3-oktabr onlayn darslar jadvali

Onlayn maktab, Televizion darslar jadvali

2020 yil 3-oktabr shanba kuni ta’lim davlat tilida olib boriladigan o‘quvchilar uchun efirga uzatiladigan televizion DARSLAR JADVALI bilan tanishing.

👉 “Online to’garak”
Telekanal: “National Geographic”

8:30 ― “Yosh dasturchi”
8:44 ― “Mohir qo‘llar” (kvilling)
9:03 ― “Milliy raqs”
9:24 ― “Mohir qo‘llar” (gazetadan buyumlar yasash)

10:51 ― “Mohir qo‘llar” (bichish-tikish)
11:06 ― “Estrada-vokal”
11:22 ― “Fortepiano”
11:39 ― “Yosh doirachilar”

13:08 ― “Shaxmat”
13:24 ― “Mohir qo‘llar” (kvilling)
13:41 ― “Robototexnika”
13:51 ― “Yosh pazanda va qandolatchi”

Izoh: Mazkur mashg‘ulotlar “Online to’garak” rukni ostida 15:11 dan boshlab takroriy efirga uzatiladi.

👉 5-sinf
Telekanal: “Eurosport”, “TVS”

8:30 ― Ona tili
8:45 ― Matematika
9:13 ― Rus tili

👉 6-sinf
Telekanal: “Eurosport”, “TVS”

10:22 ― Ona tili
10:40 ― Matematika
10:59 ― Rus tili
11:16 ― Fizika

👉 7-sinf
Telekanal: “Eurosport”, “TVS”

12:40 ― Ona tili
12:54 ― Algebra
13:21 ― Kimyo
13:36 ― Fizika

👉 8-sinf
Telekanal: “Eurosport”, “TVS”

15:02 ― Ona tili
15:21 ― Rus tili
15:38 ― Kimyo
16:06 ― Fizika

Izoh: 5-8-SINFLAR televizion darslari 17:27 dan boshlab takroriy efirga uzatiladi.

👉 9-sinf
Telekanal: “Oxota i ribalka”, “Fashion TV”

8:30 ― Algebra
8:45 ― Adabiyot
9:07 ― Geometriya

👉 10-sinf
Telekanal: “Oxota i ribalka”, “Fashion TV”

10:21 ― Informatika
10:38 ― Geografiya
10:59 ― Biologiya

👉 11-sinf
Telekanal: “Oxota i ribalka”, “Fashion TV”

12:13 ― Ona tili
12:21 ― Informatika
12:49 ― O‘zbekiston tarixi

Izoh: 9-11-SINFLAR televizion darslari 13:48 dan boshlab takroriy efirga uzatiladi.


Ознакомьтесь с РАСПИСАНИЕМ ТЕЛЕВИЗИОННЫХ УРОКОВ, которые будут транслироваться в субботу, 3 октября 2020 г. для учащихся на государственном языке обучения. 👉 «Онлайн-кружок»
Телеканал: National Geographic 8:30 – Молодой программист
8:44 — «Умелые руки» (квиллинг)
9:03 — «Национальный танец»
9:24 — «Умелые руки» (изготовление газетных изделий) 10:51 — «Умелые руки» (шитье)
11:06 — «Эстрадно-вокал»
11:22 — «Фортепиано»
11:39 – «Молодые круги» 13:08 – «Шахматы»
13:24 — «Умелые руки» (квиллинг)
13:41 — «Робототехника»
13:51 — «Юный повар и кондитер» Примечание: Данные занятия будут ретранслироваться в рубрике «Онлайн-клуб» с 15:11 👉 5 класс
Телеканал: «Евроспорт», «ТВС» 8:30 — Родной язык
8:45 — Математика
9:13 — Русский 👉 6 класс
Телеканал: «Евроспорт», «ТВС» 10:22 — Родной язык
10:40 — Математика
10:59 — русский
11:16 — Физика👉 7 класс
Телеканал: «Евроспорт», «ТВС» 12:40 — Родной язык
12:54 — Алгебра
13:21 — Химия
13:36 — Физика👉 8 класс
Телеканал: «Евроспорт», «ТВС» 15:02 — Родной язык
15:21 — русский
15:38 — Химия
16:06 — ФизикаПримечание: телеуроки 5-8 классов будут ретранслироваться с 17:27.👉 9 класс
Телеканал: «Охота и рыбалка», «Fashion TV» 8:30 – Алгебра
8:45 — Литература
9:07 — Геометрия👉 10 класс
Телеканал: «Охота и рыбалка», «Fashion TV» 10:21 — Информатика
10:38 — География
10:59 — Биология👉 11 класс
Телеканал: «Охота и рыбалка», «Fashion TV» 12:13 — Она тили
12:21 — Информатика
12:49 — История УзбекистанаПримечание: Телеуроки для 9-11 классов будут ретранслироваться с 13:48.

Telegramda o'qish

OTM uchun onlayn hujjat topshirish yo'riqnomasi bilan tanishing
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
BAXTIYOR.UZ

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: