigan darslar jadvali

Onlayn maktab, Televizion darslar jadvali

1-11 sinf o’quvchilari uchun 2020 yil 24 aprel juma kuni efirga uzatiladigan televizion darslar jadvali bilan tanishing

Eslatib o’taman, mazkur onlayn darslar jadvali Xalq ta’limi vazirligining telegramdagi sahifasidankeltirilmoqda.

1-sinf (Davlat tili)
8:30 ― Matematika
8:45 ― Ona tili
9:00 ― Odobnoma

1-klass (Rus tili)
9:15 ― Matematika
9:30 ― CHtenie
9:45 ― Etika

2-sinf (Davlat tili)
10:00 ― O’qish
10:15 ― Matematika
10:30 ― Atrofimizdagi olam

2-klass (Rus tili)
10:45 ― CHtenie
11:00 ― Matematika
11:15 ― Okrujayushiy nas mir

3-sinf (Davlat tili)
11:30 ― Ona tili
11:45 ― O’qish
12:00 ― Matematika

3-klass (Rus tili)
12:15 ― Russkiy yazyk
12:30 ― CHtenie
12:45 ― Matematika

4-sinf (Davlat tili)
13:00 ― Matematika
13:15 ― Ona tili
13:30 ― Rus tili

4-klass (Rus tili)
13:45 ― Matematika
14:00 ― Russkiy yazyk
14:15 ― Uzbekskiy yazyk

Mahorat darsi
Ranglar spektori 2-dars. (Dilshodjon Hayitmetov – Kamoliddin Behzod nomidagi Milliy rassomlik va dizayn instituti dosenti)

5-sinf (Davlat tili)
8:30 ― Ona tili
8:45 ― Musiqa
9:00 ― Adabiyot
9:15 ― Tarix

5-klass (Rus tili)
9:30 ― Russkiy yazyk
9:45 ― Muzyka
10:00 ― Uzbekskiy yazyk
10:15 ― Istoriya

6-sinf (Davlat tili)
10:30 ― Geografiya
10:45 ― Biologiya
11:00 ― Fizika
11:15 ― Musiqa

6-klass (Rus tili)
11:30 ― Geografiya
11:45 ― Biologiya
12:00 ― Fizika
12:15 ― Muzyka

7-sinf (Davlat tili)
12:30 ― Jahon tarixi
12:45 ― Adabiyot
13:00 ― Fizika
13:15 ― Geografiya

7-klass (Rus tili)
13:30 ― Vsemirnaya istoriya
13:45 ― Literatura
14:00 ― Fizika
14:15 ― Geografiya

8-sinf (Davlat tili)
14:30 ― Ona tili
14:45 ― Algebra
15:00 ― Ximiya
15:15 ― Biologiya

8-klass (Rus tili)
15:30 ― Russkiy yazyk
15:45 ― Algebra
16:00 ― Ximiya
16:15 ― Biologiya

9-sinf (Davlat tili)
8:30 ― Kimyo
8:45 ― Ingliz tili
9:00 ― Geografiya
9:15 ― Fizika

9-klass (Rus tili)
9:30 ― Ximiya
9:45 ― Angliyskiy yazyk
10:00 ― Geografiya
10:15 ― Fizika

10-sinf (Davlat tili)
10:30 ― O’zbekiston tarixi
10:45 ― Informatika
11:00 ― Kimyo
11:15 ― Fizika

10-klass (Rus tili)
11:30 ― Istoriya Uzbekistana
11:45 ― Informatika
12:00 ― Ximiya
12:15 ― Fizika

11-sinf (Davlat tili)
12:30 ― Algebra
12:45 ― Ingliz tili
13:00 ― Rus tili
13:15 ― Adabiyot

11-klass (Rus tili)
13:30 ― Algebra
13:45 ― Angliyskiy yazyk
14:00 ― Uzbekskiy yazyk
14:15 ― Literatura


Ознакомьтесь с расписанием телеуроков для учащихся 1-11 классов, которое выйдет в эфир в пятницу, 24 апреля 2020 года.

Напомню, что данное расписание онлайн-уроков взято со страницы Минобрнауки в телеграмме.

1 класс (Государственный язык)
8:30 — Математика
8:45 — Родной язык
9:00 — Одобнома

1 класс (русский)
9:15 — Математика
9:30 — Чтение
9:45 — Этика

2 класс (Государственный язык)
10:00 — Чтение
10:15 — Математика
10:30 — Мир вокруг нас

2 класс (русский)
10:45 — Чтение
11:00 — Математика
11:15 — Окружающий нас мир

3 класс (Государственный язык)
11:30 — Родной язык
11:45 — Чтение
12:00 — Математика

3 класс (русский)
12:15 — Русский язык
12:30 — Чтение
12:45 — Математика

4 класс (Государственный язык)
13:00 — Математика
13:15 — Родной язык
13:30 — русский

4 класс (русский)
13:45 — Математика
14:00 — Русский язык
14:15 — Узбекский язык

Мастер класс
Цветовой спектр Глава 2. (Дилшоджон Хайитметов – доцент Национального института искусства и дизайна им. Камолиддина Бехзода)

5 класс (Государственный язык)
8:30 — Родной язык
8:45 — Музыка
9:00 — Литература
9:15 — История

5 класс (русский)
9:30 — Русский язык
9:45 — Музыка
10:00 – узбекский язык
10:15 — История

6 класс (Государственный язык)
10:30 — География
10:45 — Биология
11:00 — Физика
11:15 — Музыка

6 класс (русский)
11:30 — География
11:45 — Биология
12:00 — Физика
12:15 — Музыка

7 класс (Государственный язык)
12:30 – Всемирная история
12:45 — Литература
13:00 — Физика
13:15 — География

7 класс (русский)
13:30 — Всемирная история
13:45 — Литература
14:00 — Физика
14:15 — География

8 класс (Государственный язык)
14:30 — Родной язык
14:45 — Алгебра
15:00 — Химия
15:15 — Биология

8 класс (русский)
15:30 — Русский язык
15:45 — Алгебра
16:00 — Химия
16:15 — Биология

9 класс (Государственный язык)
8:30 — Химия
8:45 — Английский
9:00 — География
9:15 — Физика

9 класс (русский)
9:30 — Химия
9:45 — английский язык
10:00 — География
10:15 — Физика

10 класс (гос.язык)
10:30 – История Узбекистана
10:45 — Информатика
11:00 — Химия
11:15 — Физика

10 класс (русский)
11:30 – История Узбекистана
11:45 — Информатика
12:00 — Химия
12:15 — Физика

11 класс (гос.язык)
12:30 — Алгебра
12:45 — Английский
13:00 — русский язык
13:15 — Литература

11 класс (русский язык)
13:30 — Алгебра
13:45 — английский язык
14:00 – узбекский язык
14:15 — Литература

Telegramda o'qish

OTM uchun onlayn hujjat topshirish yo'riqnomasi bilan tanishing
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
BAXTIYOR.UZ
Комментарии: 1
  1. DIYOROV SHOXJAHON

    :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool:

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: