11-may efirga uzatiladigan television darslar jadvali

Onlayn maktab, Televizion darslar jadvali

1-11 sinf o’quvchilari uchun 2020 yil 11 may dushanba kuni efirga uzatiladigan televizion darslar jadvali bilan tanishing

Eslatib o’taman, mazkur onlayn darslar jadvali Xalq ta’limi vazirligining Telegramdagi sahifasidan keltirilmoqda.

1-sinf (Davlat tili)
8:30 ― Matematika
8:45 ― O’qish
9:00 ― Ona tili

1-klass (Rus tili)
9:15 ― Matematika
9:30 ― CHtenie
9:45 ― Russkiy yazyk

2-sinf (Davlat tili)
10:00 ― Ona tili
10:15 ― Matematika
10:30 ― O’qish

2-klass (Rus tili)
10:45 ― Russkiy yazyk
11:00 ― Matematika
11:15 ― CHtenie

3-sinf (Davlat tili)
11:30 ― Ona tili
11:45 ― O’qish
12:00 ― Matematika

3-klass (Rus tili)
12:15 ― Russkiy yazyk
12:30 ― CHtenie
12:45 ― Matematika

4-sinf (Davlat tili)
13:00 ― Matematika
13:15 ― Ona tili
13:30 ― O’qish

4-klass (Rus tili)
13:45 ― Matematika
14:00 ― Russkiy yazyk
14:15 ― CHtenie

Mahorat darsi
2-qism ― Do’smatov Beknazar (O’zbekiston Xalq xofizi, O’zbekiston davlat san’at va madaniyat instituti professori)

5-sinf (Davlat tili)
8:30 ― Matematika
8:45 ― Ona tili
9:00 ― Ingliz tili
9:15 ― Biologiya

5-klass (Rus tili)
9:30 ― Matematika
9:45 ― Russkiy yazyk
10:00 ― Angliyskiy yazyk
10:15 ― Biologiya

6-sinf (Davlat tili)
10:30 ― Matematika
10:45 ― Ona tili
11:00 ― Ingliz tili
11:15 ― Tarix

6-klass (Rus tili)
11:30 ― Matematika
11:45 ― Russkiy yazyk
12:00 ― Angliyskiy yazyk
12:15 ― Istoriya

7-sinf (Davlat tili)
12:30 ― Ona tili
12:45 ― Algebra
13:00 ― O’zbekiston tarixi
13:15 ― Kimyo

7-klass (Rus tili)
13:30 ― Russkiy yazyk
13:45 ― Algebra
14:00 ― Istoriya Uzbekistana
14:15 ― Ximiya

8-sinf (Davlat tili)
14:30 ― Algebra
14:45 ― O’zbekiston tarixi
15:00 ― Ingliz tili
15:15 ― Fizika

8-klass (Rus tili)
15:30 ― Algebra
15:45 ― Istoriya Uzbekistana
16:00 ― Angliyskiy yazyk
16:15 ― Fizika

9-sinf (Davlat tili)
8:30 ― Ona tili
8:45 ― Geometriya
9:00 ― Biologiya
9:15 ― Ingliz tili

9-klass (Rus tili)
9:30 ― Russkiy yazyk
9:45 ― Geometriya
10:00 ― Biologiya
10:15 ― Angliyskiy yazyk

10-sinf (Davlat tili)
10:30 ― Ona tili
10:45 ― Algebra
11:00 ― Biologiya
11:15 ― Ingliz tili

10-klass (Rus tili)
11:30 ― Russkiy yazyk
11:45 ― Algebra
12:00 ― Biologiya
12:15 ― Angliyskiy yazyk

11-sinf (Davlat tili)
12:30 ― Ona tili
12:45 ― Biologiya
13:00 ― Geometriya
13:15 ― Ingliz tili

11-klass (Rus tili)
13:30 ― Russkiy yazyk
13:45 ― Biologiya
14:00 ― Geometriya
14:15 ― Angliyskiy yazyk

Maqola yoqdimi! Uni tezroq do'stlaringizga ma'lum qiling:
BAXTIYOR.UZ
Fikr bildirish

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: