19-oktabr onlayn darslar jadvali

Onlayn maktab, Televizion darslar jadvali

2020 yil 19-oktabr dushanba kuni ta’lim davlat tilida olib boriladigan o‘quvchilar uchun efirga uzatiladigan televizion DARSLAR JADVALI bilan tanishing.

👉 1-sinf
Telekanal: “National Geographic”

8:30 ― Alifbe
8:49 ― Yozuv
9:09 ― Matematika

👉 2-sinf
Telekanal: “National Geographic”

10:47 ― O‘qish
11:08 ― Ona tili
11:27 ― Matematika

👉 3-sinf
Telekanal: “National Geographic”

12:35 ― O‘qish
12:50 ― Ona tili
13:10 ― Matematika

👉 4-sinf
Telekanal: “National Geographic”

14:37 ― O‘qish
14:53 ― Ona tili
15:12 ― Matematika

Izoh: 1-4-SINFLAR televizion darslari 16:41 dan boshlab takroriy efirga uzatiladi

👉 5-sinf
Telekanal: “Eurosport”, “TVS”

8:30 ― Ona tili
8:55 ― Tarix
9:15 ― Biologiya
9:30 ― Nemis tili

👉 6-sinf
Telekanal: “Eurosport”, “TVS”

10:49 ― Ona tili
11:06 ― Tarix
11:23 ― Biologiya
11:40 ― Nemis tili

👉 7-sinf
Telekanal: “Eurosport”, “TVS”

13:08 ― Ona tili
13:26 ― Jahon tarixi
13:46 ― Biologiya
14:06 ― Nemis tili

👉 8-sinf
Telekanal: “Eurosport”, “TVS”

15:30 ― Ona tili
15:51 ― Jahon tarixi
16:11 ― Biologiya
16:39 ― Nemis tili

Izoh: 5-8-SINFLAR televizion darslari 17:56 dan boshlab takroriy efirga uzatiladi

👉 9-sinf
Telekanal: “Oxota i ribalka”, “Fashion TV”

8:30 ― Fizika
8:50 ― Jahon tarixi
9:08 ― Ingliz tili
9:25 ― Algebra
9:38 ― Fransuz tili

👉 10-sinf
Telekanal: “Oxota i ribalka”, “Fashion TV”

11:19 ― Rus tili
11:34 ― Fizika
11:53 ― Fransuz tili
12:07 ― Adabiyot
12:25 ― Biologiya

👉 11-sinf
Telekanal: “Oxota i ribalka”, “Fashion TV”

14:10 ― Adabiyot
14:30 ― Ona tili
14:48 ― Fizika
15:08 ― Rus tili
15:25 ― Biologiya

Izoh: 9-11-SINFLAR televizion darslari 16:51dan boshlab takroriy efirga uzatiladi


Ознакомьтесь с РАСПИСАНИЕМ телевизионных УРОКОВ для студентов на государственном языке обучения в понедельник, 19 октября 2020 г.

👉 1 класс
Телеканал: National Geographic

8:30 — Алфавит
8:49 — Пишу
9:09 — Математика

👉 2 класс
Телеканал: National Geographic

10:47 — Чтение
11:08 — Родной язык
11:27 — Математика

👉 3 класс
Телеканал: National Geographic

12:35 — Чтение
12:50 — Родной язык
13:10 — Математика

👉 4 класс
Телеканал: National Geographic

14:37 — Чтение
14:53 — Родной язык
15:12 — Математика

Примечание: телеуроки 1-4 КЛАССОВ будут ретранслироваться с 16:41.

👉 5 класс
Телеканалы: «Евроспорт», «ТВС».

8:30 — Родной язык
8:55 — История
9:15 — Биология
9:30 — Немецкий

👉 6 класс
Телеканалы: «Евроспорт», «ТВС».

10:49 — Родной язык
11:06 — Дата
11:23 — Биология
11:40 — Немецкий

👉 7 класс
Телеканалы: «Евроспорт», «ТВС».

13:08 — Родной язык
13:26 — Всемирная история
13:46 — Биология
14:06 — немецкий

👉 8 класс
Телеканалы: «Евроспорт», «ТВС».

15:30 — Родной язык
15:51 — Всемирная история
16:11 — Биология
16:39 — немецкий

Примечание. Телеуроки для 5-8 КЛАССОВ будут ретранслироваться с 17:56 до 18:00.

👉 9 класс
Телеканал: «Охота и рыбалка», «Fashion TV»

8:30 — Физика
8:50 – Всемирная история
9:08 — Английский
9:25 — Алгебра
9:38 — Французский

👉 10 класс
Телеканал: «Охота и рыбалка», «Fashion TV»

11:19 — русский
11:34 — Физика
11:53 — французский
12:07 — Литература
12:25 — Биология

👉 11 класс
Телеканал: «Охота и рыбалка», «Fashion TV»

14:10 — Литература
14:30 — Родной язык
14:48 — Физика
15:08 — русский
15:25 — Биология

Примечание: ТВ-уроки в 9-11 КЛАССах будут ретранслироваться с 16:51.

Telegramda o'qish

OTM uchun onlayn hujjat topshirish yo'riqnomasi bilan tanishing
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
BAXTIYOR.UZ

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: