15-may efirga uzatiladigan television darslar jadvali

Onlayn maktab, Televizion darslar jadvali

1-11 sinf o’quvchilari uchun 2020 yil 15 may juma kuni efirga uzatiladigan televizion darslar jadvali bilan tanishing

Eslatib o’taman, mazkur onlayn darslar jadvali Xalq ta’limi vazirligining Telegramdagi sahifasidan keltirilmoqda.

1-sinf (Davlat tili)
8:30 ? Matematika
8:45 ? Ingliz tili
9:00 ? Odobnoma

1-klass (Rus tili)
9:15 ? Matematika
9:30 ? Angliyskiy yazik
9:45 ? Etika

2-sinf (Davlat tili)
10:00 ? Matematika
10:15 ? Ingliz tili
10:30 ? Atrofimizdagi olam

2-klass (Rus tili)
10:45 ? Matematika
11:00 ? Angliyskiy yazik
11:15 ? Okrujayushiy nas mir

3-sinf (Davlat tili)
11:30 ? Matematika
11:45 ? O’qish
12:00 ? Ona tili

3-klass (Rus tili)
12:15 ? Matematika
12:30 ? Chtenie
12:45 ? Russkiy yazik

4-sinf (Davlat tili)
13:00 ? Matematika
13:15 ? Ona tili
13:30 ? Ingliz tili

4-klass (Rus tili)
13:45 ? Matematika
14:00 ? Russkiy yazik
14:15 ? Angliyskiy yazik

Mahorat darsi
1-qism ? Jumaniyozov Shixnazar Rahimberganovich (Kamoliddin Behzod nomidagi Milliy rassomlik
va dizayn instituti dotsenti)

5-sinf (Davlat tili)
8:30 ? Ona tili
8:45 ? Matematika
9:00 ? Tarix
9:15 ? Informatika

5-klass (Rus tili)
9:30 ? Russkiy yazik
9:45 ? Matematika
10:00 ? Istoriya
10:15 ? Informatika

6-sinf (Davlat tili)
10:30 ? Informatika
10:45 ? Matematika
11:00 ? Fizika
11:15 ? Biologiya

6-klass (Rus tili)
11:30 ? Informatika
11:45 ? Matematika
12:00 ? Fizika
12:15 ? Biologiya

7-sinf (Davlat tili)
12:30 ? Algebra
12:45 ? Adabiyot
13:00 ? Informatika
13:15 ? Biologiya

7-klass (Rus tili)
13:30 ? Algebra
13:45 ? Literatura
14:00 ? Informatika
14:15 ? Biologiya

8-sinf (Davlat tili)
14:30 ? Algebra
14:45 ? Ingliz tili
15:00 ? Kimyo
15:15 ? Jahon tarixi

8-klass (Rus tili)
15:30 ? Algebra
15:45 ? Angliyskiy yazik
16:00 ? Ximiya
16:15 ? Vsemirnaya istoriya

9-sinf (Davlat tili)
8:30 ? O’zbekiston tarixi
8:45 ? Kimyo
9:00 ? Fizika
9:15 ? Adabiyot

9-klass (Rus tili)
9:30 ? Istoriya Uzbekistana
9:45 ? Ximiya
10:00 ? Fizika
10:15 ? Literatura

10-sinf (Davlat tili)
10:30 ? Algebra
10:45 ? Ingliz tili
11:00 ? Kimyo
11:15 ? Rus tili

10-klass (Rus tili)
11:30 ? Algebra
11:45 ? Angliyskiy yazik
12:00 ? Ximiya
12:15 ? Uzbekskiy yazik

11-sinf (Davlat tili)
12:30 ? O’zbekiston tarixi
12:45 ? Algebra
13:00 ? Rus tili
13:15 ? Informatika

11-klass (Rus tili)
13:30 ? Istoriya Uzbekistana
13:45 ? Algebra
14:00 ? Uzbekskiy yazik
14:15 ? Informatika

Maqola yoqdimi! Uni tezroq do'stlaringizga ma'lum qiling:
BAXTIYOR.UZ
Fikr bildirish

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: