Prezident ta’lim tizimida o’rnak ko’rsatgan xodimlardan bir guruhini mukofotladi

Prezident ta’lim tizimida o’rnak ko’rsatgan xodimlardan bir guruhini mukofotladi
Bizni telegram orqali ham kuzatishingiz mumkin Kanalga obuna bo'lish

Mamlakatimizda ta’lim tizimini xalqaro standartlar asosida rivojlantirish, sohaga doir islohotlarni muvaffaqiyatli amalga oshirish, o’quv-tarbiya jarayoniga ilg’or xorijiy tajribalar, innovatsion pedagogik va axborot-kommunikatsiya texnologiyalarini keng joriy etish ishlariga qo’shgan munosib hissasi, o’quvchilarga ilm-fan asoslari va zamonaviy kasb-hunarlarni o’rgatish, ularning intellektual salohiyatini yuksaltirishdagi katta xizmatlari, yuqori malakali kadrlarni tayyorlash, har tomonlama sog’lom va barkamol avlodni voyaga yetkazish, yoshlarni ona Vatanga muhabbat, istiqlol g’oyalariga sadoqat ruhida tarbiyalash yo’lidagi ibratli faoliyati hamda ijtimoiy hayotdagi faol ishtiroki uchun quyidagilar faxriy unvon, orden va medallar bilan mukofotlansin:

«Buyuk xizmatlari uchun» ordeni bilan

Jumayev To’xtamurod Murtazayevich – Qorako’l tumanidagi xalqaro matematika maktabi faxriy direktori, Buxoro viloyati

«O’zbekiston Respublikasi xalq o’qituvchisi» faxriy unvoni bilan

Abdiyev Baxtiyor Bobonazarovich – Kitob tumanidagi 1-ixtisoslashtirilgan umumiy o’rta ta’lim maktab-internatining matematika fani o’qituvchisi, Qashqadaryo viloyati

Yuldasheva Fayzixon Arapovna – Norin tumanidagi 20-umumiy o’rta ta’lim maktabining boshlang’ich sinf o’qituvchisi, Namangan viloyati

«O’zbekiston Respublikasida xizmat ko’rsatgan xalq ta’limi xodimi» faxriy unvoni bilan

Raxmanova Ra’noxon Muxtarovna – Oltinsoy tumanidagi 22-umumiy o’rta ta’lim maktabining kimyo fani o’qituvchisi, Surxondaryo viloyati

Aslonova Muxtaram Askarovna – S.H.Sirojiddinov nomidagi Respublika akademik litseyining biologiya fani o’qituvchisi

«O’zbekiston Respublikasida xizmat ko’rsatgan yoshlar murabbiysi» faxriy unvoni bilan

Kushenova Kanzira Karbayevna – Tomdi tumanidagi 8-umumiy o’rta ta’lim maktabining fizika fani o’qituvchisi, Navoiy viloyati

Uzakbayeva Roza Sarsenovna – Qoraqalpog’iston Respublikasi 1-Mehribonlik uyi o’qituvchisi

Ishankulov Artikbay – Toshkent pediatriya tibbiyot instituti qoshidagi akademik litseyi direktori

«O’zbekiston Respublikasida xizmat ko’rsatgan sport ustozi» faxriy unvoni bilan

Musayev Abdurashit Ibraximovich – Chirchiq ixtisoslashtirilgan olimpiya zaxiralari maktab-internatining eshkak eshish bo’yicha katta murabbiyi, Toshkent viloyati

Xodjayev Ravshan Ilxanovich – Buxoro ixtisoslashtirilgan olimpiya zaxiralari maktab-internatining boks bo’yicha bosh murabbiyi, Buxoro viloyati

«Fidokorona xizmatlari uchun» ordeni bilan

Aripov Mersaid – O’zbekiston Milliy universitetining amaliy matematika va kompyuter tahlili kafedrasi professori

Baboyeva Sabira Xasanovna – Guliston tumanidagi 27-ixtisoslashtirilgan umumiy o’rta ta’lim maktabining kimyo fani o’qituvchisi, Sirdaryo viloyati

Shadiyev Tursun – Toshkent shahridagi Xalqaro Vestminster universitetining «YUNESKO» kafedrasi mudiri

«Mehnat shuhrati» ordeni bilan

Abdullayeva Zaynabjan Xudaybergenovna – Ellikqal’a tumanidagi 61-umumiy o’rta ta’lim maktabining biologiya fani o’qituvchisi, Qoraqalpog’iston Respublikasi

Abduraimova Zulfiya Xaitovna – Yunusobod tumanidagi 250-umumiy o’rta ta’lim maktabining rus tili va adabiyoti fani o’qituvchisi, Toshkent shahri

Abduraxmanova Salomat Shukriyevna – Mirzaobod tumanidagi 33-umumiy o’rta ta’lim maktabining 8-A sinf rahbari, matematika fani o’qituvchisi, Sirdaryo viloyati

Azizov Alixan Sharapovich – Ot sporti bo’yicha Respublika oliy sport mahorati maktabi bosh murabbiyi

Boranbayeva Saodat Xasanovna – Yashnobod tumanidagi 166-umumiy o’rta ta’lim maktabining geografiya va iqtisodiy bilim asoslari fanlari o’qituvchisi, Toshkent shahri

Gribanova Tatyana Aleksandrovna – Mirobod tumanidagi 158-umumiy o’rta ta’lim maktabi direktori, Toshkent shahri

Gubina Galina Fyodorovna – Zarafshon shahridagi 3-maktabgacha ta’lim muassasasi mudiri, Navoiy viloyati

Zaynutdinova Muynisxon Ismoilovna – Chust tumanidagi 1-umumiy o’rta ta’lim maktabining ona tili va adabiyot fani o’qituvchisi, Namangan viloyati

Kamalova Dilarom Tuvalovna – Jomboy tumanidagi 20-umumiy o’rta ta’lim maktabining fizika fani o’qituvchisi, Samarqand viloyati

Krasnolobova Nataliya Rafaelovna – Nurafshon shahridagi 57-umumiy o’rta ta’lim maktabining matematika fani o’qituvchisi, Toshkent viloyati

Mavlonov Oqiljon Taxirovich – O’zbekiston tumanidagi 16-umumiy o’rta ta’lim maktabining ona tili va adabiyot fani o’qituvchisi, Farg’ona viloyati

Mamajonova Inoyatxon Axmadjonovna – Buloqboshi tumanidagi 14-ixtisoslashtirilgan umumiy o’rta ta’lim maktabining matematika fani o’qituvchisi, Andijon viloyati

Mirzamova Mavsuda Abdukaxxarovna – Namangan shahridagi 82-umumiy o’rta ta’lim maktabi direktori, Namangan viloyati

Mokrova Lyudmila Fedorovna – O’zbekiston Respublikasi Milliy gvardiyasining Respublika ixtisoslashtirilgan musiqa akademik litseyi fortepiano o’qituvchisi

Raximov Hoshim Temirovich – G’ijduvon tumanidagi 5-ixtisoslashtirilgan umumiy o’rta ta’lim maktabining matematika fani o’qituvchisi, Buxoro viloyati

Salidjanova Anjelika Anvarovna – Mirzo Ulug’bek tumanidagi 208-umumiy o’rta ta’lim maktabining informatika fani o’qituvchisi, Toshkent shahri

Sanayeva Raxima Amirqulovna – Samarqand shahridagi 49-umumiy o’rta ta’lim maktabining kimyo fani o’qituvchisi, Samarqand viloyati

Tulyaganov Dilshat Ubaydullayevich – Toshkent shahridagi Turin politexnika universitetining tabiiy va matematika fanlari kafedrasi mudiri

Uzakov Karim Ergashovich – G’uzor tumanidagi 24-umumiy o’rta ta’lim maktabining matematika fani o’qituvchisi, Qashqadaryo viloyati

Fozilov Nishonboy Arabovich – Zomin tumanidagi «Muruvvat» nogironligi bo’lgan ayollar uchun internat uyi direktori, Jizzax viloyati

Xayitova Gulbiniso Ochildiyevna – Jarqo’rg’on tumanidagi 12-ixtisoslashtirilgan umumiy o’rta ta’lim maktab-internatining fizika fani o’qituvchisi, Surxondaryo viloyati

Shamsutdinova Optobxon Maksudaliyevna – Mehnat faxriysi, Farg’ona viloyati

Shaumarova Muxaya – Toshkent irrigatsiya va qishloq xo’jaligini mexanizatsiyalash muhandislari institutining qishloq xo’jalik mashinalari kafedrasi professori

Yuldasheva Ravza Tajiddinovna – Olmaliq shahridagi 18-umumiy o’rta ta’lim maktabining biologiya fani o’qituvchisi, Toshkent viloyati

II darajali «Sog’lom avlod uchun» ordeni bilan

Jummayev Tursunmurod Rajabovich – Muzrabot tumanidagi «Barkamol avlod» bolalar maktabining «Yosh tabiatshunoslar» to’garagi rahbari, Surxondaryo viloyati

Kenjayeva Farida Jumayevna – Chirchiq shahridagi 14-Mehribonlik uyi direktori, Toshkent viloyati

Muminova Nafisa Gaybullayevna – Mirzaobod tumanidagi 11-maktabgacha ta’lim muassasasi mudiri, Sirdaryo viloyati

Muminova Odinaxon Toshtemirovna – Oltiariq tumanidagi 19-umumiy o’rta ta’lim maktabining boshlang’ich sinf o’qituvchisi, Farg’ona viloyati

Raupova Dilbar Maxmudovna – Kogon tumanidagi 21-umumiy o’rta ta’lim maktabining 5-V sinf rahbari, boshlang’ich sinf o’qituvchisi, Buxoro viloyati

Redjapova Donaxon Xolqo’chqarovna – Andijon shahridagi Bolalar shaharchasi tarbiyachisi, Andijon viloyati

Tillayeva Feruza Raximovna – Bog’ot tumanidagi 12-umumiy o’rta ta’lim maktabining boshlang’ich sinf o’qituvchisi, Xorazm viloyati

Tokareva Irina Aleksandrovna – Yunusobod tumanidagi 259-umumiy o’rta ta’lim maktabi direktori, Toshkent shahri

Usarova Santalat Utayevna – Mirzacho’l tumanidagi 9-umumiy o’rta ta’lim maktabining boshlang’ich sinf o’qituvchisi, Jizzax viloyati

Usmanova Muyassar Jurayevna – Koson tumanidagi 6-umumiy o’rta ta’lim maktabining boshlang’ich sinf o’qituvchisi, Qashqadaryo viloyati

Xusenova Zamira Nosirovna – Yashnobod tumanidagi 244-umumiy o’rta ta’lim maktabining boshlang’ich sinf o’qituvchisi, Toshkent shahri

Yakubova Gulchexra Uktamovna – Samarqand shahridagi 1-Mehribonlik uyi tarbiyachisi, Samarqand viloyati

Yangiboyeva Yulduz Abdirahmatovna – Yakkabog’ tumanidagi 21-umumiy o’rta ta’lim maktabi direktori, Qashqadaryo viloyati

«Do’stlik» ordeni bilan

Abdullayeva Gulnora Tulanovna – Farg’ona shahridagi «Muruvvat» nogironligi bo’lgan bolalar uchun internat uyi tarbiyachisi, Farg’ona viloyati

Adizova Dilorom Oblokulovna – Nurota tumanidagi 11-umumiy o’rta ta’lim maktabining kimyo fani o’qituvchisi, Navoiy viloyati

Alimuxamedova Magmura Malikovna – Mehnat faxriysi, kimyo fani o’qituvchisi, Toshkent shahri

Baxranova Zoya Anatolevna – Zarafshon shahar xalq ta’limi bo’limi mudiri, Navoiy viloyati

Boboyev Axmedjon Boyevich – Sariosiyo tumani xalq ta’limi bo’limi bosh metodisti, Surxondaryo viloyati

Borisova Irina Leonidovna – Mirobod tumanidagi 83-umumiy o’rta ta’lim maktabining boshlang’ich sinf o’qituvchisi, Toshkent shahri

Botirov Nizomidin – Oqqo’rg’on tumanidagi 8-umumiy o’rta ta’lim maktabi direktori, Toshkent viloyati

Gadayeva Manzura Urunovna – Kogon shahridagi 17-ixtisoslashtirilgan umumiy o’rta ta’lim maktabining matematika fani o’qituvchisi, Buxoro viloyati

Gadoyeva Musallam Nuriddinovna – Uzun tumanidagi 13-umumiy o’rta ta’lim maktabining 6-A sinf rahbari, adabiyot fani o’qituvchisi, Surxondaryo viloyati

Gladkova Lyubov Yefimovna – Yangiyo’l shahridagi 10-umumiy o’rta ta’lim maktabining geografiya va iqtisodiy bilim asoslari fanlari o’qituvchisi, Toshkent viloyati

G’oyibova Dilbar Jo’raqulovna – Buxoro davlat universiteti qoshidagi Qorako’l akademik litseyi biologiya fani o’qituvchisi, Buxoro viloyati

Djumanova Ramiza Xayrullayevna – Nukus shahridagi Prezident maktabining matematika fani o’qituvchisi, Qoraqalpog’iston Respublikasi

Yeleushinova Saltanat Dauirxanovna – Konimex tumanidagi 1-umumiy o’rta ta’lim maktabining boshlang’ich sinf o’qituvchisi, Navoiy viloyati

Jabbarova Xadicha Sadikovna – Sho’rchi tumanidagi 68-aqli zaif bolalar uchun ixtisoslashtirilgan ta’lim muassasasining tarix fani o’qituvchisi, Surxondaryo viloyati

Zvonova Yelena Yurevna – Muborak tumanidagi 1-umumiy o’rta ta’lim maktabining jismoniy tarbiya fani o’qituvchisi, Qashqadaryo viloyati

Ziyatdinova Genara Mitxatovna – «Elite Education Alternativa Sehriyo» nodavlat ta’lim muassasasi direktori, Toshkent shahri

Zufarov Rustam Axmedovich – Toshkent davlat yuridik universitetining jinoyat huquqi, kriminologiya va korrupsiyaga qarshi kurashish kafedrasi professori

Ibragimov Anatoliy Kasimovich – Sport yakkakurashlari bo’yicha Respublika oliy sport mahorati maktabining erkin kurash bo’yicha murabbiyi

Ismatullayev Patxulla Raxmatovich – Toshkent davlat texnika universitetining metrologiya, standartlashtirish va sertifikatlashtirish kafedrasi professori

Kuranbekov Axmatkul – Toshkent davlat sharqshunoslik universitetining eron-afg’on filologiyasi kafedrasi professori

Mirzayeva Muazamxon Ashuraliyevna – Farg’ona tumanidagi 47-umumiy o’rta ta’lim maktabining 7-A sinf rahbari, nemis tili fani o’qituvchisi, Farg’ona viloyati

Ortikov Isroiljon Sobirovich – Paxtaobod tumanidagi 32-ixtisoslashtirilgan umumiy o’rta ta’lim maktab-internatining kimyo fani o’qituvchisi, Andijon viloyati

Rabbimova Xulkar Rabbimovna – Oqdaryo tumanidagi 45-ixtisoslashtirilgan umumiy o’rta ta’lim maktabining musiqa fani o’qituvchisi, Samarqand viloyati

Razakov Batirbay Tursinbayevich – Xo’jayli tumanidagi 3-umumiy o’rta ta’lim maktabining fizika fani o’qituvchisi, Qoraqalpog’iston Respublikasi

Raimqulova Shoira Maxmatkulovna – Boyovut tumanidagi 18-umumiy o’rta ta’lim maktabining fizika fani o’qituvchisi, Sirdaryo viloyati

Reymov Axmed Mambetkarimovich – Qoraqalpoq davlat universiteti rektori, Qoraqalpog’iston Respublikasi

Sarimsaqova Gulzoda Matlabovna – Forish tumanidagi 7-umumiy o’rta ta’lim maktabining nemis tili fani o’qituvchisi, Jizzax viloyati

Tojiyev G’ulomjon Axmedovich – Hazorasp tumanidagi 15-umumiy o’rta ta’lim maktabining informatika fani o’qituvchisi, Xorazm viloyati

Toshkulov Abdukodir Xamidovich – Termiz davlat universiteti rektori, Surxondaryo viloyati

Usmanov Abdulxay Patxiddinovich – To’raqo’rg’on tumanidagi 7-umumiy o’rta ta’lim maktabining ona tili va adabiyot fani o’qituvchisi, Namangan viloyati

Usmonova Dilbarxon Ismonovna – Yozyovon tumanidagi 4-umumiy o’rta ta’lim maktabining matematika fani o’qituvchisi, Farg’ona viloyati

Usnatdinova Jumagul Sharapovna – Qoraqalpog’iston Respublikasi maktabgacha ta’lim vaziri

Yuldashev Saydali Aripovich – Sport o’yinlari bo’yicha Respublika oliy sport mahorati maktabining shaxmat bo’yicha murabbiyi

Yuldashev Urishbay – Jizzax politexnika institutining elektroenergetika kafedrasi professori, Jizzax viloyati

Yusupov Abdurashid Samadovich – Namangan tumanidagi 14-umumiy o’rta ta’lim maktabining fizika fani o’qituvchisi, Namangan viloyati

«Sodiq xizmatlari uchun» medali bilan

Abdijamilova Turganbike Sarsenbayevna – Qo’ng’irot tumani maktabgacha ta’lim bo’limi mudiri, Qoraqalpog’iston Respublikasi

Abduvaliyev Andrey Xakimovich – Yengil atletika bo’yicha Respublika oliy sport mahorati maktabi direktori

Azizova Raxbarxon Muxiddinovna – Qiziltepa tumanidagi 29-umumiy o’rta ta’lim maktabining tarix fani o’qituvchisi, Navoiy viloyati

Axmedov Saloxiddin Muxtarovich – Buloqboshi tumanidagi 1-kasb-hunar maktabining maxsus fan o’qituvchisi, Andijon viloyati

Bakirov Poyan Uralovich – Termiz davlat universitetining rus filologiyasi fakulteti dekani, Surxondaryo viloyati

Begmatov Ismoiljon Abdullayevich – Kosonsoy tumanidagi 35-umumiy o’rta ta’lim maktabining matematika fani o’qituvchisi, Namangan viloyati

Bektemirov Xamro Solayevich – Xorazm viloyati xalq ta’limi boshqarmasi boshlig’i

Vaxobov Azimjon Abdumutalovich – Uchqo’rg’on tumani hokimi, Namangan viloyati

Davlatova Marxabo Komilovna – Xiva shahridagi Prezident maktabining biologiya fani o’qituvchisi, Xorazm viloyati

Jurayev Shuxrat Nurullayevich – Samarqand shahridagi «Samarqand ko’zmunchog’i» nodavlat maktabgacha ta’lim muassasasi direktori, Samarqand viloyati

Ibodullayeva Dilorom Murodullayevna – Tayloq tumanidagi 3-umumiy o’rta ta’lim maktabining 11-A sinf rahbari, biologiya fani o’qituvchisi, Samarqand viloyati

Kadirova Fatima Rashidovna – Maktabgacha ta’lim muassasalari rahbar va mutaxassislarini qayta tayyorlash va ularning malakasini oshirish instituti professori

Karabayev Mamatxan Sadirovich – Geologiya fanlari universitetining foydali qazilma konlarini izlash va qidirish kafedrasi mudiri

Kuchkarov Shakir Uskanovich – Bo’stonliq tumanidagi 22-umumiy o’rta ta’lim maktabining kimyo fani o’qituvchisi, Toshkent viloyati

Kuchkarova Kamila Mirojidinovna – Farg’ona «Temurbeklar maktabi» harbiy-akademik litseyining ingliz tili fani o’qituvchisi, Farg’ona viloyati

Qodirov Azizjon Murtazoyevich – Xatirchi tumanidagi 20-umumiy o’rta ta’lim maktabining 8-B sinf rahbari, kimyo fani o’qituvchisi, Navoiy viloyati

Latipov Farhod Qurbonovich – Buxoro viloyati maktabgacha ta’lim boshqarmasi boshlig’i

Mamadaliyeva Moxiraxon Yigitaliyevna – Uchko’prik tumanidagi 35-umumiy o’rta ta’lim maktabining texnologiya fani o’qituvchisi, Farg’ona viloyati

Mirzayev Farxad Kambarovich – Yangiyo’l shahar hokimi, Toshkent viloyati

Mirzayeva Umidaxon Inamovna – Xo’jaobod tumanidagi zaif eshituvchi bolalar uchun ixtisoslashtirilgan maktab-internati o’qituvchisi, Andijon viloyati

Navruzov Firdavs Shavkatovich – Buxoro shahridagi «The Knowledge Academy» nodavlat ta’lim muassasasi direktori, Buxoro viloyati

Nematova Sapura Mustafaqulovna – Baxmal tumanidagi 25-umumiy o’rta ta’lim maktabining 7-A sinf rahbari, o’zbek tili va adabiyoti fani o’qituvchisi, Jizzax viloyati

Niyozov Xolmirza Uzganovich – Oltiariq tumani hokimi, Farg’ona viloyati

Ochilov Erkin Shukurovich – Hamid Olimjon va Zulfiya nomidagi ixtisoslashtirilgan umumiy o’rta ta’lim maktab-internatining ona tili va adabiyot fani o’qituvchisi, Jizzax viloyati

Pardayev Turgun Xaliyarovich – Angor tumanidagi 3-umumiy o’rta ta’lim maktabining informatika fani o’qituvchisi, Surxondaryo viloyati

Rajabov Barna Jurakulovich – O’zbekiston Respublikasi Vazirlar Mahkamasi huzuridagi Davlat test markazining Test sinovlarini tashkil etish va muvofiqlashtirish bosh boshqarmasi boshlig’i

Rajapov Voxobjon Turajanovich – Namangan viloyati xalq ta’limi boshqarmasi boshlig’i

Rozikova Maxliyo Azamatovna – Mirobod tumanidagi 213-umumiy o’rta ta’lim maktabining biologiya fani o’qituvchisi, Toshkent shahri

Sadiqova Shoira Ibraximovna – Chilonzor tumanidagi 202-umumiy o’rta ta’lim maktabining ona tili va adabiyot fani o’qituvchisi, Toshkent shahri

Uzokova Oliya Kadirovna – Qarshi shahridagi 9-umumiy o’rta ta’lim maktabi direktori, Qashqadaryo viloyati

Xalilova Zilola Uralovna – Sardoba tumanidagi 5-umumiy o’rta ta’lim maktabining geografiya fani o’qituvchisi, Sirdaryo viloyati

Xamdamova Nigoraxon Mamadaliyevna – Yunusobod tumanidagi 98-umumiy o’rta ta’lim maktabining 11-B sinf rahbari, ona tili va adabiyot fani o’qituvchisi, Toshkent shahri

Yusupova Xilola Karimjanovna – Namangan viloyati maktabgacha ta’lim boshqarmasi boshlig’i

Yangibayev Baxadir – Shumanay tumani hokimi, Qoraqalpog’iston Respublikasi

«Shuhrat» medali bilan

Abdullayeva Ra’no Numanovna – Andijon shahridagi 35-ixtisoslashtirilgan umumiy o’rta ta’lim maktabining 4-B sinf rahbari, ona tili va adabiyot fani o’qituvchisi, Andijon viloyati

Azizova Nodira Kudratullayevna – Yakkasaroy tumanidagi 144-umumiy o’rta ta’lim maktabining boshlang’ich sinf o’qituvchisi, Toshkent shahri

Allamova Nazakat Azadovna – Muhammad Rizo Erniyozbek o’g’li Ogahiy nomidagi ixtisoslashtirilgan umumiy o’rta ta’lim maktab-internatining tarix fani o’qituvchisi, Xorazm viloyati

Almardanova Xadicha Sattarovna – Sho’rchi tumanidagi «Happy Kids» nodavlat maktabgacha ta’lim muassasasi mudiri, Surxondaryo viloyati

Anarkulova Barno Raxmatovna – Yangiyo’l shahridagi 2-umumiy o’rta ta’lim maktabining 9-B sinf rahbari, texnologiya fani o’qituvchisi, Toshkent viloyati

Aralova Ikbol Akmalovna – Dehqonobod tumanidagi 85-umumiy o’rta ta’lim maktabining 7-A sinf rahbari, rus tili va adabiyoti fani o’qituvchisi, Qashqadaryo viloyati

Atayev Radjab Raximovich – Buxoro tumanidagi 21-umumiy o’rta ta’lim maktabining tasviriy san’at va chizmachilik fani o’qituvchisi, Buxoro viloyati

Atajanov Sarvar Sultanbayevich – Urganch shahridagi 22-umumiy o’rta ta’lim maktabining 11-A sinf rahbari, milliy g’oya va ma’naviyat asoslari fani o’qituvchisi,
Xorazm viloyati

Axmedov Baxodir Bobomurodovich – Toshkent shahridagi Inha universitetining birinchi toifali lektori

Badalova Nargiza Dadoyevna – Oqoltin tumanidagi 8-ixtisoslashtirilgan umumiy o’rta ta’lim maktabining ingliz tili fani o’qituvchisi, Sirdaryo viloyati

Boboyeva Gulasal Jomg’irovna – Qiziriq tumanidagi 23-umumiy o’rta ta’lim maktabining matematika fani o’qituvchisi, Surxondaryo viloyati

Boliqulov Asliddin Xoldorovich – Xovos tumanidagi 10-umumiy o’rta ta’lim maktabining geografiya fani o’qituvchisi, Sirdaryo viloyati

Gevorkyan Laura Karenovna – Yunusobod tumanidagi 43-umumiy o’rta ta’lim maktabining rus tili va adabiyoti fani o’qituvchisi, Toshkent shahri

Gulmatov Baxodir Xabibullayevich – Namangan shahridagi Prezident maktabining informatika fani o’qituvchisi, Namangan viloyati

Davlatov Abdullajon Abdulamidovich – Chortoq tumanidagi 4-umumiy o’rta ta’lim maktabining 8-B sinf rahbari, tasviriy san’at va chizmachilik fanlari o’qituvchisi, Namangan viloyati

Djalalov Temur Asfandiyarovich – Toshkent shahridagi Prezident maktabining fizika fani o’qituvchisi

Djurayeva Shoxida Mirzaxmatovna – Mirzo Ulug’bek nomidagi ixtisoslashtirilgan umumiy o’rta ta’lim maktab-internatining fizika fani o’qituvchisi, Toshkent shahri

Jo’rayev Farxod Isroilovich – S.H.Sirojiddinov nomidagi Respublika akademik litseyining fizika fani o’qituvchisi

Ibodova Mahfuza Namozovna – Navoiy davlat pedagogika instituti qoshidagi akademik litseyning biologiya fani o’qituvchisi, Navoiy viloyati

Islomova Zilolaxon O’rinboyevna – Asaka tumanidagi 27-maktabgacha ta’lim muassasasi uslubchi-tarbiyachisi, Andijon viloyati

Ismatova Nigoraxon Hayitovna – Chiroqchi tumanidagi 39-umumiy o’rta ta’lim maktabining boshlang’ich sinf o’qituvchisi, Qashqadaryo viloyati

Ismoilova Ra’noxon Pazildinovna – Bag’dod tumanidagi 11-umumiy o’rta ta’lim maktabining tarix fani o’qituvchisi, Farg’ona viloyati

Karabekov Jurabek Tadjibayevich – Zarbdor tumanidagi 9-umumiy o’rta ta’lim maktabining jismoniy tarbiya fani o’qituvchisi, Jizzax viloyati

Kim Yekaterina Yakovlevna – Mirzo Ulug’bek tumanidagi «Intellekt» nodavlat ta’lim muassasasining ingliz tili fani o’qituvchisi, Toshkent shahri

Krilov Sergey Aleksandrovich – Mirobod tumanidagi 60-umumiy o’rta ta’lim maktabining informatika fani o’qituvchisi, Toshkent shahri

Kuldoshev Xusan Ustayevich – Do’stlik tumanidagi 13-umumiy o’rta ta’lim maktabining informatika fani o’qituvchisi, Jizzax viloyati

Kutliyeva Iroda Allaberganovna – Urganch tumanidagi 1-umumiy o’rta ta’lim maktabining matematika fani o’qituvchisi, Xorazm viloyati

Maradova Bayramgul Nodirovna – Qorovulbozor tumanidagi 3-umumiy o’rta ta’lim maktabining ona tili va adabiyot fani o’qituvchisi, Buxoro viloyati

Medjitova Elzara Rizayevna – Uchtepa tumanidagi 107-ixtisoslashtirilgan umumiy o’rta ta’lim maktabining kimyo fani o’qituvchisi, Toshkent shahri

Muzaffarova Oqila Abdurahmonovna – Jondor tumanidagi «Madina-Mirzo» nodavlat maktabgacha ta’lim muassasasi mudiri, Buxoro viloyati

Murodova Dilfuza Abdiqodirovna – Kasbi tumanidagi 11-ixtisoslashtirilgan umumiy o’rta ta’lim maktabining boshlang’ich sinf o’qituvchisi, Qashqadaryo viloyati

Musurmanova Nodira Xakimovna – Zomin tumanidagi 1-ixtisoslashtirilgan umumiy o’rta ta’lim maktabining fizika fani o’qituvchisi, Jizzax viloyati

Narjigitov Xusanbay – Guliston davlat universitetining matematika kafedrasi dotsenti, Sirdaryo viloyati

Odilov Kamoliddin Saloxiddinovich – Kattaqo’rg’on tumanidagi 17-umumiy o’rta ta’lim maktabining fizika fani o’qituvchisi, Samarqand viloyati

Ochilova Kamolaxon Maxmudovna – Sergeli tumanidagi 329-umumiy o’rta ta’lim maktabining musiqa fani o’qituvchisi, Toshkent shahri

Raximova Shalolaxon Obitjonovna – Pop tumanidagi 50-maktabgacha ta’lim muassasasi tarbiyachisi, Namangan viloyati

Raximxodjayeva Nodira Saidaxralovna – Toshkent shahridagi Singapur menejmentni rivojlantirish institutining yetakchi o’qituvchisi – Bank va moliya maktabi rahbari

Raxmanova Adiba Abduraxmonovna – Marg’ilon shahridagi «Happy baby» nodavlat maktabgacha ta’lim muassasasi mudiri, Farg’ona viloyati

Raxmatov Lazizxon Temirxonovich – Samarqand shahridagi «Redbridge schools» nodavlat ta’lim muassasasi direktori, Samarqand viloyati

Raxmatova Shaxnoza Ismatullayevna – Samarqand shahridagi 9-umumiy o’rta ta’lim maktabining informatika fani o’qituvchisi, Samarqand viloyati

Ro’zmetova Sevara Achilovna – Qo’shko’pir tumanidagi 7-maktabgacha ta’lim muassasasi tarbiyachisi, Xorazm viloyati

Saburova Go’zal Kadirberganovna – Beruniy tumanidagi 42-umumiy o’rta ta’lim maktabining 5-A sinf rahbari, tarix fani o’qituvchisi, Qoraqalpog’iston Respublikasi

Sagiyeva Gulayim Abatbayevna – Qonliko’l tumanidagi 21-umumiy o’rta ta’lim maktabining rus tili va adabiyoti fani o’qituvchisi, Qoraqalpog’iston Respublikasi

Sadiqova Nafisa Bobanazarovna – Toshkent davlat agrar universiteti qoshidagi akademik litseyning kimyo fani o’qituvchisi

Samandarova Mayram Abdukayumovna – Bekobod tumanidagi 11-umumiy o’rta ta’lim maktabining geografiya fani o’qituvchisi, Toshkent viloyati

Suyarova Gulbaxor Saydullayevna – O’zbekiston Respublikasi Ichki ishlar vazirligi ixtisoslashtirilgan maktab-internatining ona tili va adabiyot fani o’qituvchisi

Tillaboyeva Gulbaxor Axmadjanovna – Izboskan tumanidagi 5-umumiy o’rta ta’lim maktabining kimyo fani o’qituvchisi, Andijon viloyati

Tog’ayev Alisher Sheraliyevich – Xatirchi tumanidagi 88-ixtisoslashtirilgan umumiy o’rta ta’lim maktabining matematika fani o’qituvchisi, Navoiy viloyati

Toshpulatova Guljaxon Abdurafikovna – Samarqand tumanidagi 22-umumiy o’rta ta’lim maktabining biologiya fani o’qituvchisi, Samarqand viloyati

To’ychiyeva Barnoxon – Shahrixon tumanidagi 3-umumiy o’rta ta’lim maktabining biologiya fani o’qituvchisi, Andijon viloyati

Umarov Alixan Axmadovich – Buxoro neft va gaz sanoati kollejining maxsus fan o’qituvchisi, Buxoro viloyati

Usmanova Dilaram Sharafovna – Farg’ona shahridagi 2-ixtisoslashtirilgan umumiy o’rta ta’lim maktabining informatika fani o’qituvchisi, Farg’ona viloyati

Utenazarova Ziyada Allanazarovna – Nukus shahridagi «Nukus Ziyada Nur» nodavlat ta’lim muassasasi direktori, Qoraqalpog’iston Respublikasi

Xaydarov Dilshod Mamarasulovich – Toshkent pediatriya tibbiyot instituti qoshidagi akademik litseyning kimyo fani o’qituvchisi

Xalikulov Ali Buvaliyevich – Toshkent davlat texnika universiteti qoshidagi Qo’qon neft va gaz sanoati texnikumining maxsus fan o’qituvchisi, Farg’ona viloyati

Xamroyeva Zebiniso Xolmamatovna – Boysun tumanidagi 2-umumiy o’rta ta’lim maktabining boshlang’ich sinf o’qituvchisi, Surxondaryo viloyati

Xasanova Sevara G’iyosiddinovna – Chilonzor tumanidagi 217-umumiy o’rta ta’lim maktabining kimyo fani o’qituvchisi, Toshkent shahri

Xodjayev Anvar Zakirovich – O’zbekiston davlat jismoniy tarbiya va sport universitetining og’ir atletika, velosport, ot sporti nazariyasi va uslubiyati kafedrasi mudiri

Xojabayev Aybek Jumabayevich – Taxiatosh tumanidagi 17-umumiy o’rta ta’lim maktabining biologiya fani o’qituvchisi, Qoraqalpog’iston Respublikasi

Xudayberganova Aydin Temirovna – Olmazor tumanidagi 102-zaif eshituvchi bolalar uchun ixtisoslashtirilgan maktab-internati tarbiyachisi, Toshkent shahri

Xo’jaqulov Behzod Abdusattorovich – Mirobod tumani xalq ta’limi bo’limi mudiri, Toshkent shahri

Egamberdiyeva Dilbar Raximberdiyevna – Xonqa tumanidagi 36-umumiy o’rta ta’lim maktabining ingliz tili fani o’qituvchisi, Xorazm viloyati

Ernazarova Gulnozaxon Raxmatillayevna – Dang’ara tumanidagi 30-umumiy o’rta ta’lim maktabining biologiya fani o’qituvchisi, Farg’ona viloyati

Yuldasheva Nilufar Abduraufovna – Qibray tumanidagi 1-umumiy o’rta ta’lim maktabining matematika fani o’qituvchisi, Toshkent viloyati

Yulchibayeva Ra’noxon Mamatkadirovna – Jalaquduq tumanidagi 20-umumiy o’rta ta’lim maktabining ona tili va adabiyot fani o’qituvchisi, Andijon viloyati

Yarasheva Nigora Hazratqulovna – Vobkent tumanidagi 2-umumiy o’rta ta’lim maktabining ingliz tili fani o’qituvchisi, Buxoro viloyati

O’zbekiston Respublikasi Prezidenti SH.Mirziyoyev

Maqola yoqdimi! Uni tezroq do'stlaringizga ma'lum qiling:
BAXTIYOR.UZ
Izoh qo'shing

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: