13-oktabr onlayn darslar jadvali

Onlayn maktab, Televizion darslar jadvali
Telegramda o'qish

2020 yil 13-oktabr seshanba kuni ta’lim davlat tilida olib boriladigan o‘quvchilar uchun efirga uzatiladigan televizion DARSLAR JADVALI bilan tanishing.

👉 1-sinf
Telekanal: “National Geographic”

8:30 ― Alifbe
8:50 ― Yozuv
9:04 ― Matematika

👉 2-sinf
Telekanal: “National Geographic”

10:45 ― O‘qish
11:07 ― Matematika
11:27 ― Rus tili

👉 3-sinf
Telekanal: “National Geographic”

12:30 ― O‘qish
12:45 ― Matematika
13:08 ― Rus tili

👉 4-sinf
Telekanal: “National Geographic”

14:32 ― O‘qish
14:46 ― Matematika
15:08 ― Rus tili

Izoh: 1-4-SINFLAR televizion darslari 16:25 dan boshlab takroriy efirga uzatiladi

👉 5-sinf
Telekanal: “Eurosport”, “TVS”

8:30 ― Ingliz tili
8:45 ― Matematika
9:08 ― Informatika
9:28 ― Fransuz tili

👉 6-sinf
Telekanal: “Eurosport”, “TVS”

11:07― Ingliz tili
11:25 ― Matematika
11:50 ― Informatika
12:08 ― Fransuz tili

👉 7-sinf
Telekanal: “Eurosport”, “TVS”

13:21 ― Ingliz tili
13:41 ― Algebra
14:00 ― Informatika
14:26 ― Kimyo

👉 8-sinf
Telekanal: “Eurosport”, “TVS”

15:50 ― Ingliz tili
16:05 ― Algebra
16:25 ― Informatika
16:40 ― Kimyo

Izoh: 5-8-SINFLAR televizion darslari 18:15 dan boshlab takroriy efirga uzatiladi

👉 9-sinf
Telekanal: “Oxota i ribalka”, “Fashion TV”

8:30 ― Fizika
9:00 ― Ingliz tili
9:19 ― Algebra
9:32 ― Kimyo
9:51 ― Jahon tarixi

👉 10-sinf
Telekanal: “Oxota i ribalka”, “Fashion TV”

11:34 ― Ingliz tili
11:48 ― Kimyo
12:06 ― Jahon tarixi
12:22 ― Geometriya

👉 11-sinf
Telekanal: “Oxota i ribalka”, “Fashion TV”

13:51 ― Fizika
14:11 ― Geometriya
14:36 ― Ingliz tili
14:55 ― Kimyo

Izoh: 9-11-SINFLAR televizion darslari 16:31 dan boshlab takroriy efirga uzatiladi


Ознакомьтесь с РАСПИСАНИЕМ ТЕЛЕВИЗИОННЫХ УРОКОВ, которые будут транслироваться во вторник, 13 октября 2020 г., для студентов на государственном языке обучения.

👉 1 класс
Телеканал: National Geographic

8:30 — Алфавит
8:50 — Письмо
9:04 — Математика

👉 2 класс
Телеканал: National Geographic

10:45 — Чтение
11:07 — Математика
11:27 — русский

👉 3 класс
Телеканал: National Geographic

12:30 — Чтение
12:45 — Математика
13:08 — русский

👉 4 класс
Телеканал: National Geographic

14:32 — Чтение
14:46 — Математика
15:08 — русский

Примечание: телеуроки 1-4 КЛАССОВ будут ретранслироваться с 16:25.

👉 5 класс
Телеканалы: «Евроспорт», «ТВС».

8:30 — Английский
8:45 — Математика
9:08 — Информатика
9:28 — Французский

👉 6 класс
Телеканалы: «Евроспорт», «ТВС».

11:07 ― Английский
11:25 — Математика
11:50 — Информатика
12:08 — французский

👉 7 класс
Телеканалы: «Евроспорт», «ТВС».

13:21 — Английский
13:41 — Алгебра
14:00 — Информатика
14:26 — Химия

👉 8 класс
Телеканалы: «Евроспорт», «ТВС».

15:50 — Английский
16:05 — Алгебра
16:25 — Информатика
16:40 — Химия

Примечание: телеуроки для 5-8 КЛАССОВ будут ретранслироваться с 18:15.

👉 9 класс
Телеканал: «Охота и рыбалка», «Fashion TV»

8:30 — Физика
9:00 — Английский
9:19 — Алгебра
9:32 — Химия
9:51 — Всемирная история

👉 10 класс
Телеканал: «Охота и рыбалка», «Fashion TV»

11:34 — Английский
11:48 — Химия
12:06 — Всемирная история
12:22 — Геометрия

👉 11 класс
Телеканал: «Охота и рыбалка», «Fashion TV»

13:51 — Физика
14:11 — Геометрия
14:36 ​​- Английский
14:55 — Химия

Примечание: телеуроки в 9-11 КЛАССах будут ретранслироваться с 16:31.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
BAXTIYOR.UZ
Fikr bildirish

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: