12-oktabr onlayn darslar jadvali

Onlayn maktab, Televizion darslar jadvali

2020 yil 12-oktabr dushanba kuni ta’lim davlat tilida olib boriladigan o‘quvchilar uchun efirga uzatiladigan televizion DARSLAR JADVALI bilan tanishing.

👉 1-sinf
Telekanal: “National Geographic”

8:30 ― Alifbe
8:50 ― Yozuv
9:04 ― Matematika

👉 2-sinf
Telekanal: “National Geographic”

10:36 ― O‘qish
10:50 ― Ona tili
11:12 ― Matematika

👉 3-sinf
Telekanal: “National Geographic”

12:20 ― O‘qish
12:41 ― Ona tili
13:06 ― Matematika

👉 4-sinf
Telekanal: “National Geographic”

14:32 ― O‘qish
14:47 ― Ona tili
15:04 ― Matematika

Izoh: 1-4-SINFLAR televizion darslari 16:25 dan boshlab takroriy efirga uzatiladi

👉 5-sinf
Telekanal: “Eurosport”, “TVS”

8:30 ― Ona tili
8:58 ― Tarix
9:19 ― Biologiya
9:34 ― Nemis tili

👉 6-sinf
Telekanal: “Eurosport”, “TVS”

10:58 ― Ona tili
11:17 ― Tarix
11:38 ― Biologiya
11:57 ― Nemis tili

7-sinf
Telekanal: “Eurosport”, “TVS”

13:31 ― Ona tili
13:52 ― Jahon tarixi
14:09 ― Biologiya
14:26 ― Nemis tili

👉 8-sinf
Telekanal: “Eurosport”, “TVS”

15:53 ― Ona tili
16:10 ― Jahon tarixi
16:34 ― Biologiya
16:59 ― Nemis tili

Izoh: 5-8-SINFLAR televizion darslari 18:18 dan boshlab takroriy efirga uzatiladi

👉 9-sinf
Telekanal: “Oxota i ribalka”, “Fashion TV”

8:30 ― Biologiya
8:47 ― Adabiyot
9:07 ― Ingliz tili
9:26 ― Algebra
9:46 ― Fransuz tili

👉 10-sinf
Telekanal: “Oxota i ribalka”, “Fashion TV”

11:31 ― Rus tili
11:48 ― Fizika
12:11 ― Ona tili
12:28 ― Fransuz tili
12:42 ― Adabiyot

👉 11-sinf
Telekanal: “Oxota i ribalka”, “Fashion TV”

14:24 ― Adabiyot
14:40 ― Ona tili
14:56 ― Fizika
15:21 ― Rus tili
15:38 ― Biologiya

Izoh: 9-11-SINFLAR televizion darslari 17:26 dan boshlab takroriy efirga uzatiladi


Ознакомьтесь с РАСПИСАНИЕМ телевизионных УРОКОВ для студентов на государственном языке обучения в понедельник, 12 октября 2020 г.

👉 1 класс
Телеканал: National Geographic

8:30 — Алфавит
8:50 — Письмо
9:04 — Математика

👉 2 класс
Телеканал: National Geographic

10:36 — Чтение
10:50 — Родной язык
11:12 — Математика

👉 3 класс
Телеканал: National Geographic

12:20 — Чтение
12:41 — Родной язык
13:06 — Математика

👉 4 класс
Телеканал: National Geographic

14:32 — Чтение
14:47 — Родной язык
15:04 — Математика

Примечание: телеуроки 1-4 КЛАССОВ будут ретранслироваться с 16:25.

👉 5 класс
Телеканалы: «Евроспорт», «ТВС».

8:30 — Родной язык
8:58 — История
9:19 — Биология
9:34 — немецкий

👉 6 класс
Телеканалы: «Евроспорт», «ТВС».

10:58 — Родной язык
11:17 — История
11:38 — Биология
11:57 — немецкий

7-й класс
Телеканалы: «Евроспорт», «ТВС».

13:31 — Родной язык
13:52 — Всемирная история
14:09 — Биология
14:26 — немецкий

👉 8 класс
Телеканалы: «Евроспорт», «ТВС».

15:53 ​​- Родной язык
16:10 — Всемирная история
16:34 — Биология
16:59 — немецкий

Примечание: телеуроки в 5-8 КЛАССах будут ретранслироваться с 18:18.

👉 9 класс
Телеканал: «Охота и рыбалка», «Fashion TV»

8:30 — Биология
8:47 — Литература
9:07 — Английский
9:26 — Алгебра
9:46 — Французский

👉 10 класс
Телеканал: «Охота и рыбалка», «Fashion TV»

11:31 — русский
11:48 — Физика
12:11 — Родной язык
12:28 — французский
12:42 — Литература

👉 11 класс
Телеканал: «Охота и рыбалка», «Fashion TV»

14:24 — Литература
14:40 — Родной язык
14:56 — Физика
15:21 — русский
15:38 — Биология

Примечание: телеуроки в 9–11 КЛАССах будут ретранслироваться с 17:26 до 17:26.

Telegramda o'qish

OTM uchun onlayn hujjat topshirish yo'riqnomasi bilan tanishing
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
BAXTIYOR.UZ

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: