22-may efirga uzatiladigan television darslar jadvali

Onlayn maktab, Televizion darslar jadvali
Bizni endi Telegramda ham o'qishingiz mumkin. Kanalga obuna bo'lish

1-11 sinf o’quvchilari uchun 2020 yil 22may juma kuni efirga uzatiladigan televizion darslar jadvali bilan tanishing

1-sinf (Davlat tili in)
8:30 ― Ingliz tili
8:45 ― O’qish
9:00 ― Ona tili

1-klass (Rus tili)
9:15 ― Angliyskiy yazyk
9:30 ― CHtenie
9:45 ― Russkiy yazyk

2-sinf (Davlat tili)
10:00 ― Ona tili
10:15 ― Matematika
10:30 ― O’qish

2-klass (Rus tili)
10:45 ― Russkiy yazyk
11:00 ― Matematika
11:15 ― CHtenie

3-sinf (Davlat tili)
11:30 ― Ona tili
11:45 ― Tabiatshunoslik
12:00 ― Ingliz tili

3-klass (Rus tili)
12:15 ― Russkiy yazyk
12:30 ― Prirodovedenie
12:45 ― Angliyskiy yazyk

4-sinf (Davlat tili)
13:00 ― Ingliz tili
13:15 ― Ona tili
13:30 ― O’qish

4-klass (Rus tili)
13:45 ― Angliyskiy yazyk
14:00 ― Russkiy yazyk
14:15 ― CHtenie

Mahorat darsi
2-qism ― Jenisbek Piyazov
(O’zbekistonda xizmat ko’rsatgan artist,
Qoraqalpog’iston xalq artisti)

5-sinf (Davlat tili)
8:30 ― Matematika
8:45 ― Ona tili
9:00 ― Ingliz tili
9:15 ― Rus tili

5-klass (Rus tili)
9:30 ― Matematika
9:45 ― Russkiy yazyk
10:00 ― Angliyskiy yazyk
10:15 ― Uzbekskiy yazyk

6-sinf (Davlat tili)
10:30 ― Matematika
10:45 ― Ona tili
11:00 ― Fizika
11:15 ― Adabiyot

6-klass (Rus tili)
11:30 ― Matematika
11:45 ― Russkiy yazyk
12:00 ― Fizika
12:15 ― Literatura

7-sinf (Davlat tili)
12:30 ― Rus tili
12:45 ― Algebra
13:00 ― Kimyo
13:15 ― Ingliz tili

7-klass (Rus tili)
13:30 ― Uzbekskiy yazyk
13:45 ― Algebra
14:00 ― Ximiya
14:15 ― Angliyskiy yazyk

8-sinf (Davlat tili)
14:30 ― Algebra
14:45 ― Geografiya
15:00 ― Kimyo
15:15 ― Fizika

8-klass (Rus tili)
15:30 ― Algebra
15:45 ― Geografiya
16:00 ― Ximiya
16:15 ― Fizika

9-sinf (Davlat tili)
8:30 ― Algebra
8:45 ― Biologiya
9:00 ― Informatika
9:15 ― Ingliz tili

9-klass (Rus tili)
9:30 ― Algebra
9:45 ― Biologiya
10:00 ― Informatika
10:15 ― Angliyskiy yazyk

10-sinf (Davlat tili)
10:30 ― Algebra
10:45 ― Adabiyot
11:00 ― Biologiya
11:15 ― Ingliz tili

10-klass (Rus tili)
11:30 ― Algebra
11:45 ― Literatura
12:00 ― Biologiya
12:15 ― Angliyskiy yazyk

11-sinf (Davlat tili)
12:30 ― Algebra
12:45 ― Biologiya
13:00 ― Informatika
13:15 ― Rus tili

11-klass (Rus tili)
13:30 ― Algebra
13:45 ― Biologiya
14:00 ― Informatika
14:15 ― Uzbekskiy yazyk

Maqola yoqdimi! Uni tezroq do'stlaringizga ma'lum qiling:
BAXTIYOR.UZ
Izoh qo'shing

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: