18-aprel efirga uzatiladigan television darslar jadvali

Onlayn maktab, Televizion darslar jadvali
Bizni telegram orqali ham kuzatishingiz mumkin Kanalga obuna bo'lish

1-11 sinf o’quvchilari uchun 2020 yil 18 aprel shanba kuni efirga uzatiladigan televizion darslar jadvali bilan tanishing

1-sinf (Davlat tili)
8:30 ― O’qish
8:45 ― Musiqa
9:00 ― Ingliz tili

1-klass (Rus tili)
9:15 ― CHtenie
9:30 ― Muzyka
9:45 ― Angliyskiy yazyk

2-sinf (Davlat tili)
10:00 ― Tasviriy san’at
10:15 ― Texnologiya
10:30 ― Rus tili

2-klass (Rus tili)
10:45 ― IZO
11:00 ― Texnologiya
11:15 ― Uzbekskiy yazyk

3-sinf (Davlat tili)
11:30 ― Musiqa
11:45 ― Tasviriy san’at
12:00 ― Tabiatshunoslik

3-klass (Rus tili)
12:15 ― Muzyka
12:30 ― IZO
12:45 ― Prirodovedenie

4-sinf (Davlat tili)
13:00 ― Texnologiya
13:15 ― Jismoniy tarbiya
13:30 ― Rus tili
13:45 ― Matematika

4-klass (Rus tili)
14:00 ― Texnologiya
14:15 ― Fizicheskoe vospitanie
14:30 ― Uzbekskiy yazyk
14:45 ― Matematika

Mahorat darsi
1-qism ― Jenisbek Piyazov
(O’zbekistonda xizmat ko’rsatgan artist, Qoraqalpog’iston xalq artisti)

5-sinf (Davlat tili)
8:30 ― Geografiya
8:45 ― Musiqa
9:00 ― Tasviriy san’at
9:15 ― Jismoniy tarbiya

5-klass (Rus tili)
9:30 ― Geografiya
9:45 ― Muzyka
10:00 ― IZO
10:15 ― Fizicheskoe vospitanie

6-sinf (Davlat tili)
10:30 ― Geografiya
10:45 ― Musiqa
11:00 ― Texnologiya (qizlar uchun)
11:15 ― Texnologiya (o’g’il bolalar uchun)

6-klass (Rus tili)
11:30 ― Geografiya
11:45 ― Muzyka
12:00 ― Texnologiya (dlya devochek)
12:15 ― Texnologiya (dlya malchikov)

7-sinf (Davlat tili)
12:30 ― Geografiya
12:45 ― Musiqa
13:00 ― Texnologiya (qizlar uchun)
13:15 ― Texnologiya (o’g’il bolalar uchun)

7-klass (Rus tili)
13:30 ― Geografiya
13:45 ― Muzyka
14:00 ― Texnologiya (dlya devochek)
14:15 ― Texnologiya (dlya malchikov)

8-sinf (Davlat tili)
14:30 ― Geografiya
14:45 ― CHizmachilik
15:00 ― Iqtisodiy bilim asoslari
15:15 ― Adabiyot

8-klass (Rus tili)
15:30 ― Geografiya
15:45 ― CHerchenie
16:00 ― Osnovy ekonomicheskix znaniy
16:15 ― Literatura

9-sinf (Davlat tili)
8:30 ― Algebra
8:45 ― Adabiyot
9:00 ― Geografiya
9:15 ― Jismoniy tarbiya

9-klass (Rus tili)
9:30 ― Algebra
9:45 ― Uzbekskiy yazyk
10:00 ― Geografiya
10:15 ― Fizicheskoe vospitanie

10-sinf (Davlat tili)
10:30 ― Adabiyot
10:45 ― Ingliz tili
11:00 ― Geografiya
11:15 ― Jismoniy tarbiya

10-klass (Rus tili)
11:30 ― Literatura
11:45 ― Angliyskiy yazyk
12:00 ― Geografiya
12:15 ― Fizicheskoe vospitanie

11-sinf (Davlat tili)
12:30 ― Kimyo
12:45 ― Ingliz tili
13:00 ― Astronomiya
13:15 ― Informatika

11-klass (Rus tili)
13:30 ― Ximiya
13:45 ― Angliyskiy yazyk
14:00 ― Astronomiya
14:15 ― Informatika

Maqola yoqdimi! Uni tezroq do'stlaringizga ma'lum qiling:
BAXTIYOR.UZ
Izoh qo'shing

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: