8-oktabr onlayn darslar jadvali

Onlayn maktab, Televizion darslar jadvali
Telegramda o'qish

2020 yil 8-oktabr payshanba kuni ta’lim davlat tilida olib boriladigan o‘quvchilar uchun efirga uzatiladigan televizion DARSLAR JADVALI bilan tanishing.

👉 1-sinf
Telekanal: “National Geographic”

8:30 ― Alifbe
8:50 ― Atrofimizdagi olam
9:09 ― Matematika

👉 2-sinf
Telekanal: “National Geographic”

10:36 ― Ona tili
10:53 ― Atrofimizdagi olam
11:09 ― Rus tili

👉 3-sinf
Telekanal: “National Geographic”

12:24 ― Ona tili
12:43 ― Tabiatshunoslik
13:02 ― Rus tili

👉 4-sinf
Telekanal: “National Geographic”

14:12 ― Ona tili
14:31 ― Tabiatshunoslik
14:47 ― Rus tili

Izoh: 1-4-SINFLAR televizion darslari 16:00 dan boshlab takroriy efirga uzatiladi

👉 5-sinf
Telekanal: “Eurosport”, “TVS”

8:30 ― Ona tili
8:48 ― Matematika
9:16 ― Rus tili

👉 6-sinf
Telekanal: “Eurosport”, “TVS”

10:32 ― Ona tili
10:50 ― Matematika
11:10 ― Rus tili
11:29 ― Fizika

👉 7-sinf
Telekanal: “Eurosport”, “TVS”

12:50 ― Ona tili
13:08 ― Algebra
13:33 ― Kimyo
14:01 ― Fizika

👉 8-sinf
Telekanal: “Eurosport”, “TVS”

15:25 ― Ona tili
15:43 ― Algebra
16:07 ― Kimyo
16:30 ― Fizika

Izoh: 5-8-SINFLAR televizion darslari 17:50 dan boshlab takroriy efirga uzatiladi

👉 9-sinf
Telekanal: “Oxota i ribalka”, “Fashion TV”

8:30 ― Geografiya
8:50 ― Ona tili
9:10 ― Jahon tarixi
9:28 ― Nemis tili
9:45 ― Fizika

👉 10-sinf
Telekanal: “Oxota i ribalka”, “Fashion TV”

11:35 ― Biologiya
11:48 ― Ona tili
12:09 ― Informatika
12:20 ― Rus tili

👉 11-sinf
Telekanal: “Oxota i ribalka”, “Fashion TV”

13:48 ― Biologiya
14:06 ― Rus tili
14:17 ― Ingliz tili
14:36 ― O‘zbekiston tarixi

Izoh: 9-11-SINFLAR televizion darslari 15:54 dan boshlab takroriy efirga uzatiladi


Ознакомьтесь с РАСПИСАНИЕМ телевизионных УРОКОВ для студентов на государственном языке обучения в четверг, 8 октября 2020 г. 👉 1 класс
Телеканал: National Geographic 8:30 — Алфавит
8:50 — Мир вокруг нас
9:09 — Математика👉 2 класс
Телеканал: National Geographic 10:36 — Родной язык
10:53 — Мир вокруг нас
11:09 — Русский 👉 3 класс
Телеканал: National Geographic 12:24 — Родной язык
12:43 — Естествознание
13:02 — Русский 👉 4 класс
Телеканал: National Geographic 14:12 — Родной язык
14:31 — Естествознание
14:47 — RussianПримечание: телеуроки для 1-4 классов будут ретранслироваться с 16:00 👉 5 класс
Телеканал: «Евроспорт», «ТВС» 8:30 — Родной язык
8:48 — Математика
9:16 — Русский 👉 6 класс
Телеканал: «Евроспорт», «ТВС» 10:32 — Родной язык
10:50 — Математика
11:10 — русский
11:29 — Физика👉 7 класс
Телеканал: «Евроспорт», «ТВС» 12:50 — Родной язык
13:08 — Алгебра
13:33 — Химия
14:01 — Физика👉 8 класс
Телеканал: «Евроспорт», «ТВС» 15:25 — Родной язык
15:43 — Алгебра
16:07 — Химия
16:30 — ФизикаПримечание: Уроки ТВ в 5-8 классах будут повторяться с 17:50 👉 9 класс
Телеканал: «Охота и рыбалка», «Fashion TV» 8:30 — География
8:50 — Родной язык
9:10 – Всемирная история
9:28 — немецкий
9:45 — Физика👉 10 класс
Телеканал: «Охота и рыбалка», «Fashion TV» 11:35 — Биология
11:48 — Родной язык
12:09 — Информатика
12:20 — Русский 👉 11 класс
Телеканал: «Охота и рыбалка», «Fashion TV» 13:48 — Биология
14:06 — русский
14:17 — Английский
14:36 ​​- История УзбекистанаПримечание: телеуроки для 9-11 классов будут ретранслироваться с 15:54

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
BAXTIYOR.UZ
Комментарии: 1
  1. Javxar

    Maqsudboyev javohir ;-)

Fikr bildirish

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: