UYDA QOLING!

8-aprel efirga uzatiladigan televizion darslar jadvali

2020-yil 8-aprel kuni o’quvchilar uchun efirga uzatiladigan television darslar jadvali bilan tanishing.

 

1-sinf

Davlat tilida Namoyish vaqti Rus tilida Namoyish vaqti
Matematika 8:30 Математика 9:15
Ona tili 8:45 Русский язык 9:30
Atrofimizdagi olam 9:00 Окружающий нас мир 9:45

 

2-sinf

Davlat tilida Namoyish vaqti Rus tilida Namoyish vaqti
Ona tili 10:00 Русский язык 11:00
O’qish 10:15 Чтение 11:15
Matematika 10:30 Математика 11:30
Odobnoma 10:45 Этика 11:45

 

3-sinf

Davlat tilida Namoyish vaqti Rus tilida Namoyish vaqti
Ona tili 12:00 Русский язык 12:45
Matematika 12:15 Математика 13:00
O’qish 12:30 Чтение 13:15

 

4-sinf

Davlat tilida Namoyish vaqti Rus tilida Namoyish vaqti
Matematika 13:30 Математика 14:30
Ona tili 13:45 Русский язык 14:45
O’qish 14:00 Чтение 15:00
Tabiatshunoslik 14:15 Природоведение 15:15

 

5-sinf

 

Davlat tilida Namoyish vaqti Rus tilida Namoyish vaqti
Ona tili 8:30 Русский язык 9:30
Matematika 8:45 Математика 9:45
Ingliz tili 9:00 Английский язык 10:00
Adabiyot 9:15 Литература 10:15

 

6-sinf

Davlat tilida Namoyish vaqti Rus tilida Namoyish vaqti
Ona tili 10:30 Русский язык 11:30
Adabiyot 10:45 Литература 11:45
Fizika 11:00 Физика 12:00
Ingliz tili 11:15 Английский язык 12:15

 

7-sinf

Davlat tilida Namoyish vaqti Rus tilida Namoyish vaqti
Rus tili 12:30 Узбекский язык 13:30
Algebra 12:45 Алгебра 13:45
Kimyo 13:00 Химия 14:00
Ingliz tili 13:15 Английский язык 14:15

 

8-sinf

Davlat tilida Namoyish vaqti Rus tilida Namoyish vaqti
Algebra 14:30 Алгебра 15:30
Fizika 14:45 Физика 15:45
Kimyo 15:00 Химия 16:00
Ingliz tili 15:15 Английский язык 16:15

 

9-sinf

Davlat tilida Namoyish vaqti Rus tilida Namoyish vaqti
Algebra 8:30 Алгебра 9:45
Jahon tarixi 8:45 Всемирная история 10:00
Biologiya 9:00 Биология 10:15
Informatika 9:15 Информатика 10:30
Ingliz tili 9:30 Английский язык 10:45

 

10-sinf

Davlat tilida Namoyish vaqti Rus tilida Namoyish vaqti
Ingliz tili 11:00 Английский язык 12:00
Ona tili 11:15 Узбекский язык 12:15
Biologiya 11:30 Биология 12:30
Algebra 11:45 Алгебра 12:45

 

11-sinf

Davlat tilida Namoyish vaqti Rus tilida Namoyish vaqti
Algebra 13:00 Алгебра 14:15
Biologiya 13:15 Биология 14:30
Informatika 13:45 Информатика 14:45
Rus tili 14:00 Узбекский язык 15:00

 

Maqola yoqdimi! Uni tezroq do'stlaringizga ma'lum qiling:
BAXTIYOR.UZ
Fikr bildirish

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: