22-aprel efirga uzatiladigan television darslar jadvali

Onlayn maktab, Televizion darslar jadvali
Bizni telegram orqali ham kuzatishingiz mumkin Kanalga obuna bo'lish

1-11 sinf o’quvchilari uchun 2020 yil 22 aprel chorshanba kuni efirga uzatiladigan televizion darslar jadvali bilan tanishing

1-sinf (Davlat tili)
8:30 ― Ona tili
8:45 ― Matematika
9:00 ― O’qish

1-klass (Rus tili)
9:15 ― Russkiy yazyk
9:30 ― Texnologiya
9:45 ― Muzyka

2-sinf (Davlat tili)
10:00 ― Matematika
10:15 ― Odobnoma
10:30 ― Texnologiya
10:45 ― Musiqa

2-klass (Rus tili)
11:00 ― Matematika
11:15 ― Etika
11:30 ― Russkiy yazyk
11:45 ― CHtenie

3-sinf (Davlat tili)
12:00 ― Ona tili
12:15 ― Rus tili
12:30 ― Tasviriy san’at
12:45 ― Texnologiya

3-klass (Rus tili)
13:00 ― CHtenie
13:15 ― Uzbekskiy yazyk
13:30 ― IZO
13:45 ― Texnologiya

4-sinf (Davlat tili)
14:00 ― Matematika
14:15 ― Ona tili
14:30 ― O’qish
14:45 ― Tabiatshunoslik

4-klass (Rus tili)
15:00 ― Matematika
15:15 ― Russkiy yazyk
15:30 ― CHtenie
15:45 ― Prirodovedenie

5-sinf (Davlat tili)
8:30 ― Ona tili
8:45 ― Matematika
9:00 ― Tarix
9:15 ― Rus tili

5-klass (Rus tili)
9:30 ― Russkiy yazyk
9:45 ― Matematika
10:00 ― Istoriya
10:15 ― Uzbekskiy yazyk

6-sinf (Davlat tili)
10:30 ― Matematika
10:45 ― Ona tili
11:00 ― Fizika
11:15 ― Biologiya

6-klass (Rus tili)
11:30 ― Matematika
11:45 ― Russkiy yazyk
12:00 ― Fizika
12:15 ― Biologiya

7-sinf (Davlat tili)
12:30 ― Rus tili
12:45 ― Algebra
13:00 ― Kimyo
13:15 ― Ingliz tili

7-klass (Rus tili)
13:30 ― Uzbekskiy yazyk
13:45 ― Algebra
14:00 ― Ximiya
14:15 ― Angliyskiy yazyk

8-sinf (Davlat tili)
14:30 ― Algebra
14:45 ― Rus tili
15:00 ― Biologiya
15:15 ― Fizika

8-klass (Rus tili)
15:30 ― Algebra
15:45 ― Uzbekskiy yazyk
16:00 ― Biologiya
16:15 ― Fizika

9-sinf (Davlat tili)
8:30 ― Algebra
8:45 ― Biologiya
9:00 ― Informatika
9:15 ― Rus tili

9-klass (Rus tili)
9:30 ― Algebra
9:45 ― Biologiya
10:00 ― Informatika
10:15 ― Uzbekskiy yazyk

10-sinf (Davlat tili)
10:30 ― Algebra
10:45 ― Fizika
11:00 ― Biologiya
11:15 ― Informatika

10-klass (Rus tili)
11:30 ― Algebra
11:45 ― Fizika
12:00 ― Biologiya
12:15 ― Informatika

11-sinf (Davlat tili)
12:30 ― Algebra
12:45 ― Fizika
13:00 ― Informatika
13:15 ― Rus tili

11-klass (Rus tili)
13:30 ― Algebra
13:45 ― Fizika
14:00 ― Informatika
14:15 ― Uzbekskiy yazyk

Maqola yoqdimi! Uni tezroq do'stlaringizga ma'lum qiling:
BAXTIYOR.UZ
Izoh qo'shing

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: