28-aprel efirga uzatiladigan television darslar jadvali

Onlayn maktab, Televizion darslar jadvali
Bizni telegram orqali ham kuzatishingiz mumkin Kanalga obuna bo'lish

1-11 sinf o’quvchilari uchun 2020 yil 28 aprel seshanba kuni efirga uzatiladigan televizion darslar jadvali bilan tanishing

Eslatib o’taman, mazkur onlayn darslar jadvali Xalq ta’limi vazirligining Telegramdagi sahifasidan keltirilmoqda.

1-sinf (Davlat tili)
8:30 ― Matematika
8:45 ― O’qish
9:00 ― Ona tili

1-klass (Rus tili)
9:15 ― Matematika
9:30 ― CHtenie
9:45 ― Russkiy yazyk

2-sinf (Davlat tili)
10:00 ― Ona tili
10:15 ― Matematika
10:30 ― O’qish

2-klass (Rus tili)
10:45 ― Russkiy yazyk
11:00 ― Matematika
11:15 ― CHtenie

3-sinf (Davlat tili)
11:30 ― Ona tili
11:45 ― O’qish
12:00 ― Matematika

3-klass (Rus tili)
12:15 ― Russkiy yazyk
12:30 ― CHtenie
12:45 ― Matematika

4-sinf (Davlat tili)
13:00 ― Matematika
13:15 ― Ona tili
13:30 ― O’qish

4-klass (Rus tili)
13:45 ― Matematika
14:00 ― Russkiy yazyk
14:15 ― CHtenie

Mahorat darsi
2-qism ― Aliqulov Alisher Mahmudovich (Kamoliddin Behzod nomidagi Milliy rassomlik va dizayn instituti professori, O’zbekiston Respublikasi san’at arbobi)

5-sinf (Davlat tili)
8:30 ― Ona tili
8:45 ― Matematika
9:00 ― Ingliz tili
9:15 ― Adabiyot

5-klass (Rus tili)
9:30 ― Russkiy yazyk
9:45 ― Matematika
10:00 ― Angliyskiy yazyk
10:15 ― Literatura

6-sinf (Davlat tili)
10:30 ― Ona tili
10:45 ― Matematika
11:00 ― Geografiya
11:15 ― Biologiya

6-klass (Rus tili)
11:30 ― Russkiy yazyk
11:45 ― Matematika
12:00 ― Geografiya
12:15 ― Biologiya

7-sinf (Davlat tili)
12:30 ― Biologiya
12:45 ― Fizika
13:00 ― Geometriya
13:15 ― Ona tili

7-klass (Rus tili)
13:30 ― Biologiya
13:45 ― Fizika
14:00 ― Geometriya
14:15 ― Russkiy yazyk

8-sinf (Davlat tili)
14:30 ― Ona tili
14:45 ― Geometriya
15:00 ― Biologiya
15:15 ― Informatika

8-klass (Rus tili)
15:30 ― Russkiy yazyk
15:45 ― Geometriya
16:00 ― Biologiya
16:15 ― Informatika

9-sinf (Davlat tili)
8:30 ― Adabiyot
8:45 ― Algebra
9:00 ― Fizika
9:15 ― Kimyo

9-klass (Rus tili)
9:30 ― Literatura
9:45 ― Algebra
10:00 ― Fizika
10:15 ― Ximiya

10-sinf (Davlat tili)
10:30 ― Kimyo
10:45 ― Geometriya
11:00 ― Fizika
11:15 ― Adabiyot

10-klass (Rus tili)
11:30 ― Ximiya
11:45 ― Geometriya
12:00 ― Fizika
12:15 ― Literatura

11-sinf (Davlat tili)
12:30 ― Fizika
12:45 ― Algebra
13:00 ― Ingliz tili
13:15 ― Kimyo

11-klass (Rus tili)
13:30 ― Fizika
13:45 ― Algebra
14:00 ― Angliyskiy yazyk
14:15 ― Ximiya

Maqola yoqdimi! Uni tezroq do'stlaringizga ma'lum qiling:
BAXTIYOR.UZ
Izoh qo'shing

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: